Hamilelikte aknt ne zaman balar arkadalar?Hemen mi?

catdog

papatya
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
1.597
635
Arkadaşlar bu hamilelikte bahsedilen beyaz yoğun akıntı tam olarak ne zaman başlar ?Döllenme olduysa yumurtlama dönemindeki akıntı bitmeden o ay akıntı devam mı eder?
Yoksa döllenme olsa da yumurtlama akıntısı biter ve gebelik akıntısı birkaç hafta sonra mı başlar?
Lütfen cevap verin arkadaşlar...
Bende yumurtlamadan sonra akıntı hiç yok, yine olmadı mı acaba?CADIARZU
Şimdiden hepinize teşekkürler.... a.s.

benım bi kaç gündür akıntım var ben hamilemiyim yaniiii önceden böle bişiy olmazdı kaydirigubbakcemile

benım bi kaç gündür akıntım var ben hamilemiyim yaniiii önceden böle bişiy olmazdı kaydirigubbakcemile

canım bende tecrübeli arkadaşlardan bu konuda bilgi almak istiyorum.Bende yumurlama zamanı 5- 6 gün yoğun akıntı oluyor, sonra gelecek adetime kadar 9-10 gün süresince kuru oluyorum. Senin adetine kaçgün var?

evet hamişler anneler cevap yazsın bende merak ediyorummm

benim adet dönemlerime yakın hiç akıntım olmazdı hatta kupkuru olurdum....

ve 1.5 yıldır adet oldum hep
.....

rabbim herkeze sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar versinn içinden benide ayırt etmesinn

benim adete 1 hafta kala jel gibi sarı sümükümsü bir akıntım olmuştu sadece bir defa. eyvah dedim kesin iltihabım var bu ay soğan kürü yapim geçmezse doktora giderim. meğerse hamileymişim.

canım seni tebrik ediyorum:)
peki akıntı bidaha devam etmedi mi kuru muydu hep beklenen adete kadar?

bende neredeyse 2 yıldır uğraşıyorum kısmet artık ne diyelim.Rabbim isterse verir....:Saruboceq:

ya arkadaşlar şimdi sitede okudum bi de kızlar sümüksü sarı akıntıdan bahsediyorlar, 2 yıldır uğraşıyorum daha sarı akıntı neyinfisfisfis olmadım.
Bilmem ki niye, bu ay da hiç umutlanmıyım öğleyse... bende ne beyaz ne sarı var kafamçokkarıştı

Allahım sen bize hayırlısını ver Yarabbim :Saruboceq:

Herkese kocaman gülücük dolu bi GÜNAYDIIINNN!!!!

Amin amin... Hepimize inş. Bende de sarımsı bir akıntı var ama kıvamı jöle gibi değil. Bel ağrım da kesildi ama günüme yaklaşıyorum bir tuhaf... Hayırlısı bakalım...kafamçokkarıştı

canım seni tebrik ediyorum:)
peki akıntı bidaha devam etmedi mi kuru muydu hep beklenen adete kadar?

bende neredeyse 2 yıldır uğraşıyorum kısmet artık ne diyelim.Rabbim isterse verir....:Saruboceq:

evet canım akıntıyı sadece bir kere gördüm ondan sonra adet günüme kadar hiç bişey gelmedi. bazılarının tam tersi kuruluk olabiliyor. adet tarihi geçtikten sonra başlıyor akıntılar.. şeffaf, beyaz, ya da yoğun sarı renk..

canım bende tecrübeli arkadaşlardan bu konuda bilgi almak istiyorum.Bende yumurlama zamanı 5- 6 gün yoğun akıntı oluyor, sonra gelecek adetime kadar 9-10 gün süresince kuru oluyorum. Senin adetine kaçgün var?

canım adetime 6 gün var

bnmde akıntım var bir kac gündür yumurtlama dönminde oldu akıntı sonra olmadı yeniden basladı insallah hamilelik belirtisidir hadi hayırlısı

kızlar benimde yumurtlama dönemim bitti şimdi kesilmiş süt gibi beyaz bir akıntı geliyo böyle olan varmı

benim hep öle akıntıyı hamillek belirtisi saymayın arkadaşlar bence

kızlar benimde yumurtlama dönemim bitti şimdi kesilmiş süt gibi beyaz bir akıntı geliyo böyle olan varmı

canım senin de umarım öyledir :)
benim çok yakın bi arkadaşım geçen hafta hamile olduğunu öğrendi adetinin geçiktiği günlerde beyaz süt kesiği kıvamında çok fazla akıntısı olduğu söylemişti...
hakkında hayırlısı canım inşallah:)

bnmde akıntım var bir kac gündür yumurtlama dönminde oldu akıntı sonra olmadı yeniden basladı insallah hamilelik belirtisidir hadi hayırlısı

canım bende yumurtlamadan sonra akıntı bekliyorum inşallah sende de bişeyler vardır...

canım adetime 6 gün var

yaren canım benim de daha 9 gün var ama akıntı pek yok gibi bilmiyorum inşallah olur bide göğüs uçlarım çok acıyoo...bilmem belirtimidir gerçi daha belirti falan çıkmaz da kafadan yazıyoruz iştehihoyyyt

evet canım akıntıyı sadece bir kere gördüm ondan sonra adet günüme kadar hiç bişey gelmedi. bazılarının tam tersi kuruluk olabiliyor. adet tarihi geçtikten sonra başlıyor akıntılar.. şeffaf, beyaz, ya da yoğun sarı renk..

inşallah öyle kişiye özeldir... adete daha çok var da işte umutlanmak için sebep arıyoruz:):bbo:

benim adetim bugün itibariyle 9 gün gecikti, çok akıntım var hatta adet oldum sanıp wc ye koşturuyorum, beyaz süt gibi ama sümüksü dokuda değil, çok istiyorum bebeğim olsun ama ümitlenmek istemiyorum çünkü daha öncede 20 gün gecikmişti bir kere ve çok büyük hayal kırıklığıydı, cesaret edip test bile yapamıyorum

X