Hamilelikte aknt ne zaman balar arkadalar?Hemen mi?

benim adetim bugün itibariyle 9 gün gecikti, çok akıntım var hatta adet oldum sanıp wc ye koşturuyorum, beyaz süt gibi ama sümüksü dokuda değil, çok istiyorum bebeğim olsun ama ümitlenmek istemiyorum çünkü daha öncede 20 gün gecikmişti bir kere ve çok büyük hayal kırıklığıydı, cesaret edip test bile yapamıyorum

canım benim bildiğim adetten önce gebelik yoksa kuruluk olur, bence sen hemen bi test yap ben dayanamazdım 9 gün...

Ya arkadaşlar ben bunları okuyunca iyice şüphelendim şimdi.Benim hastalanmama 2 gün var doktorum 10 ekim cumartesi tahlil için çağırdı.Sanırım dayanamayıp yarın akşam evde tahlil yapıcaz.Beyaz aynen yukarıda yazılı olduğu gibi sümüksü bir akıntım var birkaç gündür ve ilaç almışım gibi kokuyor.Ayyyy yoksa gerçekten hamilemiyim:lepi:

Ya arkadaşlar ben bunları okuyunca iyice şüphelendim şimdi.Benim hastalanmama 2 gün var doktorum 10 ekim cumartesi tahlil için çağırdı.Sanırım dayanamayıp yarın akşam evde tahlil yapıcaz.Beyaz aynen yukarıda yazılı olduğu gibi sümüksü bir akıntım var birkaç gündür ve ilaç almışım gibi kokuyor.Ayyyy yoksa gerçekten hamilemiyim:lepi:

canım inşallah hamilesindir, ama idrar testini akşam yapma sabah ilk idrarınla yap daha net sonuç verir
hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim de daha 8 gün var çok zor beklemek...

üffff benimde test günüme daha var ama bugün ilk defa cok yogun beyaz akintim oldu...yumurtladim desem ben yumurtlayali ve catlayali coook oldu..
daha testede 7 gün var,meraktan catlamak üzereyim

merhaba arkadaşlar ben de 8+1 günlük hamileyim .microenjeksiyon yöntemiyle hamile kaldım.Benim dikkatimi çeken şu oldu transferden hemen sonra başladı ve hala devam ediyor.Renksiz,kokusuz,beyaz bir akıntı.

Ya arkadaşlar sormayın valla.Ben dayanamayıp yaptım tahlili az önce ama tek çizgi çıktı.Tabii ki çok moralim bozuldu.Yarın doktor çağırmıştı gerçi daha hastalanmama 2 gün var ama acaba idrarda çıkmayıp kanda çıkma ihtimali var mıdır ki???

Ya arkadaşlar sormayın valla.Ben dayanamayıp yaptım tahlili az önce ama tek çizgi çıktı.Tabii ki çok moralim bozuldu.Yarın doktor çağırmıştı gerçi daha hastalanmama 2 gün var ama acaba idrarda çıkmayıp kanda çıkma ihtimali var mıdır ki???

Evet vardır ...a.s

yumurtlama sıvı dönemi geçtikten sonra kuru bir dönem olmuştu ve hamile olduğumu öğrendim.

Kızlar merhaba.Dün akşam yazmıştım en son evde tahlil yaptım negatif çıktı moralim bozuldu diye. Bugünde doktorum çağırmıştı gittim kan tahlilide yapıldı sonuç negatif yani bu ayda hamile falan değilim.Yani tüm bu belirtiler boşaymış kendimi kandırmışım.Bundan sonraki aylarda valla inanmayacam iyice canım sıkıldı.Doktorum adetinin 3. günü gel ilaca başlayalım dedi yumurta sayısını arttırıcı ilaçmış hamile kalma ihtimalini arttırıyormuş.Kafam çok karışk.Gerçi doktora sordum bu ilacın bana bir zararı var mı diye hayır dedi ama yinede ikna olmadım.Şimdi size soruyorum:
1. Bu ilaçlardan aranızda mutlaka kullanan ve bu yolla hamile kalan vardır ne olur birşeyler yazın ona göre bende kullanayım.
2. ılaçları kullanınca çoğul gebelik olma ihtimali artıyor mu yani ne bileyim sanki biraz yapay gibi geldi bana

felixisil canım hakkında hayırlısı olsun sorduğun konuda bi bilgim olmadığı için cvp veremiyorum tatlım
inşlhhhh bu ay hamiş haberlerimizi veririz canım

bu arada kızlar bu akıntı olayıda herkeste farklı oluyor
yani bazen gebelerde akıntı gelebiliyoken regliye yakın bazende gelmiyo
çokkk rastladım yanii akrabalarımda

canım bence de adetin gecikmeden çıkmayabilir adeti görmeden ümitsizlenme sakın hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

yumurtlama sıvı dönemi geçtikten sonra kuru bir dönem olmuştu ve hamile olduğumu öğrendim.

benim de 2 yıldır yumurtlamadan sonra hep kuru, bende akıntı yok diye umutsuzlanıyorum demek yine de umut var şükürler olsun Allahım

felixisil canım tahlil yaptırmışsın sonuca çok üzüldüm bende bilmeden cevap yazmışım kusura bakma:KK43:
canım o bahsettiğin ilaçlardan ben kullandım ve o ay aşılama yaptırdım, doktor hazır hormon almışken istersen şansı daha da arttıralım dedi biz de çok arzuladığımız için ısrar ettik ve yaptırdık ama malesef sonuç negatif oldu ama sakın sen moralini bozma çünkü senin gibi yumurta takibi ile gebe kalan bu sitede çok arkadaşlar var ....
ikinci soruna gelince evet birden fazla yumurtan oluştuğu için kullandığın ilaçlar sebebiyle ( ki benim toplam 5 yumurtam oluşmuştu) çoğul gebelik olma şansı var ama yine oran olarak az olduğunu biliyorum
hadi canım hakkında hayırlısı olsun inşallah...

Kızlar merhaba.Dün akşam yazmıştım en son evde tahlil yaptım negatif çıktı moralim bozuldu diye. Bugünde doktorum çağırmıştı gittim kan tahlilide yapıldı sonuç negatif yani bu ayda hamile falan değilim.Yani tüm bu belirtiler boşaymış kendimi kandırmışım.Bundan sonraki aylarda valla inanmayacam iyice canım sıkıldı.Doktorum adetinin 3. günü gel ilaca başlayalım dedi yumurta sayısını arttırıcı ilaçmış hamile kalma ihtimalini arttırıyormuş.Kafam çok karışk.Gerçi doktora sordum bu ilacın bana bir zararı var mı diye hayır dedi ama yinede ikna olmadım.Şimdi size soruyorum:
1. Bu ilaçlardan aranızda mutlaka kullanan ve bu yolla hamile kalan vardır ne olur birşeyler yazın ona göre bende kullanayım.
2. İlaçları kullanınca çoğul gebelik olma ihtimali artıyor mu yani ne bileyim sanki biraz yapay gibi geldi bana

canım arı sütü-bal-polen karışımı (ama ölçüleri ne kadar bilmiyorum)yumurta sayısını artırıyor,tarçın-bal-çörekotu karışımı da (2 tatlı kaşığı bal,2 tatlı kaşığı çörekotu,1 tatlı kaşığı tarçın) da yumurta çatlatıyormuş.bu siteden öğrenmiştim.

bnm adet günüm dündü test yaptı tek cizgi bugun haal gelen giden yok gelecek gibide degil akıntı dediginz gib beyaz bi akıntı var iççamasırında leke bırakıyo resmn of ya hamileiyimdegilmiyim hersey hamilelik belirtisi gibi bana

:emir_bebek:arkadaşlar ben yeni hamileyim siteyi çok begendim katılmak istedim bilgi paylaşmak istedim hepinizle

benimde düşük tehlikem var malesef hani sormuşsunuz ya kızlar akıntı evet hamile iken çogalıyo ve kokousu farklı oluyo

slm catdog.nnihayet bi kişi online.benim bi sorum olacak.adetim 2 gün geçti.3 gündür sarı,yapışkanımsı akıntım oldu.bu arada ilk defa günü geçiyo.herhangi bi belirtide yok.birde göbek deliğim acıyo gibi,karnımda bi tuhaflık var anlayamadğım.göğüs acısı pek olmaz adetimde de şimdi de yok.hamilemiyimdir acaba?

X