Bebek Beslenmesi 2 aylık bebeğim öksürüyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
2 aylık bebeğim var 1 gündür öksürüyo ateşi yok burnu akmıyo
huysuz deil ağlamıyo acaba hastamı yaa anlayamıyorum

canım emzirirken yani emziriyorsan tabi genzine süt kaçmıştır belki.iyi çıkaramadıysa ondan öksürüyodur. aklıma başka bişey gelmedi

Nemsız bır ortamda kalınca da ÖksÜrebılıyorlar tıpkı bızım gıbı bogazları kuruyabılıyor:)

walla benımkıde öksürüyo ama numaradan.oyle olabılırmı.benı kucagına alsın dıe yapıyor.2 aydan sonra basladı hala öksüro yalandan.bılmıyorum artık bı doktora , saglık ocagına falan gotur bakalım.

normal öksürüyorsa bi sorun yoktur ataşta yoksa endişelenmeyin arkadaşların dedikleri olabilir.ama balgamlıysa hiç ihmal etmemeni öneririm.benim oğlumda 45 günlükken öksürüyordu zatüre oldu ama balgamlıydı.1 hafta hastanede yattık.ateşi falan yoktu huzursuz değildi sadece balgamlı öksürük vardı sonra hırıltıya dönüştü.bence içinizin rahat etmesi için doktora götürün.şimdiden geçmişolsun

benimde oğlum 2 aylık ve yaklaşık 2-3 haftadır emerken boğazına süt kacırdığı icin öksürüyo. ama eğer öksürüğün sebebini cözemiyorsan bence mutlaka bir doktora danışmalısın. herhangi bir özel hastaneyi telefonla arayıp en azından telefonda bilgi almanı tavsiye ederim.

canım salyaları başladıysa yavaştan o boğazına kaçıp öksürük gibi yapıyo olabilir

gecmış olsun arkadaslar .bebegın 2 aylıkmıs bal oksuruge ıyıdır onu dene bence......:teselli:benım bebeğimde bır aylık tavsan dudak burnundan kusuyor 27 gunluk sımdı 2gundur oksuruyor hasta olmaması lazım 3 ayında amelıyat olacak ben ne yapmalıyım cvp ıcın tsk

gecmış olsun arkadaslar .bebegın 2 aylıkmıs bal oksuruge ıyıdır onu dene bence......:teselli:benım bebeğimde bır aylık tavsan dudak burnundan kusuyor 27 gunluk sımdı 2gundur oksuruyor hasta olmaması lazım 3 ayında amelıyat olacak ben ne yapmalıyım cvp ıcın tsk

Canım 1 yaşından önce bebeklere kesinlikle bal verilmez. Allah korusun alerjisi falan olabilir...

iki aylik bebege bal onerebiliyosaniz helal olsun

balgam söktürücü bi sürüp var canım doktorunla görüş ihmal etme bizim oksurugumuz 5 günde gecti kullandıktan sonra

X