Çatlaklar için doktorunuzun önerileri varmı arkadaşlar.

badem yağı tabiki ilk hamileliğimde bademm yağı son aylara doğru vazelin sürdüm. şimdi hem zeytin yağı hem vazelin sürücem ama ben hafta 1 sürüyorum o kadar özen göstermiyorum ilkinde çatlamadı ama bunda bakalım

bnm arkadaşım hep lierac kullanmışstı. hiç çatlamadı. ama doğum sonrası bıraktı kullanmayı. nasılsa karnım gebe olduğum gibi değil dedi. sonra bir baktık karnının alt bölgesi çatlak dolu. yani sonra da çatlayabiliyormuşsun. deli gibi de su içen biri. ayrıca sporcudur kendisi. beden eğitimi öğretmeni.
ben de lierac kullanıyorum. duştan sonra bebe yağını tüm vücuduma, her gün sabah ve akşam da lieracı göbeğime ve bel bölgeme sürüyorum. üstünde günde bir defa yazıyor ama internet sitesinde klinik araştırmalarda 2 kez kullanıldığını yazmışlar. ben de 2 ye geçtim. günde bir kullandığımda belimde 3-4 çatlak oluşmuştu. 2 aydır günde iki kez sürüyorum. daha fazla olmadı. olanlarda küçüldü. kremin üstünde ilk adet olana dek kullanılmalı yazıyor. ben de öyle yapıcam. ne kullanıyorsanız kullanın doğum yaptım diye bırakmayın hemen. bir de aynaya bakarak sürün ki göbeğin altına sürmeyi unutmayın.orasını göremiyoruz çünkü

bende 35 haftalık hamıleyım 15. haftadan berı vaselinin kakao yaglı e vıtamınlı vucud kremını kullanıyorum su ana kadar hıc catlagım yok
kaşıntı falanda yok :) kakao yagı ve e vıtamınnı drum tavsıye ettı

merhaba canım,bende çatlak için uygun bir krem araştırıyorum fakat güvenemiyorum,daha vücut gerilmeye başlamadan kullanmak istiyorum ama içime sinen bişey bulamadım,sen memnunmusun
bu arada bebeişin hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah :nazar:

Susam yağı, tek çıkış yolu. hem çok güzel elastik olacak hemde dogumdan sonra kolayca toparlanacak.

X