Sinbo ka, yz alma makinas

hamarat-bayan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
93
0
ben sinbonun kaş yüz alma makinasını aldım bir aydır kullanıyorum şimdilik memnunum hiç sorun yaşamadım
bıyıklarımı alıyorum iple alınmış gibi hem tahriş etmiyor hemde çok çıkartmıyor.:lepi:

kil kokleri belli olmuyor mu kizlar??iyiyse bende alayim sacim haric hepsi uzuyorda hemennnn:gitme:bas edemiyorum artik..

annnnnnnaaaaa o ne laaa
çok cahal kaldık iyi mi?
biisi çıbık açıklasın konu sahibesi arkideşim anlatabilir misin
nedir ne değildir nerden alınır kaç geymedir vs vs vs... :)))))))

ben baktım şimdi bu alete.kkılları kökünden keaen diyor.

bu tıraş makinesi gibi bişey heralde

ewet ucunda tarakli biryeri var sadece killari uzerinden aliyor..hep goruyordum ama almayi dusunmedim cunku yuzeysel aliyor..peki killari kalinlastirmiyor mu??eger cok kullanisliysa alabilirim..

Son düzenleme:
kaşlar ve bıyıkları yüzelsel alıyorsa kıl kökleri siyah siyah görünür kuaförde bile tam alınmadığında batıklar iğrenç görünüüyor

deli misiniz kullanılır mı hiç o alet? bana hediye olarak gelmişti seneler önce ama kullanmayı aklımın ucuna bile getirmedim. çünkü resmen jilet. herhalde erkek bıyığı gibi olur bıyıklaımız onu kullanınca:)

deli misiniz kullanılır mı hiç o alet? bana hediye olarak gelmişti seneler önce ama kullanmayı aklımın ucuna bile getirmedim. çünkü resmen jilet. herhalde erkek bıyığı gibi olur bıyıklaımız onu kullanınca:)

bizde biyiklarimizi kivira kivira dolasirizzzzsengözlerimebaksanab:roflol:

X