Bebek Beslenmesi kızlar 9 aylık bebeğe bıldırcın yumurtası

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

selin1986

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
645
1
kızlar benim 9 aylık kızım var bıldırcın yumurtasının iştahı artırdığını internetten okumuştum benim kızımın bu sıralar hiç iştahı yok 9 aylık bebeğe bıldırcın yumurtası veren arkadaşlar varmı acaba yada bilgisi olan şimdiden teşekkürler canlarım bilgileriniz içinopuyorumnanaktan

canım yedirebilirsin tabi. ama bıldırcın yumurtasının proteini çok fazladır. günde 1 tane yedirsen yeter.6 yumurta değerinde olduğunu biliyorum.haşlayarak yedirebilirsn.

Ben bıldırcın yumurtasını muhallebisine veya yayla çorbasına pişirirken katıyordum yararlı olsun diye.Oğlum hiç farketmiyordu ancak iştahını açtığını söyleyemem.Gerçi her bebek aynı olacak diye birşey yok.Benimkisi oldu bitti iştahsızdı ama çok hareketli ve öyle kolay kolay da hasta olmuyor.Zeka gelişimi için de önemli.Kullanmanı tavsiye ederim.İştahını açmasa bile onun mutlaka bir yararını alır.

Ben bıldırcın yumurtasını muhallebisine veya yayla çorbasına pişirirken katıyordum yararlı olsun diye.Oğlum hiç farketmiyordu ancak iştahını açtığını söyleyemem.Gerçi her bebek aynı olacak diye birşey yok.Benimkisi oldu bitti iştahsızdı ama çok hareketli ve öyle kolay kolay da hasta olmuyor.Zeka gelişimi için de önemli.Kullanmanı tavsiye ederim.İştahını açmasa bile onun mutlaka bir yararını alır.

evet canım zeka gelişimi içinde çok önemli olduğu doğru ama ben ağır gelirmi acaba onu bilmiyorum devam mamasının içine katsam fark etmez içer sanırım vücut direncinide artırıyormuş benim oğlum 2.sınıfa geçti çok hasta oluyo okulda onada vermeye başladım kızımada vermek istiyorum bilgin için çok saol canımopuyorumnanaktan

X