Göz Makyajı Yeni! Sper Curlacious Maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Uyhh güzel duruyo.. rimelim bitmek üzere. avon shocktan cok cokk memnunum ama buna kaydı gozum bi an :KK70: :KK70: bi denesem fena olmaz=))

ben avonun rimeline güvenmiyorum aynı fiyata yada 2 3 tl farkla maybelline yada flormar alabilirsin
kıızlar bide classics diye bi marka var onun rimellerinden de memnun kalırsız fiyatıda baya uygun kaliteye göre

Son düzenleme:
valla sen kullanmasını beceremediysen herkes memnun kalıcak diye bişi yok..en güzellerini kullanrsan ve kullanmasını bilirsen mükemmel sonuclar ortaya çıkıyo..

illede full maskara kullanan müşterilerim var..çok güzel yapıyorlar kullanınca

ama bana sorsan peş para etmez derim sevmiorm kullanamıorm bana göre shock spectra ve bu yeni çıkan süperlerdir..

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım ben kullanmasını beceremediysem zaten herkez memnun kalıcak diye bişey olmaz
yorumlarınızıı bekliyorum demişsin keşke beğenenler yorum yazsın deseymişsin
kirpik senin kaş senin istediğini sür sürüştür
bu kadar niye gerildin onu anlamadım :ecrin_bebek:

flomar flnda almıstım 2-3 ytl fazla vermeye degcek bişi degil flomarın ürünleri...

shocktan cok cok memnunum. bunu de deneyeceklerim sepetime atıyorum :) tşk ler

evet canım ben kullanmasını beceremediysem zaten herkez memnun kalıcak diye bişey olmaz
yorumlarınızıı bekliyorum demişsin keşke beğenenler yorum yazsın deseymişsin
kirpik senin kaş senin istediğini sür sürüştür
bu kadar niye gerildin onu anlamadım :ecrin_bebek:

sen güvenmiyorum demişsin ben o sözüne laf ettim becerirsin becermessin her neyse..:) gerilmedim düşüncelerimi ifade ettim ama sen öle algıladıysan öle olsun canım no problem :KK66: sırnaşık şey

Ben aldım arkadaslar. undan once shock maskara kullanıyorum avon indirimde degil diye bu ucuz diye bi deneyeyim dedim.

harbiden güzelmiş... :)) arkadaslarımda begendi..

canım çok mu küçük bu rimel??? ben de çok kıvrım veren bir rimel istiyordum,
reklamlarda gördüm ama emin de olamadım, indirimde ama 'çok küçük o fiyat
bile fazla' diyenler oldu, kafam karıştı :uhm:

yok tatlım ya normal rimel boyutunda istersen koyup cekeyim bi yere. ztn katalogda yazıyordur ml ne kadar oldugu. hiçte kucuk degil... temsilcin var mı??? onda muhakkak vardır bi sor dene gor emin olamıyorsan

sağol melishhe, baktım 7 ml diyor. evet temsilci arkadaşım var da
bilmiyor pek, ben ondan daha çok biliyorum, hatta ona da ben anlatıyorum
ürünlerin özelliklerini kaydirigubbakcemile3
hadi ben de sipariş vereyim bari, kıvrım kıvrım kirpiklerimiz olsun :)

X