kitaplık için yardım edin

her türlü kitap fikrine ihtiyacım var denebilir. Kendi odamda küçük bir alanı değerlendirmek için ve de salon mobilyasını değiştirmeyi düşünüyoruz, daha geniş ama nasıl alaağımız mobilyayla uyumlu olur bilemiyorum. Şu anda gümüşlüğü kitaplığa çevirerek kullanıyoruz ama yeniden gümüşlük almak istemiyoruz.:1no2:

taysan diye bi site var belki ordan küçük odalara göre bişey bulabilirsin

teşekkürleri, ancak taysan adıyla plastik ya da otomotiv inşaat sektörü ürünleri satan yerler bulabildim ancak :uhm:

Bu arada açık kitaplıklarda tozlanmaya karşı, garip belki ama annemle konuşurken aklımıza geldi, hani bebek arabalarının üstüne şeffaf bir naylon geçirilir ya, öyle bir şey monte edilebilir mi acaba, bunu deneyen var mı, ya da kötü sonuçları olur mu acaba? nemlenme vb gibi:uhm:

tatlım yanlış yazmışım gaysan olacaktı tozlanma ,için herşey olurda bence şık olmaz

Farklılıktan hoşlanıyorsan,tetris kitaplık çok hoşuna gidecek.Ben bayılıyorum ! İstediğin gibi dizayn edebilme durumu harika.
Resim ekleyemiyorum ama netten tetris kitaplık adı altında ararsan görebilirsin :)

arkadaşlar dar bir alanı değerlendirmek için derinliği oldukça az genişliği de tabii bir kitaplık yaptırmak istiyorum ancak devrilir eder mi diye de korkuyorum, bu konuda tecrübesi olan var mı acaba?:44:

X