Ayak üsümesi bir belirtimi sizce

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
40
arkadaslar ayaklarım corap ve patige ragmen buz gibi atesim 37 .ama bu bir belirtimidir bide iki gündür oturdugum yerde uyuya kalıyorum adetime 4 gün kaldı insallh belirtidir....

ayak üşümesi hem adet hem de hamilelik belirtisidir ancak uykuya eğilim kesinlikle hamilelik belirtisidir. madem belirtilerin bu kadar erken çıktıysa yarın test yaparsan silik çıkabilir.

daha dört gün var gecikmede yapmak istemiyorum ama merak etmedende duramıyorum...

benim ayak tırnaklarım morarıyordu resmen canım. o kadar üşüyordu ki, hiç ısıtamadım. nevki haklı, testte çıkabilir belki. dene istersen.

ayakj üşümesi oldugunu hatırlamıyorum yalnızzzz

bende günüme 5 gün varken test pozitif çıkmıştı ama rüyamda görmüştüm pozitif çıktıgını ve gerçek olmuştu..

bnde rüyamda hep hamile oldugumu görüyorum bebegimin old görüyorum ama o cok düsünmekten bnce

benim ayak tırnaklarım morarıyordu resmen canım. o kadar üşüyordu ki, hiç ısıtamadım. nevki haklı, testte çıkabilir belki. dene istersen.

kız sen yeni hamiştin di mi? allah kolay bir hamilelik hayırlı bir evlat versin. hadi bakem sende test yap bak sorumlu sayısı ikiye çıktı. bekleyince bi şey olmuyo. hamilelik istiyorsun test yapmak en doğal hakkın yane. çıkmazsa çıkmasın tüm aylar bizim :lepi:

arkadaslar bilin ki
insan o ay kalmışsa da rüyasında bebek görüyor.. :))
allah isteyenlere versin inşsallah

ayakj üşümesi oldugunu hatırlamıyorum yalnızzzz

bende günüme 5 gün varken test pozitif çıkmıştı ama rüyamda görmüştüm pozitif çıktıgını ve gerçek olmuştu..

beş gün mü? valla çok iyi ktg durduğun hata sırnaşık şey yap kız beni de merakta bıraktı şimdi :dance:

arkadaslar bilin ki
insan o ay kalmışsa da rüyasında bebek görüyor.. :))
allah isteyenlere versin inşsallah

canım ya ben de bu ay hamiş olduğumu gördüm ama ümidim yok. allah seninkine sağlık sıhhat versin seni yormadan gelsin :teytey:

bari sabah yapayım sabah idrarı daha iyi ya hadi hayırlısı bn 4 ay öne bir dıs gebelik yasadım tek tüpüm alındı bu ayda rahm filimi cektirdikten sonra korunmayı bıraktık 1 senedir istiyoruz bi kötü deneyimimm oldu gecen sefer 8 ayda oldu simdi ilk aydan olursa cok ssırırım tek tüple

öyle yapayım bari ama 4 gün erken biraz be sonra cıkmazsa üzülürüm gecen seferknde adetm gecikti ole yaptım silki cıkmıstı

benimki 2 yasında canım...
allah sana da versin inşallah...

amin amin amin amin allah bebişinizi de size bağışlasın hayatım ..

bari sabah yapayım sabah idrarı daha iyi ya hadi hayırlısı bn 4 ay öne bir dıs gebelik yasadım tek tüpüm alındı bu ayda rahm filimi cektirdikten sonra korunmayı bıraktık 1 senedir istiyoruz bi kötü deneyimimm oldu gecen sefer 8 ayda oldu simdi ilk aydan olursa cok ssırırım tek tüple

tam nokta vuruş valla rahim filminden sonra ki ay hamilelik şansı artıyor. bunu sen de biliyosun. hem tek tüp diye yumurtlamayacak mısın hadi bakem dua etcem kız senin için :Saruboceq:

öyle yapayım bari ama 4 gün erken biraz be sonra cıkmazsa üzülürüm gecen seferknde adetm gecikti ole yaptım silki cıkmıstı

tamam tamam sabaha da razı oldum ben delikafadulden delikafadulden

amin amin amin amin allah bebişinizi de size bağışlasın hayatım ..

tam nokta vuruş valla rahim filminden sonra ki ay hamilelik şansı artıyor. bunu sen de biliyosun. hem tek tüp diye yumurtlamayacak mısın hadi bakem dua etcem kız senin için :Saruboceq:

allah razı olsun rahim fliminden oncede cokkorkuyodum dıs gebelik die kesin tüplerm kapalı dedim herkez dua etti allah o dua edenlerinde gönüllerini versin insallah bu ay olur da cektigim aclar son bulur iç kanama gecirdm cok kotü günler yasadım allahım bnm gibi bebek hasreti ceken herkeze nasıp etsin su mubarek cuma gecesinin yüzü suyu hürmetinerahim filminden sonra sans atıyomus ama kücük tıkanıklıklar varda oflimle acılırsa o zaman oluoymus bnmki acıkms zaten

tamam tamam sabaha da razı oldum ben delikafadulden delikafadulden

ögretmnmisin sende hatayda bnde siirtte ögretmnm imkanlarbiraz ksıtlı ne olur ne olmaz die bir test almıstım onu yarın kullanırsam nasıl alırım die düsünüyom :)

allah razı olsun rahim fliminden oncede cokkorkuyodum dıs gebelik die kesin tüplerm kapalı dedim herkez dua etti allah o dua edenlerinde gönüllerini versin insallah bu ay olur da cektigim aclar son bulur iç kanama gecirdm cok kotü günler yasadım allahım bnm gibi bebek hasreti ceken herkeze nasıp etsin su mubarek cuma gecesinin yüzü suyu hürmetinerahim filminden sonra sans atıyomus ama kücük tıkanıklıklar varda oflimle acılırsa o zaman oluoymus bnmki acıkms zaten

canım o küçük tıkanıklıkları zaten fark etmiyon ki işlem sırasında açılıyor yol rahatlıyor diye düşünücen bir sürü kişi biliyorum filmden sonra hemen o ay hamiş kalanı. bana ne ya sen hamiş olmasan da ben seni zorla hamiş yapcam sırnaşık şey yok valla güveniyom bak acayip duam tutar bu kadar sıkıntı çekmişin Allah sana en istediğin zamanda verecek moralini yüksek tut canım vereliniortak

ögretmnmisin sende hatayda bnde siirtte ögretmnm imkanlarbiraz ksıtlı ne olur ne olmaz die bir test almıstım onu yarın kullanırsam nasıl alırım die düsünüyom :)

anam anam siirt mi ben de mardin de örtmenlikle başlamıştım gız. git eczaneden al bi şey olmasss bulursun. :icecream:

X