Doğuma Hazırlık Bebilerinin cinsiyetini tahmin edenler var m?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

goknil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
69
0
40
herşeyden önce sağlıklı olması en büyük dileğim
ama ben acayip derecede erkek
hissediyorum bakalım tahminlerimiz tutucakmı:)
kıslar:CüvCüv:

16+2 haftalığım. Bugün üçlü test için kan verdim. Dr. bugün de cinsiyet söylemedi. Ters duruyor dedi. Benim için de sağlıklı olsun yeter cinsiyet hiç önemli değil. Ama ben de senin gibi sanki erkek hissediyorum.. Etrafımdan da daha çok erkek bebeğin olacak diyorlar. Rüyasında görenler, falda çıkanlar vs. işte:) Allah hayırlı evlatlar nasip etsin.

tabi en önemlisi sağlık hayırlısı olur inş
bakalım erkekmi çıkıcak haberini bekliyorum

Tamam bakalım hislerimiz doğru mu çıkacak? Ben açıkçası karnın şekliyle, ekşi-tatlı yemeyle, uyumayla vs. yapılan cinsiyet tahminlerinin hiçbirine inanmıyorum. Bazen doğana kadar belli olmayabiliyor. Gelecek ay ayrıntılı ultrasonda cinsiyetini öğrenmeyi umut ediyorum. Burdan yazışırız. İnşallah gönlümüze göre verir Allah.

amim inşallah
bende pek inanmıyorum yeme içmeye göre öyle içime doğdu a.s.
hadi bekliyorm güsel haberlerini

Ben en baştan beri kız hissediyordum bir ara etrafın şaşırtmasıyla ve doktorun yanılmasıyla erkek hisseder gibi oldum ama en başta hissettiğim doğruydu.Kızım olacak inş. :)

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis ilk hissedilen doğru oluyo galiba genelde,anneler hisseder yaaa:emir_bebek:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis ilk hissedilen doğru oluyo galiba genelde,anneler hisseder yaaa:emir_bebek:

evet ama bazen yanlış hisseden annelerde olabiliyor.Çok arkadaşım kız diye sevdim erkek oldu,erkek diye sevdim kız oldu dedi.Yani bazen hislerde yanılıyor doktorlar ve ultrasonlar gbi.En kesin ve net gaybı bir tek Allah biliyor :)

tabiii herşeyi Allah bilir canım
ama insan kendine engel olamıyor mesela benim 6.hissim çok kuvvetli ama dediğin gibi
yanılabilirim

Geçen cuma yani 17 +5 te başka bir doktor baktı ultrasonda. Cinsiyeti için erkek olabilir dedi. Küçük bir çıkıntımız varmış:) Ama tabi hala çok erken tahmin için. Bu tahminler doğuma kadar değişebiliyor. Şimdilik erkek:)

ugurz canım benim ki erkek çıktı hislerim doğruymuş :=)
senin kesin belli olmadımı ?

bu hisler bende neden tutmuyor aceba....

Canım hissettiği tutmayan bir çok anne adayı var aslında.Benim normalde başkalarına yaptığım tahmin hiç tutmadığı için kendime yaptığımda tutmaz sandım ama tuttu.Kimisi benim gibi sadece kendisininkini tutturuyor demekki....

ugurz canım benim ki erkek çıktı hislerim doğruymuş :=)
senin kesin belli olmadımı ?

22. haftadayım. ayrıntılı ultrasona bakan radyolog doktor %90 kız dedi. Eşim bu habere çok sevindi:) Kızları ben de severim. Cinsiyeti hiç farketmez sağlıklı olsun yeter ki.Hepimiz için hayırlısı olsun inş. Senin erkek olduğuna sevindim.

bende 17+5 olduğunda doktorum kız dedi ama nedense bende erkek hissetmiştim...kızım demek bıle tuhaf geldi...ama benim içinde cinsiyet o kadar önemli değil sağlıklı olsunda...herşeyin en iyisini rabbim bilir.

X