Saç Rengi ve Saç Boyama Size Nasıl Olur Fındık kabuğu ile Altın sarısı???

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
41
kızlar banada yardımcı olabilirmisiniz:kedi:
Ben saçımın rengini açmak istiyorum. Fındık kabuğu ile altın sarısı renklerini karıştırsam diyorum acaba açarmı saçımın rengini nasıl olur sizceCADIARZU
Şuan renk koyu kahve köpüğüne boyadım açmadı ama hoş bir renk oldu kızılımsı kahve gibi ama ben daha açık olmasını istiyorum ve kendim evde yapmak istiyorum sizlerinde fikirlerini bekliyorumhihoyyyta.s.

artı fındık kabuğu azda olsa kızılımsı içine sarı karışırsa turuncu olmasın,birde şu var boya üstüne boya biraz zor açar gibi,uğraşmadan direkt açıcılar ile deneyip boyasanız saçınızı?

kahve köpüğünden önce neydi saçınız ve boyamıydı

artı fındık kabuğu azda olsa kızılımsı içine sarı karışırsa turuncu olmasın,birde şu var boya üstüne boya biraz zor açar gibi,uğraşmadan direkt açıcılar ile deneyip boyasanız saçınızı?

Evet canım ya boyaydı kahveydi saçımın rengi...
turuncu olur diyorsun açıcılarda saçı yıpratmazmı, bu renk karışım fikrinide arkadaşım verdi bana ne bileyim bende burdaki arkadaşlara danışmak istedim ama kimsenin bir fikri yok sanırım.. Çok teşekkür ederim ilgin için:1hug:

rica ederim,evet açıcılar yıpratır doğru,illa boya ile açayım derseniz 1 fındık kabuğu ve sarı boyanın resimlerini bulun ve bakın netten kaışırsa ne çıkabilir ortaya,2 açık kumralı araştırın derim[çünkü sadece sarı boyalarla açılmaya çalışılan saçlarda illa bir kızıllık oluyor],ve 3 naturel colors serisine bir göz atın saç sağlığı için daha iyi olabilir. ayyy amma yazdım ayol akannehir ama son karar yinede sizin bir hışımla gidip boyatmayın iyi arştırın ben gibi pişman olursunuz sonra

Son düzenleme:
renk acma ısı evde sakat... ınan bana bu konuda cok deneyımlıyım :))

slm hırçındeniz boya boyayı açmaz:1no2: saçını boyamışsın sanırım istediğin rengi tutturman için kuaföre gidip dekolaj işlemi yaptırmaktan başka çare yok gibi canım evdede yapabilirsin ama yakma ve turunculaştırma ihtimalin yüksek.

renk acma ısı evde sakat... ınan bana bu konuda cok deneyımlıyım :))

Haklısın tırstım aslında, evde ben bu işi beceremiycem anlamış oldum:kedi:

slm hırçındeniz boya boyayı açmaz:1no2: saçını boyamışsın sanırım istediğin rengi tutturman için kuaföre gidip dekolaj işlemi yaptırmaktan başka çare yok gibi canım evdede yapabilirsin ama yakma ve turunculaştırma ihtimalin yüksek.

sercecim bende yazılanları okuyunca vazgeçtim bana kuaför yolu göründü evde boyama macerasından vazgeçtim:tomato:
Şimdi yaparsam ya çok komik olursa saçma sapan bir renk olabilir en iyisi riske girmeyim..

Teşekkür ederim kıslarr yardımcı oldunuz bana çookopuyorumnanaktan:1hug:

hırçındeniz boya boyayı açmaz canım.ancak saç profesyonel olarak açılırsa sarı ve fındık kabuğu karışımıyla çağla şikel in saç rengini tutturabilirsin.

katılıyorum serce boya boyayı açmz.ama zemin biraz açıksa
herkese duyrulur altın sarısı 8.0 ve açık fındık kabuğu karışımı çağla şikel in saç rengi...ama tekrar söylüyorum zemin koyuysa boya boyayı açmaz

Kuaförde saç açma işlemi nasıl olur hiçbir bilgim yok ama evde berbat ötesi vahim bir durum hiç mi hiç tavsiye etmem. Yıpranması da cabası.

X