Göz Makyajı Yeni! Sper Curlacious Maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
yanında parfümmü hediyemiş.nasıl bişi benimde rimelim bitti almam lasım

evet cnm. little black severek kullandıgım bi ürün :)) bileyeli mini 9 ml ne parfum:) normalde katalogta oda 12 fln mı neydi.

bana rimeli prenses onerdi. o da shock kullanıyo. bnmde bitince bunu dene memnun kalırsın dedi.. getirdi aldım memnunda kaldım. Avon dan rimel alcam onerin derseniz shocktan sonra bunu da oneririm :)) bide bnm beceremedgm ama arkadasların cok memnun oldugu spectra var :))

arkadaşlar bu dediğiniz 12. kampanyada mı :S baktım ama göremedim yanında parfüm vermiyor evet 10 tl ama... bende şimdi pastelin var yeni aldım ama çok fazla memnun kalmadım onu da 10tlye almıştım. eğer yanında little black de geliyorsa alırım ben bunu :KK70:

evet cnm litle black gelio katalogtada ole gosteri son sayfada bendekinde iyi bak. ben p_renses ten aldım 8 tl ye hem rimel hemde o parfum işte 9 ml lik parfuum.

memnun kalmana sevindim. bende begendim ama shocktan vazgecemiyorum ona alıstım :))

bende sipariş verdim hediyeside var. inşallah rimel güzeldir. opuyorumnanaktan
ben maybelline kullanıyorum. bunuda merak ettim deneyim dedim fiyatıda çok uygun .
a.s.

bu ürünü kullanan arkadaşlarım memnun kaldılar ama bence avonun en başarılı rimeli kesinlikle super shock sence de öyle diim prenses??
peki melishhe sen ne dersin??

bu ürünü kullanan arkadaşlarım memnun kaldılar ama bence avonun en başarılı rimeli kesinlikle super shock sence de öyle diim prenses??

evet canım shock bir numaralı mailimdir..
ayrıca spectra da aldım o da güzel

şimdi bi de bunu aldım bu da çok güzel gerçekten uzun ve dolgun gösterio :)

shock ve bundan vazgeçmem:dance:

benimde dün geldi siparişlerim gerçekten güzel bir maskara ama yine süper shock en iyisi alacaklara yeni olanı tavsiye etmem

arkadaşlar ben aldım bu rimelden çok memnun kaldım 1 haftadır kullanıyorum.beğendim kıvırıyor gerçekten.

cnm ben shocktan kac tane bitirdim bitirdm aldım saymadım hiç ama en az 4-5 kullandım. ona alısmıstım.. yeni bi ürün kullanınca once begenmiyor insan..

ama yani avonun bi iki rimeli var herkes alıyo hiç begenmem.. ama bu onlar gibi degil kullanılabilir arkadasımda shock kullanıyodu oda aldı o ztn rimeli süper süren biri oldugu için memnun kaldı bayagı.. benm bunu alın kesin diyebilmem için alısmama lazım :KK70:

ama kotu bi ürün degil... deeneme imkanı olan varsa deneypte alsın:)

shock u iç rahatlıgıyla onerebilir her zmn :)

yahu benim siparişim gelmedi, parfüm geldi rimel yok mafoldumben
çok talep varmış, bi sonraki siparişlerle gelecekmiş...

merhaba arkadaşlar. benim elimede ün geçti. ılk defa avondan rimel aldım. hakikatten kirpiklerim kıvrıldı ve süper uzun oldu. Tek fazla rnk vermedi gibi yani kapkara yapmadı.

merhaba arkadaşlar. benim elimede ün geçti. İlk defa avondan rimel aldım. hakikatten kirpiklerim kıvrıldı ve süper uzun oldu. Tek fazla rnk vermedi gibi yani kapkara yapmadı.

hm benimkini kapkara yapıyo cnm 2 kere cek ?? resmlerde bile belli oluyo bayagı..

yahu benim siparişim gelmedi, parfüm geldi rimel yok mafoldumben
çok talep varmış, bi sonraki siparişlerle gelecekmiş...

kendim için bu rimelden sipariş verdim ama daha gelmedi. delireceğumm. :1ninca:

bayramdan önce gelmesi lazım yoksa nası süslenirim :1ninca: zemuszemus çiikin mi gezim ben :1ninca: bir sonra ki katalogdan başka avon satıcısına sipariş verdim o bile gelmişş :dilcikar:

gelmezse gidip goldenrose övmüşler onu alcam benneyaptımki

X