Koltukaltnda kl dnmesi

sPatz

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
2.579
1.836
kızlar merhaba...

benim koltuklaltımda kıl dönmesi oluştu, ancak onu çıkaramayınca o kadar büyüdü ve sertleştiki...sıkınca içinden iltihap çıkıyor bir de :KK43: sanırım artık doktorun müdahalesi lazım. daha önce aranızda böyle birşeyle karşılaşan oldu mu?

öncelikle geçmiş olsun canım :gitme:

ben de bu durumu çok yaşıyorum, sık sık oluyor. zaman içinde geçiyor; sıkıyorum, içindeki iltihabı ve kılı çıkarıyorum, kolonyayla temizliyorum ama hemen geçmiyor. seninki daha mı ciddi bir şey acaba?CADIARZU

Fucidin diye bi krem varmış, o iyi gelir mi ki acep ?
Tabi bence ilk evvela bi doktora görünmek gerek...

öncelikle geçmiş olsun canım :gitme:

ben de bu durumu çok yaşıyorum, sık sık oluyor. zaman içinde geçiyor; sıkıyorum, içindeki iltihabı ve kılı çıkarıyorum, kolonyayla temizliyorum ama hemen geçmiyor. seninki daha mı ciddi bir şey acaba?CADIARZU

teşekkür ederim CikolataSelalesi.benim de olurdu zaman zaman ama bu biraz farklı gibi geldi. bir de derinin çok altında, sıksam da çıkmıyor. kıl yumağı oldu sanırım:smiley-cool:
acaba orayı yumusatıp gözenekleri açmanın bi yolu var mıdır?

canım ıhmal etme daha cok iş acma basına

Fucidin diye bi krem varmış, o iyi gelir mi ki acep ?
Tabi bence ilk evvela bi doktora görünmek gerek...

haklısınız , bi doktora gostermek en iyisi sanırım. fucidin ne kremi ?

ya benim de derdim bu şey..
dayanamayıp sıkıyorum. hatta törensel biçimde.. alkolle temizleyip önce, sonra sıkıp ardından tekrar alkolle temizleyip ardından fucidin ya da benzeri bi antibiyotik pomadla kapatıyorum..eğer derinse ki bende 2 adet var bu arkadaşlardan, iğneyi dezenfekte edip, az dürteleyip fırt fırt sonra ilaçlayıp bırakıyorum.
kıl dönmesi de değil benimkilerden kıl da çıkmıyo minik kiste kaçmıştı artık da son bir hamlede dayadım üstüne TCA peelingi, şimdi iyileşti.. diğerine de yapıcam..
ahaha.. yaşasın dönük kıl düşmanlığı..

dayanamayıp sıkıyorum. hatta törensel biçimde.. alkolle temizleyip önce, sonra sıkıp ardından tekrar alkolle temizleyip ardından fucidin ya da benzeri bi antibiyotik pomadla kapatıyorum..eğer derinse ki bende 2 adet var bu arkadaşlardan, iğneyi dezenfekte edip, az dürteleyip fırt fırt sonra ilaçlayıp bırakıyorum.
kıl dönmesi de değil benimkilerden kıl da çıkmıyo minik kiste kaçmıştı artık da son bir hamlede dayadım üstüne TCA peelingi, şimdi iyileşti.. diğerine de yapıcam..

tubutu aynen söylediğin gibi sanırım benimki de kiste kaçtı artık. başka bir sorun için antibiyotik kullanmıştım, enfeksiyonunu kırdı şişliği indi. ama çok derinde, ben iğneyle deşmeye cesaret edemiyorum benneyaptımki

zaten o tehlikeli ya, şiş inince dipten bombe geliyosa eline koltukaltındaki şey hemen kiste dönüveriyo, onu eşelemek çok tehlikeli.. aslında üşenmeden 2 dakika bir cildiyeye gidip bir çizdirsek geçecek de.. üşenmekten bir hal oldum.. kaydirigubbakcemile3

balparem spatz,

üşenmeden hemencek en uygun zamanında bir doktora gösteriver şu kolaltını, he? o da sana dermanı söylesin ilaç mı olacak başka şey mi ona göre daha fazla acımasın canın, kıyamam :sinifsinif: hem iz kalır diğer türlü elleşme en iyisi bitanem...
hadi benim canım kaydirigubbakcemile

balparem spatz,

üşenmeden hemencek en uygun zamanında bir doktora gösteriver şu kolaltını, he? o da sana dermanı söylesin ilaç mı olacak başka şey mi ona göre daha fazla acımasın canın, kıyamam :sinifsinif: hem iz kalır diğer türlü elleşme en iyisi bitanem...
hadi benim canım kaydirigubbakcemile

Biriciğim CikolataSelalesi,

senin tatlı dillerine kurban olurum ben. bana kalsa doktorluk bir durumum yok ama pimpirikli sevdicek yaka paça sürüyüp götürücekmiş beni öyle dediopuyorumnanaktan

bitanesin sen hee kaydirigubbakcemile5

Biriciğim CikolataSelalesi,

senin tatlı dillerine kurban olurum ben. bana kalsa doktorluk bir durumum yok ama pimpirikli sevdicek yaka paça sürüyüp götürücekmiş beni öyle dediopuyorumnanaktan

bitanesin sen hee kaydirigubbakcemile5

canpareciğim balkaymağım böreğim :hulya:

bak tedavisi ilacı varken uğraşma acısıyla iltihabıyla allasen. ayrıca sevdiceklerin recaları baş göz üstünedir öyle diil mi:asigim:

17 yaşndym bnmde koltuk altmda süreklü kıl dönmesi oluyr :S ilaç fln kullndm ama hep tekrarlıyor :KK50:şu an bile koltk altmda 3 yerde var. napıcam hiç bilmyrm :S

benimde koltuk altımda ıkı uc aydır duran bır kıl donmesi:KK53::KK53::KK53: var baktım hafıf sısıkte sol kolumun altında oldugundan bir turlu sıkamıyorum napsam ki cok gozume batıyor ya onemlı bırsey mı bu acaba :KK43:((

benimde koltuk altımda ıkı uc aydır duran bır kıl donmesi:KK53::KK53::KK53: var baktım hafıf sısıkte sol kolumun altında oldugundan bir turlu sıkamıyorum napsam ki cok gozume batıyor ya onemlı bırsey mı bu acaba :KK43:((

canımm sıkınca beyaz bi sıvı akıyormu cerraha gtmelsn alıyolar orayı. bendee de vardı bnm ilerlemşti brz 2 küçük delik olştu ben onu tığla kendm çıkrdm 8 -9 tane tüy çıktı inanamzsn ama tabi antibyotk kullnamştm şişlk inmşti snra cerraha gttm geçmş bu dedi ama kırmızı leke kaldi dedm 1 sene içnce kaybolucak dedi.

yorumu okurken ameliyat okuyorum zannnetttiiimm :)

X