izmirli anneler,kentmi çınarlımı???

nadiredurmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
29
0
38
kızlar selamlar!!!

iki haftaya kadar doğum yapıcam sezeryan olacak..doktorum ikisinden birini tercih ediceğimizi söyledi..bu hastanelerde doğum yapan yada doğumu buralarda gerçekleştirmeyi düşünen annelerin düşünceleri çok önemli..

özellikle fiyatları beni düşündürüyor..söylenen fiyatlar sizde biliyosunuz çoğu zaman baya bi katlanıyor..ortalama kaça mal olur acaba..

tabi personel ve şartlarda bi o kadar önemli...bol yorum bekliyorum kızlar...hepimize hayyırlı doğumlar...

öncelikle hayırlısıyla bebişlerimizı sağlıkla kucağımıza alırız inş.ben de2haftaya doğum yapıcam sanırım ama ben epidural sezeryan isteyeceğim için öyle olacak.epiduralde de cınarlının anestezi uzmanları cok iyimiş.herkes bunu söylüyo.ben sanırım orayı tercih edicem.gecen hafta gidip baktım hastaneye.1100tl sadece hastane ücreti söylediler.bide dr ücreti bakalım kaça mal olacak?fazladan masraf cıkarır mı hastane acaba?orada yapan tanıdıklarım var gayet memnunlar.hic memnun kalmayanı duymadım ben.hayırlısı artık.

öncelikle hayırlısıyla bebişlerimizı sağlıkla kucağımıza alırız inş.ben de2haftaya doğum yapıcam sanırım ama ben epidural sezeryan isteyeceğim için öyle olacak.epiduralde de cınarlının anestezi uzmanları cok iyimiş.herkes bunu söylüyo.ben sanırım orayı tercih edicem.gecen hafta gidip baktım hastaneye.1100tl sadece hastane ücreti söylediler.bide dr ücreti bakalım kaça mal olacak?fazladan masraf cıkarır mı hastane acaba?orada yapan tanıdıklarım var gayet memnunlar.hic memnun kalmayanı duymadım ben.hayırlısı artık.

teşekkürler bakalım artık bende çınarlının iyi olduğunu duymuştum senin doktorun kim buarada

benim dr irenbeden dilek aslan.süper bi insan yarın kontrol var hatta.özledim oğluşumu walla.senin dr kimdi?

mitra kadın doğum diye bi yer var karşıyakada..orda benim doktorum ali özdemir..bana çınarlı yakın da olduğu için istemiştim biraz..dr da kent de olur falan deyince kafam karıştı işte..

bugün doğum tarihini verir belki senin doktorun..benim ayın yirmisi olan hafta ama gün almadık daha..istermisin aynı gün olsun doğumlar...

ben kent te doğum yapmayı düşünüyorum.. birçok arkadaşım orada doğum yaptı.. herkes memnun kaldı.. yalnız bazı odaları bence çok iyi değil.. girer girmez annenin yanına giriyosun.. ama ayrı bir oturma bölümü olan odları da var . bence onlar daha iyi..

X