Evde gebelık testı dogal yoldan

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Kayıtlı Üye
25 Mart 2007
13.016
4.679
48
evde gebelik testi dogal yoldan

BU testi ben hep yaparim hamis olunca sabah ac karnina plastik bir bardaga mümkünse 1 parnak eksik olsun
idrari koyacaksin..........
üstünü strecle kapatacaksin (mümkünse seffaf olanlardan buzdolabina )ve buzdobina koyacaksin......
aksam oldumu alip bakacaksin eger tortu asagi geldiyse hamis degilsin.....
yok eger idrar oldugu gibiyse....
HAMISSINNN BUNU PORTEKIZ BIR KADIN SÖYLEMISTI IS YERIN DE DENEYIN CANLARRR OLIIIII

canım işyerinde yapıp buzdolabına koysam millet derki bu kız kafayı yemiş.insanlar vallahi bidaha dolaptan bişey alıp yemezler:))kaydirigubbakcemile3

anamm! bu pisliği yapana kadar alırım eczaneden bi test bakarım. üstelik akşama kadarda beklemem.

ya ben buzdolabına kolaydı yoğurttu yıkamadan koymuyorum manyak titizim bu konuda dolaba giren şeyler konusunda hayatta yapmam bunu yaaa

hahaha hatta yapıp kocalara da söylemeyelim.

mesela benim meraklı koca ne bulsa tatmayı sever. onu da tattıktan sonra 9 doğurtur bana :roflol:

yiyecek,icecek konan yere idrar konurmu,Allah askina,gidin eczaneden alin 3 -5 tlye temiz temiz yapin ,,,:eek:lmaz:

tovbe tovbe bir yaşıma da girdim,nıye buzdolabına koyuorsun ki,bir kenara bırak bak sonradan,dolabla ne alakası var...ir yere okudum ben tortular dibe çokerse hamilesın...

portekizler öle yapimis
isin isari birak valla bizim burada cok pahali oldugu icin zirt birt gidip test alamiyozzzz

eczaneden bir test alıp yapın kızlar.bir kere gittiğinizde 5 tane alın saklayın. ama böyle garip şeylere inanmayın.çok sağlıksız.

ben bi arkadaşımdan duymuştum kızlar acaba bilen deneyen var mı içinizde?idrara bir kaşık kabartma tozu atıyormuşsun bol köpürürse hamileymişsin...ne kadar doğru bilmiyorum tabi..

canım karbonat sağlıklı sonuç vermiyormuş okuduklarıma göre...

Ben salak gibi dün gece yaptım o testi kabarmadı.Ashabım nasıl bozuk nasıl bozuk anlatamam devamlı ağlayasım var.Böyle evden kan testi yapılıyo olsa yapıcam inanınki.Nasıl bunaldım nasıl.Eşimde sakin ol sabretmeyi öğren bekle biraz falan diye öyle bir soğunkanlılıkla yaklaşıyorki

Acaba hamileyimde mi sinirim bozuk yoksa bu düşüncelerden mi anlayamıyorum senağlama

Ben salak gibi dün gece yaptım o testi kabarmadı.Ashabım nasıl bozuk nasıl bozuk anlatamam devamlı ağlayasım var.Böyle evden kan testi yapılıyo olsa yapıcam inanınki.Nasıl bunaldım nasıl.Eşimde sakin ol sabretmeyi öğren bekle biraz falan diye öyle bir soğunkanlılıkla yaklaşıyorki

Acaba hamileyimde mi sinirim bozuk yoksa bu düşüncelerden mi anlayamıyorum senağlama

erkeklerin bu tavrına sinir oluyorum..işte daha anneliğin kutsallığı bu noktada başlamış oluyor.

çok takıyosun,düşünme aşkım...boşver ne hissiz cümleler ve ne yazıkki her zaman olmasa da bana moral vermek için benim eşim de bu cümleleri kuruyor

ben yaptım köpürdü biraz amaaaaannn şu günümü beklesem geçince bi test alıp yapsam en sağlıklısı olacak biraz sabır..

bunalma kim bilir belki yediklerimizle ilgilidir kabarıp kabarmaması boşver canım...günün geçince yaparsın bi test inşallah en kısa zamanda olur..

ahahahha cok guldum yaaa:roflol:ayni andada igrenc..NECiS birseyi nasil dolaba koyarsiniz ya inanmiyorum, midem kalkti..!

X