Hamilelikte aknt ne zaman balar arkadalar?Hemen mi?

merhaba arkadaslar,

yumurtlama zamanından sonra kuru akıntı olması hamıle olmadıgımız anlamına gelmıyor demek kı.gercekten herkest farklı tepkıler verıyor.en ıyısı adet gununun gecıkmesını beklemek..

benim adete 1 hafta kala jel gibi sarı sümükümsü bir akıntım olmuştu sadece bir defa. eyvah dedim kesin iltihabım var bu ay soğan kürü yapim geçmezse doktora giderim. meğerse hamileymişim.

İşte ben de tam bunu sormak istiyordum.Bugün sarı ve sümüksü akıntı görünce şaşırdım.O ne be dedim kendi kendime iğrendim.Böyle olan var mı?
Merak ettiğim diğer bir şeyde idrar renginde durum ne oluyor ,hamile arkadaşlar paylaşır mısınız?

Yaa bende aşılama yaptırdım sonuç bekliyorum ama hiç akıntı falan yoook:KK43:(((

benımde adetıme 10 gun var yaklasık yumurtlama gunum 5 gun gectı ve su anda vajınal ıslaklık yasıyorum camasırım arada ıslanıyo ama hıssedılır derecede rahatsız oluyorum acaba bu ıslaklık hamılelık belırtısı olabılırmı daha cok var adetıme ama?

slm catdog.nnihayet bi kişi online.benim bi sorum olacak.adetim 2 gün geçti.3 gündür sarı,yapışkanımsı akıntım oldu.bu arada ilk defa günü geçiyo.herhangi bi belirtide yok.birde göbek deliğim acıyo gibi,karnımda bi tuhaflık var anlayamadğım.göğüs acısı pek olmaz adetimde de şimdi de yok.hamilemiyimdir acaba?

Merhaba,

Ben yeni üyeyim. Ama maalesef merak ettiklerim olunca sizlerin yazdıklarından bilgi ediniyorum.
Ben de 14 aydır hamile kalamıyorum. Tedavi görüyorum. Yumurtlama olmuyordu ama 3 aydır ilaç desteğiyle yumurtlama ve çatlama oluyor. Bu ay 3. ay ve senin yazdıklarının aynısı ben de bu oluyor ama şeffaf. Konuşmanın arkası gelmediği için açıkçası hamile misin değil misin merak ettim.

benim bu ay yumurtlamadan sonra acayip bir akıntım oldu hamileyim diye şüphelerim var çünkü kokulara karşı çok hassaslaştım ama çok erken bu belirtler için daha adetime 6 gün var

kızlar akıntı her ay olur yumurtlama zamanında her kadının akıntısı olur bu hamilelik belirtisi değil ama yumurtlamadan sonra akıntı devam ediyorsa bence bu hamilelik belirtisi diye düşünyorum

bende yeni öğrendim hamile olduğumu hiç akıntım yok hala kupkuruyum zaten hiçbir hamilelik belirtiside yok bende

kızlar bu beyaz akıntı ilişki sonrasıgerı gelen spermlerde olabılrı dımı bunun hakkında bı bılgısı olan var mı

benim bu ay yumurtlamadan sonra acayip bir akıntım oldu hamileyim diye şüphelerim var çünkü kokulara karşı çok hassaslaştım ama çok erken bu belirtler için daha adetime 6 gün var

ben akıntıylan yumurtlama zamanının bellı olduguna ınanmıorum bazen benım adetım eyakın cok akıntım oluor bazende adetım bıttıkten sonra.

yumurtlama dönemi 2-3 gün üstüste kanama şeklinde akıntı olur mu normal midir.ama tabi bildiğimiz adet kanı gibi değil.kahverengimsi acayip bişey

ben bisey sormak istiyorum bende bi kac gundur asiri derecede akinti geliyor yururken bile aktigini hissediyorum ama ne kokusu var ne rengi akinti seffar bu arada adet olmadim 36. gunde test yaptim neg cikti bi dahda yapmadim cunku korkuyorum 48 gun bitti sizce hamilelik belirtisi olabilirmi

kızlar bnde yumrtlamdan beri akıntı var bi kac gündürde beyaz oldu ilişki srasında bile bembeyaz görüyorum:kedi: insallh enfeksiyon fln degildir de hamileliktir

merhaba kızlar.
ben 10 aydır evlıyım ve dogum kontrol ılacı kullanıyordum.daha oncesınde de yumurtanın bırının daha ufak olması vb gıbı nedenlerle dr dogum kontrol ılacı vermıstı.evlenmeden 1 ay once kontrolde tamam aslında artık ılacı bırakabılırısn ama evlenıyosun ıstersen devam et dedı.ama sene de bır 1 ay kadar bı dınlendır vucudunu dedı.
bu ay hadı bırakayım dedım.ve prezervatıfle korunalım bu ay dedım.esım ok dedı.ama bı ılıskıden sonra bende bı suphe olustu.sankı yırtık gıbı geldı sonradan baktıgımda.ılıskıde mı yoksa sonrasında mı yırtıldı bılmıyorm.bunun ustunden 1 hafta gectı ve 2 gundur dehset akıntım var.beyaz.acaba hamılelık falan olabılır mı ??
ben ıstemıyorum daha.ama esıme kalsa hemen olsun dıyo.:kedi:
psıkolojım cok kotu.sayet boyle bısey varsa cok kotu olur.cunku esım dogur dıyecek bılıyorum ama ben kesınlıkle ıstemıyoruuum.eyvahedigeldismile
cok uzgunum coookbilmiyorumkismile
bır kac gun sonra bı ıdrar testı yapcam.çunku sanırım son adetın ılk gununun 14.gun sonrasında ıdrarda daha dogru sonuc verıyormus.ama ıstemıyorum napıcam ben yaaa:gitme:

benim adetim bugün itibariyle 9 gün gecikti, çok akıntım var hatta adet oldum sanıp wc ye koşturuyorum, beyaz süt gibi ama sümüksü dokuda değil, çok istiyorum bebeğim olsun ama ümitlenmek istemiyorum çünkü daha öncede 20 gün gecikmişti bir kere ve çok büyük hayal kırıklığıydı, cesaret edip test bile yapamıyorum

Allah ım benimle aynı kaderi paylasan bir arkadaş benimde 5 gün gecikti adetim ama test yapmaya korkuyorum yaparsam morelim bozulucak eger yoksa;((
benimde biraz akıntım var beklenti içindeyım ya tamam bu sefer kesin adet oldum diyorum ama yok...
Yüce Rabbim en hayırlısını en kısa zamanda nasip etsin inş. güzel bir haberle inş. bebişlerimize kavusalım...olursa hemen yazıcam sende yaz olur mu dert ortagım..

aynı hisleri yasıyoruzz

benim normalde adetimi beklerken kupkuru oluyorum ama bu ay biraz sarımsı akıntım var..ama hiç ümitli değilim her şey olabiliyor.neler olkuyoruz burda neler yaşıyoruz..hiçbir belirtiye güvenmiyorum artıkkk

İşte ben de tam bunu sormak istiyordum.Bugün sarı ve sümüksü akıntı görünce şaşırdım.O ne be dedim kendi kendime iğrendim.Böyle olan var mı?
Merak ettiğim diğer bir şeyde idrar renginde durum ne oluyor ,hamile arkadaşlar paylaşır mısınız?

bende 5 haftalık hamileyim.bugün sıcak bi şey hissettim wc den sonra.bir baktım sümüksü bildiğimiz süük şeklinde bi akıntı vardıne diim çok sewindim :KK70:

kızlar bnde yumrtlamdan beri akıntı var bi kac gündürde beyaz oldu ilişki srasında bile bembeyaz görüyorum:kedi: Insallh enfeksiyon fln degildir de hamileliktir

sen bu mesajı yazalı 4 yıl olmuş.hamilemiymişsin :)

X