Gec dollenme/yumurtlama yasayan arkadaslar idrarda gebelik ne zaman cikti???

narin_yarim

allahim sen bebeklerimi koru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
179
2
Kizlar eger gec yumurtlama yasadiysaniz lutfen cevaplar misiniz idrarda cift cizgiyi ne zaman gordunuz? adet gununde mi ? yoksa daha erken ve ya daha gec? Belki de onceki yazilarimi gordunuz ben gec yumurtluyorum ve bu yuzden testi ne zaman yapacagima karar veremedim. Cevaplarsaniz cok sevinirim.

canım bende de geç döllenme oldu.yani ben adet görmeden bi kaç gün önce hamile kalmışım.adet oldum ama az geldi 4gün sürdü.adetim bittikten 13.gün idrarda çıktı.bazılarına denk geliyor işte.bende adetime yakın yumurtluyormuşum.hamileliğimde öğrenmiş oldum bunu.ama bebeği sorarsan malesef düşük oldu.inş hamilesindir.

ben adetten 4 gün önce test yaptım negatif çıktı...adet günü 2 damla peçeteye kangeldi...sonra tık yok...adetten 2 mi 3 gün mü ne sonra test yaptım soluk ikinci çizgi çıktı...
ultrasonda dr büyük ihtimalle geç döllenme var dedi...

canim dollenme gununu ya da yumurtlama gununu biliyorsun. ondan 12-14 gun sonra adet olman lazim. yumurtlamandan sonra 11-12 gun sonra idrarda cikiyor iyi testler ile.

ben yumurtlama günümü bilmiyorum

eylülün 8 inde adet olmuştum...

bu ay 8 .de kanda gebelik testi yaptım çıkmadı......

şimdi yumrtlama günüm ne oluyor yaniii

merhaba ben foruma yeni kayıt oldum 5 haftalık hamileyim.ben 2 pempe çizgiyi adetime 5 gün kala gördüm.ikincisi çok hafif pembeydi. 2 gün sonra tekrar test yaptığımda pembe çizgi çok net görülüyordu

seni tebrik ederim canim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin. ama sen gec dollenme yasamamissin galiba.

ben yumurtlama günümü bilmiyorum

eylülün 8 inde adet olmuştum...

bu ay 8 .de kanda gebelik testi yaptım çıkmadı......

şimdi yumrtlama günüm ne oluyor yaniii

sen kac gunde bir adet oluyorsun bu ona bagli canum eger 8 ekim de adet olman gerekirse senin yumurtlama gunun 25 eylul olmasi lazim adet dongusu - 14= yumurtlma gunu

canım bende de geç döllenme oldu.yani ben adet görmeden bi kaç gün önce hamile kalmışım.adet oldum ama az geldi 4gün sürdü.adetim bittikten 13.gün idrarda çıktı.bazılarına denk geliyor işte.bende adetime yakın yumurtluyormuşum.hamileliğimde öğrenmiş oldum bunu.ama bebeği sorarsan malesef düşük oldu.inş hamilesindir.

cok uzuldum canim cok zor bir durum allah hayirli bebisler nasip etsin insallah :Saruboceq:

sen kac gunde bir adet oluyorsun bu ona bagli canum eger 8 ekim de adet olman gerekirse senin yumurtlama gunun 25 eylul olmasi lazim adet dongusu - 14= yumurtlma gunu

şimdi anlamadım narin yarim

ben 28 yada 29 günde adet oluyorum....

8 eylülde adetimin ilk günüydü ve 16 eylülde adetim bitti...

ve şimdi 8 ekimde adet olmam gerekiyordu.....olmadım bugün dahil...yani 5 gün geçti...

şimdi benim tes kan testim doğru sonuç verirmi

şimdi anlamadım narin yarim

ben 28 yada 29 günde adet oluyorum....

8 eylülde adetimin ilk günüydü ve 16 eylülde adetim bitti...

ve şimdi 8 ekimde adet olmam gerekiyordu.....olmadım bugün dahil...yani 5 gün geçti...

şimdi benim tes kan testim doğru sonuç verirmi

canim duzenli yumurtlayan kadinlarda bazi aylarda gec yumurtlaya biliyormus
bu eger gebelik olusursa gec dollenmedir
kan testinin ne zaman dogru sonuc vereceyini bilmen icin yumurtlama gununu bilmen lazim
ben ovulasyon testleri kullaniyorum vucut isisi takip edenlerde var
sen en iyisi bir az daha bekle ve kan testini tekrarla bazilari tam adetin 47.gunu gebe oldugunu oyrenmis
adet sokturucu kesinlikle kullanma

kizlar ben 13 ekim adet oldum. artik neyi nasil yapsam da hamile kalsam bilmiyorum. kendimi hic iyi hissetmiyorum. kendimi fazla kaptirmadim ama yinede icinde bir umut oluyor insanin kafamçokkarıştı

benim adetlerim çok düzenli olmasına rağmen,hamile kaldığım ay geç döllenme olmuş.Adet gunum geçti test yaptım ama çıkmadı.tam olarak çıkması adetimin gecikmesinin 4.gunu falandı.ondan önceki gunde cook silik 2.çizgi çıkmıştı.hatta bebeğim 4 gun geride SAT'a göre..:))

merhaba kızlar..benim arkadaşımın adetleri düzensizdi..adeti geçtikten 5 gün sonra idrar testi negatif 10 gün sonra yine yapmış negatif nerdeyse 5 veya 6 tetst harcamış ..daha sonra 17 gün geçtikten sonra yapmış pozitif çıkmış hamile...doktora gitmiş doktor adet gününde yumurtlamışsın demiş...benimde adetlerim düzensiz o yüzden bizim yumurtlama günlerimiz belli olmuyor...

slm arkadaşlar ya bu herkese göree degişiyoo benim kızkardeşiminde adetinden tam 25 gün sonra idrar testinde çıktıı ondan önce okadar yapmış ama çıkmamışş h,gebelik önce kana daha sonra idrara geçiyomuşşşşş bizde kardeşimle beraber ögrendikk allah isteyen herkezi tez zamanda bebeklerine kavuştursun

X