Gelinlik Modelleri Diktirmeden Önce Sizlerin Fikirlerinize İhtiyacım Var...

benimde nerden baksan 6-7 ay var nişandan beri araştırıyorum. ayrıca ben de 1.60 ım okadar bodur değiliz yani:) bizden daha kısalar var. şükretmek lazım
CIGDEM-MODAEVINDEN-FRANSIZ-DANTELI-GELINLIK__21003228_2.jpg

CIGDEM-MODAEVINDEN-FRANSIZ-DANTELI-GELINLIK__21003228_3.jpg

üsküdara bi modaevinde dikilmiş ben kabarık severim ama. bu da çok hoşuma gitti belki işine yarar

artık mayıs gelsede kurtulsam gelınlık bakmaktan gınaa gelıo ama yınede bakmadan edemıyorum.
senın sectıgın modelde cok guzel zaten ne gıyerse gıysın butun gelınlerın guzel oldugunu dusunenlerdenım.yeterki gözlerının içi parlasın mutluluktan ve yüzünde hep sıcak içten bır gülümseme olsun diğer butun ayrıntıları alıp göturuyor zaten samımı guzel duygular.allah mesut etsın cnm kolay gelsın

Seninde az kalmış, zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan 3 yıl geçmiş bizim mesela şuan harıl harıl evdi mobilyaydı telaştayız :)
Bu süreçte hepimize Allah kolaylık versin, inşallah herkes hayırlısıyla yerleşir yuvasına.

benimde nerden baksan 6-7 ay var nişandan beri araştırıyorum. ayrıca ben de 1.60 ım okadar bodur değiliz yani:) bizden daha kısalar var. şükretmek lazım
[üsküdara bi modaevinde dikilmiş ben kabarık severim ama. bu da çok hoşuma gitti belki işine yarar

Haklısın azcık kısayız diyeyim o zaman :) Evet gelinlik çok güzelmiş resmen gipür cenneti :) Teşekkürler canım bunuda kaydediyorum heran cayabilirim çünkü o kadar çok model var ki kafam karıştı resmen ama caymamaya çalışıyorum şimdilik :roflol:

Haklısın azcık kısayız diyeyim o zaman :) Evet gelinlik çok güzelmiş resmen gipür cenneti :) Teşekkürler canım bunuda kaydediyorum heran cayabilirim çünkü o kadar çok model var ki kafam karıştı resmen ama caymamaya çalışıyorum şimdilik :roflol:

belli bi standartı oturtursan kafanda hep benzer modelleri topluyorsun zaten. bende de öyle arşiv var. 30 tane resim eliycem artık:)

bızımde 4 sene olcak artık neyse gec olsunda güç olmasın dıyelım 8 ay hıc gecmıcek gıbıme gelıo ama son 2-3 ay hemencecık gecıcek.ben antlyadayım evlenınce ıst gıdecegım yavastan onun acısı çökmeye basladı kı ben vurdumduymaz bırısıymdır.okdrda vurdumduymaz olmadgımı gördum dıorumkı nısanlıma dusunsene evlenıcez 8 ay snra sabah ıse gıdıcezaksam eve gelıcez kapıyı annemız acmıcak yemek yok annem yok:)) ağlama modundayım dırek:)) alısmak zor olucak ama doğanın kanunuysa bız napalımm.sende bırran önce dıktır gelınlıgını ve caymamaya calısma unutma gerıdönusu yok 1 kere gıyceksın kasma kendını:))

arkadaşım bencede çok kabarık model seçme
birde 2 parça olmasındansa tek parça olmasıda daha mantıklı
yani seçtiğin model tarzında olsun nonline arkadaşımızın gösterdiğide çok hoş bence
çok zarif duruyo senin seçtiğin modelde güzel
bende kısa boyluyum bu tarz gelinlik giymiştim
hem boyu daha uzun gösteriyo hemde daha şık duruyo bence

Arkadaşlarıma da yolladım bugün msn den hepsi çok beğendiler, belkide beni mutlu etmek içindir ama olsun :) Flash disk hazır gelinlikçiye gidip direkt bu model dicem bakalım, diktirince provadan sonra ki resimlerimi buradan paylaşıcam. Umarım güzel olur. Görüşleriniz çok önemliydi, bu dönemde fikir duymak, destek almak güzel geliyor, teşekkürler hepinize :)

model olarak hoş ama gelinlik dediğin ben burdayım dicek.
ben böyle sade gelinlikleri pek sevmiyoırum zevk meslesi tabiki sen bilirsin canım.

bence fena değil ama göğüs kısmı m gibi duranlar iyi çıkmuyo resimlerde fln:eek:

sade gelinlik seviyorsan sade gelinliklere bak, özellikle gelinliklerdeki o gülleri lütfen yok edin yaa, cok giciklar , piyasadan kaldirin bu tür güllü gelinlikleri....tesekürler...buyrunnnnnnnnn

kuzenimin gelinliği:):) kuzenim tesettürlüydü üstüne bolero giyerek kullandı... ama o hali bile okadar güzeldiki...çok doğru bi seçim bence...bu arada kuzenim fatihte kaneviçe moda evinde diktirdi... çok profesyoneller..

hoş bir tercih.. canım kimsenin ağzına bakarak beğendiğin birşeyi değiştirme..sonuçta o senin günün ve senin hayalin...giy içine sindiyse ne ala..modeli çok hoş.ayrıca çokta kısa değilsin kendine haksızlık yapma canım...en güzel günler senin olsun..umarım düğününde güzel geçer..üzerine ipek beyaz bir şal alabilirsin.çünkü tam soğuklara denk gelecek canım..Allah tamamını erdirsin hayırlısıyla..

19arcmi0p7mjbb0d1emv_thumb.jpg

:teytey: :teytey: hop hop oyna kurtlarınıda dök....

Kızlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim, bu model için duvak hariç 1200 lira fiyat çıkardılar bu da benim bütçemi zorluyor. Sanırım bu modelden vazgeçmek zorunda kalıp, gidip içime hangisi sinerse onu alıcam. Aksilikler üst üste pek heves de kalmadı bende, kayınpederim de rahatsızlandı hastaneye gidip gelmekden, onun sağlığına kavuşmasını dilemekden başka şuan bişey yapamıyoruz :1no2:

Kızlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim, bu model için duvak hariç 1200 lira fiyat çıkardılar bu da benim bütçemi zorluyor. Sanırım bu modelden vazgeçmek zorunda kalıp, gidip içime hangisi sinerse onu alıcam. Aksilikler üst üste pek heves de kalmadı bende, kayınpederim de rahatsızlandı hastaneye gidip gelmekden, onun sağlığına kavuşmasını dilemekden başka şuan bişey yapamıyoruz :1no2:

fatihte gelinlikler aynı fiyata genelde benimde 6 aralıkta nişanım var nişan elbisesini ayını fiyata aldık dikilicek üstüme göre bende topluyom biraz modelini koyardım ama msj bölümüne nasıl konuluyo bilmiyorum
kayınpederinede geçmiş olsun

fatihte gelinlikler aynı fiyata genelde benimde 6 aralıkta nişanım var nişan elbisesini ayını fiyata aldık dikilicek üstüme göre bende topluyom biraz modelini koyardım ama msj bölümüne nasıl konuluyo bilmiyorum
kayınpederinede geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim Esra. Kayınpederim biraz daha iyi evde dinleniyor, düğünü ertelemeyi bile düşündüm bu yüzden ama kayınvalidemler kabul etmediler.

Bu yüzden gelinlik işini hızlandırıp gittim ve denediğim modellerden beğendiğim birini diktirmeye başlattım. Bu işler katalogla, internette beğenmeyle olabilecek şeyler değil bence. Modeli taşımak önemli, her bedene her model olmuyor aynısını dikmeleri çok zor gerçekten işin ehli bir modacı olmalı ve bu da herkesin kaldırabileceği bir külfet değil en azından benim durumumda olanların.

Bu arada önerin için teşekkürler ama Fatih bana baya uzak ben Bursadayım canım :)

model harika çok beğendim.. sanada yakışacağına eminim...

Teşekkürler Biricik ama ben bu modelden vazgeçmek zorunda kaldım :1no2: Ama içime sinen deneyip, beğendiğim bir modeli diktiriyorum. Paylaşmak için de sabırsızlanıyorum.

X