Evde gebelık testı dogal yoldan

Ben salak gibi dün gece yaptım o testi kabarmadı.Ashabım nasıl bozuk nasıl bozuk anlatamam devamlı ağlayasım var.Böyle evden kan testi yapılıyo olsa yapıcam inanınki.Nasıl bunaldım nasıl.Eşimde sakin ol sabretmeyi öğren bekle biraz falan diye öyle bir soğunkanlılıkla yaklaşıyorki

Acaba hamileyimde mi sinirim bozuk yoksa bu düşüncelerden mi anlayamıyorum senağlama

Erkekler bayanlar kadar ince dusunmezler maalesef..:mymeka::nazar:naniknanik

evde gebelik testi dogal yoldan

BU testi ben hep yaparim hamis olunca sabah ac karnina plastik bir bardaga mümkünse 1 parnak eksik olsun
idrari koyacaksin..........
üstünü strecle kapatacaksin (mümkünse seffaf olanlardan buzdolabina )ve buzdobina koyacaksin......
aksam oldumu alip bakacaksin eger tortu asagi geldiyse hamis degilsin.....
yok eger idrar oldugu gibiyse....
HAMISSINNN BUNU PORTEKIZ BIR KADIN SÖYLEMISTI IS YERIN DE DENEYIN CANLARRR OLIIIII

yanlışın var arkadaşım tortu aşağı geldiyse hamilesin ben bu testi iki hamileliğimdede yaptım normal zamanda yaptığımda tortu olmuyor

ben bunu buzdolabına koymadan olanını duymuştumsırnaşık şey normal bi yerdede bekletseniz olur banyoda falan..buzdolabı şart değil...biri elma suyu sanar içer ne gereknaniknanik

ben dün pilastik bardağa koyup yaptım ama öyle dolaba koymadım akşam baktım şeffaftı ama demek ki şeffaf olması gerekiyor çünküüüüü:KK49: hamileyim bu gün öğrendim :KK49:

Biri asagida tortu olsun diyo biri yukarda diyo biri de seffaf diyo neye inancaz :)) demekki pek gercekliliği yok bunun

ben dün pilastik bardağa koyup yaptım ama öyle dolaba koymadım akşam baktım şeffaftı ama demek ki şeffaf olması gerekiyor çünküüüüü hamileyim bu gün öğrendim

sevgılı arkadasm crayzyy33 acıl cvp suan bende deedım o ıcındekı kucuk kucuk beyazmsı seyler tortumu ? ayrıca onlar dıbe cokuncemı gebe oldugunu anlad yoksa yuzeyde oldugunda mı ? allah askına yardımmm :)

ben dün pilastik bardağa koyup yaptım ama öyle dolaba koymadım akşam baktım şeffaftı ama demek ki şeffaf olması gerekiyor çünküüüüü hamileyim bu gün öğrendim

sevgılı arkadasm crayzyy33 acıl cvp suan bende deedım o ıcındekı kucuk kucuk beyazmsı seyler tortumu ? ayrıca onlar dıbe cokuncemı gebe oldugunu anlad yoksa yuzeyde oldugunda mı ? allah askına yardımmm :)
canım tortu üstte olunca hamile oluyosun dediler burada arkadaşlar ama ben o tortunun üstte değil altta olduğunu gördüm o da çok dikkat edersen görüyorsun zaten .....yani şeffaf doktor beş haftalık dedi

elle gebelik testi
karbonat testi
limon testi
çamaşır suyu testi
idrarı ocakda kaynatma testi
veeeeeeeeee
en sonundaaaaaaaaaaa
idrarı buzdolabında bekletme testiiiiiiiiiiiiiiii
sonuuuuuuuuuuç
bir türlü gebe kalamadıııııııııııııııım
kafayı yemek üzereyiiiiiiiiiiim
:KK9::KK9::KK9:
Rabbim kimseleri çaresiz bırakmasın kızlar
ama bu testi okuyunca gülmekten yerlere yattım:KK1:
RABBİM NE OLUR BÜTÜN EVLAT İSTEYEN ÇARESİZ KULLARINA HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.AMİİİİN
EY ÇARESİZLERİN ÇARESİ BİZLERİ ÇARESİZ VE DE EVLATSIZ BIRAKMA:KK5:

Son düzenleme:
elle gebelik testi
karbonat testi
limon testi
çamaşır suyu testi
idrarı ocakda kaynatma testi
veeeeeeeeee
en sonundaaaaaaaaaaa
idrarı buzdolabında bekletme testiiiiiiiiiiiiiiii
sonuuuuuuuuuuç
bir türlü gebe kalamadıııııııııııııııım
kafayı yemek üzereyiiiiiiiiiiim
:KK9::KK9::KK9:
Rabbim kimseleri çaresiz bırakmasın kızlar
ama bu testi okuyunca gülmekten yerlere yattım:KK1:
RABBİM NE OLUR BÜTÜN EVLAT İSTEYEN ÇARESİZ KULLARINA HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.AMİİİİN
EY ÇARESİZLERİN ÇARESİ BİZLERİ ÇARESİZ VE DE EVLATSIZ BIRAKMA:KK5:

amin allah'ım isteyen tüm kullarına da bize da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah..

Kızlar yarın batim var bugün bu testi yaptım dayanamayıp bakalım doğru sonuç verecek mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben çamaşır suyu testi yaptım köpürdü, karbonat testi yaptım köpürdü eşimde uyguladı köpürdü ama daha adetime 10 gün var. Kokulara hassasım, içim bulanıyor birazda sancım var ve hiç birşey anlamadım. Ne yapmalıyım sizce :-(

Ben çamaşır suyu testi yaptım köpürdü, karbonat testi yaptım köpürdü eşimde uyguladı köpürdü ama daha adetime 10 gün var. Kokulara hassasım, içim bulanıyor birazda sancım var ve hiç birşey anlamadım. Ne yapmalıyım sizce :-(
bu belirtilerin yumurtlama belirtisi de olabilir bu süreci iyi değerlendirmeni tavsiye ederim

X