çok acil svp yazar mısınız çok önemli acaba hamile miyim

acilcevap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
3
0
36
herkeze mrb şuanda çoçuk sahibi olmak istemiyorum adet gordukten 10 gun kadar sonra eylul 30da ilişkiye girdik ve 3 gun sonrada karnımda agrılar basladı ve vajinamdan bir tür sıvı akıyo sürekli ve karnımdaki agrılar gıttıkce artmaya basladı bu sabah karnımın agrsıyla uyandım ve az daha ıstıfra edecektım başkada bi sorun yok sizce hamilemiyim daha adet güneme var bu kadar erken hamilelik belirtileri görülür mü

akıntı yumurtlama döneminde olduğun için olabilir kişiye göre belirtiler değişiyor erken görende var geç görende bence sen en iyisi bi kan testi yaptır kesin sonuç için

ACılcevap belirtiler yanıltıcı olabilir.En iyisi kan tahlili yaptır adet günü

canımbenim yumurtlamadan hemen sonra başlıyor hamile olunca ağrılar...amaherkeste değişik olur...belkide psikolojiktir bilmiyorum...sen en iyisi biraz daha bekleve kan testi yaptır...

Aynı sorunu bende yaşıyorum şuan.

6 ,11 ekim tarihleri arası yumurtlamamdı ve ilk iki gün sadece ilişkimiz oldu sonrasında bıraktık ama dün ve bu gün kasıklarımda ve karnımda şiddetli ağrılar oluyor aynı zamanda beyaz akıntımda oluyor sürekli.
Bu durum döllenmeden mi yoksa yumurtlama dönemi olduğundanmı kaynaklanıyor ?

valla ben 2 adet arasi hamile kaldim adetim bittikten 2 gun sonra iliskim oldu esimle bi hafta sonra pembeli kahveli akintim ve karin agrim basladi akinti 3 gun sonra gecti ama gogus ve karin agrisi devamdi adet olmam gereken gun hamile oldugumu ogrendim yani herkese gore degisiyo belirtileri ve yumurtlama zaman. benim adetim hep duzenlidir hic aksamaz ama dedigim gibi adet bitiminden 2-3 gun sonra hamile kalmisim.yani yumurtlama tarihlerini 14. ve 15 gunler olmasina koru korune baglanmayin hersey olabilir.Allah herkese tattirsin amin.zemuszemus

doktorum spermin yurtaya vardıgı an karnın ağrırsa büyük bi ihtimal hamilesin dedi bende hep takip ederdim ve doğru olduğunu öğrendim şimdi hamileyim 8 yıllık bende 4 düşük yaptım

ya buraya konu açmasını dusunebiliyosunz da nıye gıdıp bı test yaptırmıyosunuz bunu nıye dusunemıyosunuz anlayamıyorum

valla ben 2 adet arasi hamile kaldim adetim bittikten 2 gun sonra iliskim oldu esimle bi hafta sonra pembeli kahveli akintim ve karin agrim basladi akinti 3 gun sonra gecti ama gogus ve karin agrisi devamdi adet olmam gereken gun hamile oldugumu ogrendim yani herkese gore degisiyo belirtileri ve yumurtlama zaman. benim adetim hep duzenlidir hic aksamaz ama dedigim gibi adet bitiminden 2-3 gun sonra hamile kalmisim.yani yumurtlama tarihlerini 14. ve 15 gunler olmasina koru korune baglanmayin hersey olabilir.Allah herkese tattirsin amin.zemuszemus

Yaşasın hamile olabilirim yani! Böyle adet bitiminden hemen sonra hamile kalanlar çok mu ben de illa yumurtlama günlerinde hamile kalınacağına inanmıyorum.

X