KPS nasıl bişey????

monaroza79_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
6
0
Ben ilk kez giricem lise mezunu olarak .Ne tür sorular çıkar ,hangi dersler ağırlıklı,nasıl çalışmalıyım ,dershaneye gitmek şartmı,sorularım sınırsız uzayıp gidiyo.Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfennn....

Ben ilk kez giricem lise mezunu olarak .Ne tür sorular çıkar ,hangi dersler ağırlıklı,nasıl çalışmalıyım ,dershaneye gitmek şartmı,sorularım sınırsız uzayıp gidiyo.Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfennn....

konu başlığını görünce "lanet birşey" dedim içimden...

lise mezunlarında 150 soru olduğunu biliyorum sadece.. şimdilik bilgim bu kadar, ama dersaneye gittiğimde senin için öğrenip yazarım arkadaşım...

genel kültür genel yetenek soruları çıkıyo sorumlu oldugun dersler yani türkçe matematik tarih cografya ve vatandaşlık sorular lisans ve önlisansa göre daha kolay bide eger memurluk istiyorsan ki bu hemen hemen herkes işin gecerli bilgisayar işletmenliği sertifikan olmalı yoksa al tavsiye ediyorumbide başlıgı kpss olarak düzelt kps değil o

arkadaşlar atamaların sertifikayla alakası varmı çok şaşırdım ayrıca mutluda oldum 3tane bilgisayar sertifikam var eta ms ofis işletmenlik bunların yardımınıda görebilirmiyim...şimdiden teşekkürler ayrıca önlisans bankacılık mezunuyum ve açık öğretim iktisat 3teyim benim lisans olarak girme şansımda varmı????????????

X