nerdeyse 4 aylık hamileyim ama beslenemiyorum,benim gibi olanlar burada toplanalım

asinaz24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
3.440
0
38
slm arkadaşlar ben 15 haftalık gebeyim ama beslenemiyorum,benim ilk aylarım ya da şöyle sölim 1 hafaya kadar ben hep mide bulantısı geçtim 1 ay üç günde bir serum yedim,bazen gün de afedersiniz ama 7-8 kere çıkardığımda oldu,ve ev de yemek yapamıyorum hem de hiç,yemek veren de yok yalnızım bu bebek nasıl beslenicek kafayı yemek üzereyim,vitamin ilacını bile alamıyorum aldığım gibi geri çıkıyo,yardım fikirleriniz lütfen

cok gecmis olsun arkadasim..doktora gitmedin mi durumunla ilgili mutlaka tavsiyeleri olmustur..beslenemiyorum derken yediklerini cikardigindan dolayi mi yoksa mecalin olmayip yemek yapamadigin icin mi tam anlayamadim ama durumuna cok uzuldum..ailelerinizden farkli sehirlerdesiniz herhalde...Esin yapsin yemekleri sen tarif et ona...ne bileyim cok acmamissin konuyu...komsularindan destek al..kimse iki tas yemegi esirgemez bu halinle..ama bence esinden destek al..ve lutfen doktora gitmediysen hemen git bu sekilde olmaz..Allah acil sifalar versin..Allah hayirlisiyla saglikla sihhatle bebegini kucagina almayi nasip etsin insallah...

merhaba arkadaşlar.7 haftalık hamileyim yaklaşıkir haftadır inanılmaz mide bulantısı çekiyorum ben de.yeek yemek bi yana ilacı içince çıkarıyorum.tansiyonum çok düşük ve nabzım çok hızlı.bir tek bol tuzlu ayran ve aralarda çubuk krakerle besleniyorum.annem bende 9 ay mide bulantısı çekmiş.inşallah benimki 3 ay sürer..daha neler yapmalı ve denemeli acil yardım.

merhaba kızlar ikiz annesiyim ...gebeliğimi 6 haftasından taki doğurana kadar aşırı kustum mide yanmaları eksimesi.......

öle böle kusmuyordum kızlar kan geliyordu ağzımdan burnumdan....

arkadaşın dediği gibi yemek hiç yapmadım.....ve yemek verenim yoktu hoş olsada yiyecek gücüm yoktu özellikle ilk 4 ay bittimm....kuru ekmekle beslendim su bile içsem kustum

5 hafta erken sancıdan dolayı yattım hastanede ....bebeklerimi 33+2 de dünyaya getirdim

küveze girmediler....biri 2310 gr biride 2440 doğdular doktorlar bile şaşırdı

X