Göz Çevresi Bakımı Goz altı morlukları ve kırısıklar icin cok basit bir yontem

wylma

cennet ayaklarımn altında
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
627
2
kızlar size rus bir arkadasimdan ogrendigim ve mukemmel sonuc aldigim cok kolay bir yontem soyleyecegim.

aksam yatmadan önce ekmek icine ya da pamuga da olabilir, sütü dokun bunu gozlerinizin ve goz cevrenizin uzerini kapatacak sekilde uygulayin, uzanin ve 5-10 dakika bekleyin. sabah uyandiginizda bile farkediceksiniz gozlerinizdeki degisimi. ben hergun bile yapamiyorum ama yinede cok iyi sonuc aldim kizkardesim bana sen botox mu yaptirdin kirisikliklarin kaybolmus dedi.
zemuszemus

varmı bu yöntemi deneyip başka sonuç alan arkadaşlar?

Bende deniyecegim bu yontemi, kirisiklik olmasa da morluga iyi gelir umarim. Daha once de duymustum soguk sut sisligi de aliyormus. Tesekkurler.

süt ve salatalık suyu da damlatın sıkıp elinizle pamuğun üzerine...
yumuşacık oluyor

kızlar size rus bir arkadasimdan ogrendigim ve mukemmel sonuc aldigim cok kolay bir yontem soyleyecegim.

aksam yatmadan önce ekmek icine ya da pamuga da olabilir, sütü dokun bunu gozlerinizin ve goz cevrenizin uzerini kapatacak sekilde uygulayin, uzanin ve 5-10 dakika bekleyin. sabah uyandiginizda bile farkediceksiniz gozlerinizdeki degisimi. ben hergun bile yapamiyorum ama yinede cok iyi sonuc aldim kizkardesim bana sen botox mu yaptirdin kirisikliklarin kaybolmus dedi.
zemuszemus
wvylma şimdiden teşekkürler,cok az bir pamuga sütü döküp tamamen gözaltına sürüyoruz degilmi?sen ekmege mi yapıyosun sütemi farkedermi sence?

wvylma şimdiden teşekkürler,cok az bir pamuga sütü döküp tamamen gözaltına sürüyoruz degilmi?sen ekmege mi yapıyosun sütemi farkedermi sence?

rica ederim canim. arkadasim ekmek ici demisti ilk basta onla yapiyordum o biraz zor geldi pamukla yapiyorum simdi gayet de memnunum

buarada bunu hergun yapmaniza gerek yok kizlar hafta 2-3 yeterli

ee..deneyen arkadaşlar... yorumlarınızı alalım...

benimde denemediğim krem kalmadı... maalesef hiçbirinden fayda göremedim...

birde bunu deneyeyim bari...

zemuszemus

sütü sürdükten sonra yıkayacak mıyız canım?

X