Gelinlik Modelleri Antalyalı hatunlar sözüm size....

pinky_sm

dem bu demdir..
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
20
0
bayanlar öncelikle herkese merhaba.kızlar ben anlaşıldığı üzere ant oturuorum ve yaklaşık 2,5 ay sonra düğünüm var.bugün bayağı çıktım gezdim antyalılar bilir ışıklardaki gelinlikçileri bitirdim.yarın öbür günde diğerlerini bitircem.fakat kafam çok karıştı:uhm: hangisine güvenmem gerek bilemiyorum.fiyatın yanı sıra gelinlikçinin bana verdiği izlenimde önemli çünkü gün geçmiyor ki gelinlik faciaları yaşanmsın.ben yaşamak istemiyorum kendimi emanet etcem kişi çok önemli..eğer sizin bildiğiniz güvendiğiniz ve yaptırıp hoşnut kaldığınız gelinlkçi ve ismi varsa benimle paylaşır mısınız?rica ediyorum melek hatunlar banada bir yardım:Saruboceq:

gülayı çok övüyorlar ışıklrdaki.bırde parısın parıs vr daha gdıp bkmadım ama fuarda ayakustu konusmstum sahıplryle guven verıcı konustulr ama gdıp görmeden bısı dıyemıyrum.bnmkıne daha cok vr ama cıkıp bkıcam artk bnde sende fıkırlernı burdan paylaşrsan bnada yrdmcı olursun:) bnde duyrsam sana haber verıım.inş içine sinen bırseyler olur.ilk söyledklerı fıyatın 600 altına gelınlık alblırsn pazarlığı unutma

Ben de isiklar caddesinden diktirmistim.

O kadar cok yer var ki, gidip görüsmen konusman en iyisi olacak.

Umarim istedigin gibi bir gelinlik bulursun canim

sanırım güllüktede var gelinlikçiler...fiyat açısından daa uygun olabilir...nur var güllükte bi bak istersen...

Kışlahanda çok var. birde balbey camisinin oradan tunaboylu mağazasına çıkarken cadde üzerinde var. oralara bakabilirsin.

cnm sakın kızılarıktaki birlik gelinliğe gitmede nereye gidersen git , ben oraya gittim istediğimin çok dışında bişey oldu gelnliğim :KK43: hala sinirliyim onlara :KK43:

bir tavsiye daha söliyim gelinliğini katoloktan beğenipte diktirme aynısı kesinlikle olmuyor, hazır dikilmişlerden beğenip beğenmedğin yerlerini değiştir bence.

Son düzenleme:
cnm sakın kızılarıktaki birlik gelinliğe gitmede nereye gidersen git , ben oraya gittim istediğimin çok dışında bişey oldu gelnliğim :KK43: hala sinirliyim onlara :KK43:

bir tavsiye daha söliyim gelinliğini katoloktan beğenipte diktirme aynısı kesinlikle olmuyor, hazır dikilmişlerden beğenip beğenmedğin yerlerini değiştir bence.

bak bunu duyduğum iyi oldu.abimde birirnden duymuş git bir oaraya bak demişti.yarın oraya gidecektik ben bu dediğini aklımda bulundururum.

sağolun arkadaşlar bilgileriniz için.hazır alcak olsam gir beğen daha ne diycem ama dikim istiyorum ve riskli bir seçim .daha önce paylaşılmış şuan 2,sayfada peri masallarının prensesleri için diye bir topic var ordaki gelinliği diktirmek istiyorum şuan en fazla 1,100 e kadar indirebildim.tabi gönül istiyor ki daha da indrebilsem.bn uygun bir yer bulursam sizlerle paylaşırım.tekrar teşekkürlerŞeniz

gülayı çok övüyorlar ışıklrdaki.bırde parısın parıs vr daha gdıp bkmadım ama fuarda ayakustu konusmstum sahıplryle guven verıcı konustulr ama gdıp görmeden bısı dıyemıyrum.bnmkıne daha cok vr ama cıkıp bkıcam artk bnde sende fıkırlernı burdan paylaşrsan bnada yrdmcı olursun:) bnde duyrsam sana haber verıım.inş içine sinen bırseyler olur.ilk söyledklerı fıyatın 600 altına gelınlık alblırsn pazarlığı unutma

canım gezdiklerim arasında benim de kafama yatan ve içime en çok sinen gülay oldu.ama tabi karar veremiyorum.biraz daha araştırma gerek.CADIARZU

tabi gulayın fıyatı hakkında hıcbır fıkrım yok hıc sordunmu sen fıyatları nasıldı?

tabi gulayın fıyatı hakkında hıcbır fıkrım yok hıc sordunmu sen fıyatları nasıldı?

sordum evetçben dikim istediğim için diktireeceğim modelin fiytı üzerinde yoğunlaştım.bahsettiğim modele kiralık 1.100 satılık 1.500 istedi.kiralıkfiyatı bir diğer söylediklerimle aynı ama satılığı dierlerine göre 200 daha fazla.

anladım cnm tesekkur ederım inşallah içine sinen bırsey çıkar ortaya takıpteyım:)

X