Yumurtalıklarda ağrı

GALYANA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2009
317
1
39
mrb benım yumurtalıklarımda arasıra ağrı oluyor. Acaba üşütmeden fln olabılır mı bılgısı olanlardan yardım beklıyorum tesekkurler

üşütmekle de alakalası olabilir
belki kist vardır oda yapabilir
en iyisi bi doktora başvurun

dış gebelikten sonra bended ehep oluyo özellikle regli dönemi.

mesela şu günlerde iş yerinde biraz soğuk ayaklarım üşüdü hemen ağırmaya başladı yumurtalıklarım :gitme:

üşütmeden olabilir yumurtlamadan dolayıda kisttende olabilir doktora gitmende fayda var canım

ıkısı bırden agrıyor arasıra bende korkmaya basladım bekarım bırde karnımda acayıp bır sıskınlık oluyor ondan dolayıda olabılır mı acaba bencede en mantıklısı doktora fln gıtmek galıba

Üşütme olabilir, kist olabilir, enfeksiyon olabilir ya da hiçbir şey olmayabilir de. Zorlayıcı rahatsızlıklar değil bunlar hemen tedavi olur ama ihmale gelmez. Örneğin enfeksiyonun ilerlemesi daha büyük problemlere yol açar. O yüzden bence bir doktordan fikir almak çok daha iyi.

çatlama dönemındede ağrı olur yanı her iki adet ortasında
üşütmedende kaynaklanabilir
eğer çatlamayla alakalı ise hafif koyu,sarı akıntıda olur
bilginize..

üşütmüş olabilirsin yumurtlama dönemlerinde ağrı olur belki o yüzden ağrı yapıyordur en iyisi dr git

canım benım anlamadıgım bır sekılde lınk atamıyorum geogleden evlılık takvımı nasıl yapılır yaz ılk cıkan lınk olması lazım orda hepsını anlatıyor zemuszemus

arkadaşlar mrb aynı durumda bndede var sol yumrtalığım çk ağrıyorrrr bıktım artık ağrı çekmekten sürekli zaten doktora gidiorum her ay birşey olmadığını söylüyor doktorum.yinede insan korkuo

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim ve 2 aydır hamile kalmaya çalışıyorum benim reglim 31 günde bir oluyor geçen ay 22 eylülde regl oldum normalde 21 veya 22 ekim gibi regl olmam gerekirken 11 ekim pazar günü kanama oldu ve şu an devam ediyor ama az miktarda acaba hamilemiyim daha önce bu tarz bişey yaşayan var mı :

Kızlar bende sabaha kadar karımdaki ve sol kasığımdaki ağrı yüzünden yatamadım .Şu an fena değilim ağrı kesiciler iyi geldi gibi ama yumurtalığımdaki ağrı geçmedi =( Neden kaynaklı olabilir canım çok yanıyor =(

Son düzenleme:
selam kızlar,benimde sol yumurtalıımda çok ağrı vardı.çok yürüdüğümde şiddetleniyodu ben yürüdüğüm için oluyor sanıyordum ama ynılmısım sol yumurtalıkta 9 cm kist ve komşuluğunda 5 cm çikolata kisti çıktı..cuma ameliyat olcam ihmal etmeyin..

Evet bayanlar bende kabullenmeye kabullenmeye hastanenın yolunu tuttum ve sol kasıgımda 6,5 cm kıst cıktı hobba benı tomografıye fln sokuyorlardı alıcaz bunu fln fılan derken artık ozel bır doktora gıttım bana bır ılac verdı ve cok sukur kurtuldum ancak benım kıstım her kadında olan adet kanının atılamaması sonucunda gerceklesen bır kıstmıs cok sukur bunuda boyle atlattım yalnız ıhmal etmeyın saglıklı gunler..

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim ve 2 aydır hamile kalmaya çalışıyorum benim reglim 31 günde bir oluyor geçen ay 22 eylülde regl oldum normalde 21 veya 22 ekim gibi regl olmam gerekirken 11 ekim pazar günü kanama oldu ve şu an devam ediyor ama az miktarda acaba hamilemiyim daha önce bu tarz bişey yaşayan var mı :

canım yerlesme kanaması olabılır yanı bebegın rahmıne yerlesmesı durumunda az mıktarda kanama olabılıyormus doktora gıt ve kan testı yaptır lütfen ihmal etme bu kanama adet olmadan 10 gun once goruluyor dıyorlar genelde..

X