Cilt Bakımı Ürünleri makyaj silme

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

white_daisy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
55
0
arkadaşlar sabah makyajınızı yaptınız akşam eve geldiğinizde makyajınızı nasıl ve neyle temizliyorsunuz.

bebak acı badem sütü ile silip sonrada doğacı kaysı çekirdeği sabunuyla yıkıyorum. yatarkende nemlendiricimi sürüp yatıyorum. buarada cildim kuru.

bebak acı badem sütü ile silip sonrada doğacı kaysı çekirdeği sabunuyla yıkıyorum. yatarkende nemlendiricimi sürüp yatıyorum. buarada cildim kuru.

benim cildim karma ve hassas bir cilt ne yapmalıyım bende bebak acı badem sütüyle silsem mi bilemiyorum ki. sabahlarıda mı siliyorsun peki

bazen sabahlarıda bebakla siliyorum canım kafam esince rosense gül suyu ile de siliyorum ikisindende memnunum

Yüzümü ıslak mendille siliyorum. Gözlerimi Oriflame'in göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum.sengözlerimebaksanab
Ardından yüz yıkama jeliyle yıkıyorum mis gibi...zemuszemus

slak mendil çok zararlı kızlar yüzünüze sakın sürmeyin. jellerde pek önerilmiyor ama siz bilirsiniz yinede bagno di roma diye bi sabun var çok güzelmiş ama bizim burda yok bulamadım kipada varmış fiyatıda 5 tl falan kuru ciltler için ballı ve keçi sütlü olanı çok iyiymiş. yağlı ciltler içinde biberiye sabunu çok iyi geliyormuş.

göz makyajı için neutrogena'nın göz temizleme solisyonu muhteşem. Ben ki çok alerjik bir insanım, hiç sorun yaşamadan kullanıyorum. Bir de yine neutrogena'nın 3 in 1 bir ürünü vardı, hem maske hem peeling hem de günlük temizlik için. ondan da çok memnundum ama bulamıyorum bir türlü :KK43:

sebamet sabunla yıkıyorum
yatarkende nemlendirici sürerim zemuszemus

günlük zaten çok aşırı makyaj yapmam fondoten zaten sürmüyorum. allık ve rimel:kedi:

göz makyajı için neutrogena'nın göz temizleme solisyonu muhteşem. Ben ki çok alerjik bir insanım, hiç sorun yaşamadan kullanıyorum. Bir de yine neutrogena'nın 3 in 1 bir ürünü vardı, hem maske hem peeling hem de günlük temizlik için. ondan da çok memnundum ama bulamıyorum bir türlü :KK43:

benim tenimde çok alerjik.denim bari bende senin kullandığını.ne kullandıysam cayır cayır yandım:KK5:

Loreal pure zone temizleme jeliyle cildimi temizliyorum masajlı başlığıyla çok da iyi temizliyor kesinlikle önerebileceğim bi ürün benim cildime iyi geliyor hiç bir şekilde fondoten falan da kalmıyor yuzumde.... $aaa.jpeg

X