ahmet maranki diyorkiii hamileler ayva suyu için bebeğiniz çok güzel olsun

Lillyum

çok bilmiş
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
2.681
13
54
yanlış duymadınız kızlar konu çok dikkatimi çekti fisfisfis
hamileler ve hamile kalacak arkadaşlar ahmet maranki nin son bombasıakannehir
ayva suyu içen anne adaylarının müthiş güzel bebekleri oluyormuşş :asigim:
benden duyurması sizden uygulaması yerimseniben

bunu ben eskiden beri duyarim mutlaka hamilelere bir ayva yedirirler cocugu guzel olsun diye :)
bilmiyorum ise yariyo mu :CüvCüv:

:lepi:evet bende bu olaya bir örneğim annem bana hamileyken ayva elinde uyuya kalırmış okadar yermiş aşerirmiş benimde yanağımda gamze var ailede başka kimsede yok ayrıca güzel olduğumuda söylerler zemuszemus şaka bi yana güzelliği bilmemde gamze olayına inanrırımkaydirigubbakcemile2

inanın bende şok oldumm
şu an beyfendi cnn de canlı yayında a.s
dinledikçee şok oldumm
eski tıp kitaplarındada armış bu bilgi ayva suyu mucizeviymiş yerimseniben

suyunu degılde kendını baya yemıstım hamıleyken.. benım Aslanım bu yuzden mı yakısıklı :))

peygamberimiz demiş bebeğinizin güzel olmasını isterseniz bolca ayva yeyin diye bir çok kişiden böyle duymuştum doğruluk derecesini bilmiyorum. ben çok yedim :)) normaldede çok severim ayvayı. sarı maviş gözlü bir kızım var. allah herkese nasip etsin sağlıklı sıhhatli.

suyunu degılde kendını baya yemıstım hamıleyken.. benım Aslanım bu yuzden mı yakısıklı :))

peygamberimiz demiş bebeğinizin güzel olmasını isterseniz bolca ayva yeyin diye bir çok kişiden böyle duymuştum doğruluk derecesini bilmiyorum. ben çok yedim :)) normaldede çok severim ayvayı. sarı maviş gözlü bir kızım var. allah herkese nasip etsin sağlıklı sıhhatli.

adamcağız yayından çıkmadan burda kendini ispatlanmaya başladı bileee ayvaaa :roflol:

keşke benimde haberim olsaydı bu ayvadan yaa benneyaptımki

benimkiler kocaman oldu malesef 20 ve 17 yaşındalar elleri yüzleri düzgün ama kim istemezki çok güzel bir çocuk:1rolleyes:

adamcağız yayından çıkmadan burda kendini ispatlanmaya başladı bileee ayvaaa :roflol:

keşke benimde haberim olsaydı bu ayvadan yaa benneyaptımki

benimkiler kocaman oldu malesef 20 ve 17 yaşındalar elleri yüzleri düzgün ama kim istemezki çok güzel bir çocuk:1rolleyes:

oyy Allah bagıslasın canm senınkıler kocamann olmuss :)

ya ben 15.haftadayım geçmi kaldım acaba kızlar.bide ayva mevsimi ne zamandı yaw:)))

oyy Allah bagıslasın canm senınkıler kocamann olmuss :)

teşekkürler canımmm hepimizinkiniii :içelim:

ya ben 15.haftadayım geçmi kaldım acaba kızlar.bide ayva mevsimi ne zamandı yaw:)))

geçmi kalırmışın tam zamanızemuszemus işteee hamilelik boyunca hem çiğ çiğ kendisini hemde suyunu içeceksinn opuyorumnanaktan

ayva mevsimi şimdi başlıyor canım ayva kış meyvasıdır
yeni yeni tezgahlarda yerini almaya başladı tüm kış boyuncada yaza kadar olur :1rolleyes:

ay ben ayvayı çok severim zaten ama hiç yemedim hamişliğimde bundan sonra başlım yemeye :))

ben bol bol yiyodum isabet olmuş ya hergün ayva elimde şakkıdı

bende cok yedim gamzesi var ve güzel bir bebekç gerçi her anneye bebeği güzel gelir o ayrı:))))

yanlış duymadınız kızlar konu çok dikkatimi çekti fisfisfis
hamileler ve hamile kalacak arkadaşlar ahmet maranki nin son bombasıakannehir
ayva suyu içen anne adaylarının müthiş güzel bebekleri oluyormuşş :asigim:
benden duyurması sizden uygulaması yerimseniben

canım ya hemen başlayalım yemeye...yeni çıkmaya başladı sanırım...:nazar::nazar::nazar:

Ben 37.haftadayım geç kalmışmıyım acaba gerçi hamileliğimin başlarında birazcık yedim ama yine yemeye devam edeyim en iyisikaydirigubbakcemile3

X