açıköğretimde staj yapan var mı?

pnr67

aşkların en güzeli
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
193
0
herkese selamlar
ben açıköğretim 4.sınıf öğrencisiyim.bir bankaya staj için başvuru yapmak istiyorum benden cv istediler ama
cv nasıl hazırlanır pek bilmiyorum ve aramızda açıköğretim okuyup bir bankada
staj yapan varmı bunu öğrenmek istiyorum.bana bu konuda yardım edebilecek biri varsa sevinirim.internetteki örnekler hep iş tecrübesine sahip insanlara ait ama staj için nasıl bir cv hazırlanır ben bulamadım.eğer bir örnek varsa elinizde paylaşırsanız sevinirim.

bir sorum daha olacak bugun görüştüğümde bana ne kadarlık bir süre staj yapmak istediğim soruldu bir hafta mı bir ay mı diye soruldu.ben 3aylık staj var diye biliyorum acaba yanlış mı?
bu konu hakkında hiçbir bilgim yok ve danışabileceğim kimsemde yok yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

bu konuda bilgisi olanlardan bende cevap bekliyorum benimde merak ettiğim bir soru bu.
sizin bölümünüz nedir?

ben işletme okuyorum canım ve bunu çok merak ediyorum çünkü yarına yetiştirmem lazım cv'yi
bgun görüştüm yarına bekliyorlar umarım yardımcı olacak birileri vardır.

kızlar aöf de staj yok ki

kişisel bilgilerinizi varsa tecrübelerinizi yazıcaksınız.iş için staj için ayrı ayrı cv olmuyor.bulduğunuz örneklerde hangi alanları doldurabiliyorsanız onları koycaksınız.isim soyisim adres telefon son okuduğunuz okuldan itibaren ortaokula kadar yazmanız kafi ilk okula gerek yok.gittiğiniz kurslar aldğınız eğitimler sertifiklar üye olduğunuz dernekler varsa iş staj tecrübeleri ve varsa referans yazmanız kafi cv için ve sağ tarafa 1 adet foto.

kişisel bilgilerinizi varsa tecrübelerinizi yazıcaksınız.iş için staj için ayrı ayrı cv olmuyor.bulduğunuz örneklerde hangi alanları doldurabiliyorsanız onları koycaksınız.isim soyisim adres telefon son okuduğunuz okuldan itibaren ortaokula kadar yazmanız kafi ilk okula gerek yok.gittiğiniz kurslar aldğınız eğitimler sertifiklar üye olduğunuz dernekler varsa iş staj tecrübeleri ve varsa referans yazmanız kafi cv için ve sağ tarafa 1 adet foto.

ilginiz için teşekkür ederimopuyorumnanaktan

ben yapmıstım bankada staj ,3 ay..

ama soyle bırsey olmustu babam bankacıydı , müdürü baska bır bankaya gecmıstı ,

benı gordu bır gun yolda konustuk ,yazdı ..

ne yapıyorsun fılan derken ,yarın gel bızım bankaya staja basla dedı oyle basladım :))

ben basvurmamıstım ..3 aylıktı ..

sımdı tekrardan staj yapar mıyım yapmam sanırım :))

arkadaşlar sumak dışında staj yapan yok mu? ben bu sene bir çok bankaya cv verdim. ama çağırmadılar. çünkü staj da da torpil var arkadaşlar...senağlama

Bankalara staj için dahi girmek güç
evet mutlaka torpil işliyor

X