Göz Makyajı Maybelline rimeL ..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pin0kyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
27
0
Maybelline rimeLLer hakkında güzeL duyumLar aLdım :-) sizden tavsiye istiyorum... Ona göre aLıcam.. =))

bende iyi diye aldım canım ama hiç memnun kalmadım..diğer rimellerden pek farkı yok gibi geldi.. en iyi max factor galiba :uhm:

Maybellin kullandım mavi tombik olanından ve çokta memnun kaldım.

bende kullandım memnun kaldım bııttı bu seferde ınnova dıye yenı marka duydum onu aldım maybellın den daha guzel herlade artık hep ondan alcam bu daha cok hosuma gıttı.

aynen cnm ben 8 yıldır maybelline kullanıyorum köpük kapatıcısıda çok hoş tavsiye ederim yani ama koyu lacivert olanı alan bana kalırsa artı indirimde şuan 9,75 tl aldım ben arife günü.

sevgiler......

bende maybelline almak için gitmiştim ama innova aldım çıktım gerçekten maybelline den çok daha güzel kirpikleri süper derecede uzatıyor vede güzel gösteriyor

ben yıllardır maybeline kullanıyorum bana hep kirpiklerin takmamı diye sorarlar tanımadığım insanlar bile o derece güzel yapıyo bence ama tabi kirpiklerinin yapısıda müsait olucak bide sürmeyi bilicen onada baglı.mavi tombiş rimelini,sarı olanı bide yeşili kullandım en çok yeşil rimelinin waterproff olmayanını seviyorm ben çok memnunum ondan kaydirigubbakcemile2

denemek için flormar,golden rose,avon,cecile,bide max factorün rimelinide kullandım ama hiç birinden maybelineden aldığım sonucu alamadım ben başkada kullanmadım.

cnm ben bunu kullanıyorum gayette memnunum.kesinlikle tafsiye ederim. fırçası sayesinde kirpikleri çok güzel kıvırıyokaydirigubbakcemile2
vede çok güzel kaldırıyo uzun kirpikleri:)) fırçası çok güzel ...

benim kirpiklerim uzun o yüzden sadece kıvıtma özelliği olandan aldım. ama çok memnunun baya bi kıvırıyo:lepi:

Son düzenleme:
dün watsons tan maybelline dısı pembe tombiş rimelini aldımm ınanılmazz yaaa kirpiklerim kısa olmasına ragmen uzun ve dolgun goserıyooo..watsons larda yuzde 20 indirim var kızlarr maybelline rimellerdee 11.90 ageldiii kacırmayın derimmmmm haberınız olaaakaydirigubbakcemile2

sarı tombul olanı aldım ben de memnun kaldım diğerlerini de deneyeceğim yerimseniben

ben o sarı tombul olanı merak ediyordum nasıl kirpikleri yapıştırıyor mu ? maybelline rimelleri çok iyi oluyor genelde

ben o sarı tombul olanı merak ediyordum nasıl kirpikleri yapıştırıyor mu ? maybelline rimelleri çok iyi oluyor genelde

ayyy hiçbi özelliği yok hiç tavsiye etmem resmen maskara sürmemişsn gibi oluo ben verdiğim paraya acıdım :umursamaz:

Ben de yıllardır Maybeline Volume Express kullanıyorum,hiç değiştirmedim ve çok memnunum.
Kirpikleri harika gösteriyor,pişman olmayacaksınız.

volume express kullandım yıllarca...o paraya en iyisi maybelline...pembeyi deneyeyim bi seferde, buradaki yorumlar üzerine

volume express the falsies nasıl pembe rimel:KK3:

ben falsies colossol define lash ve volume expres hepsini kullandim :)) hala daha kullaniyorum define lash mukemmel ayirip uzatiyo, colossol hacim verip kiviriyor volume expres yogun siyah ve kalinlastiyor falsies takma kirpik gibi yapiyor ve firçasi çok kullanisli ben gerçek takma kirpik etkisi için once define lash yesil olani suruyorum sonra falsies i en son da colossol u herkes kirpik taktim saniyor :KK70:hihoyyyt

X