Göz Makyajı kirpiklerim koptu :( yeniden kar m ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

its me

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
51
1
40
:gitme: sabah kirpigimi kivirtmaya calisirken aceleyle cok mu slktim bilmiyorum ama kirpiklerim koptu.sol kirpigimin neredeyse yarisi yok :KK43:( inanilmaz uzgunum.acaba kopan kirpik yeniden cikarmi?simdilik siyah kalemle kapatmaya calisiyorum.

bu konuda bilgisi olan var mi arkadaslar?

ah canım....inan çok üzüldüm...fakat üzülme canım...Suna Dumankaya'nın bir önerisini okumuştum...internette araştır bi...geçmiş olsun güzelim...:gitme:

ah canım....inan çok üzüldüm...fakat üzülme canım...Suna Dumankaya'nın bir önerisini okumuştum...internette araştır bi...geçmiş olsun güzelim...:gitme:

saol canim bende cok kotu hissediyorum suan mafoldumben
arastiriyorum ama tam olarak bi cvp bulamadim kopan kirpik yeniden cikarmi diye
insallah kisa surede tekrar cikar ya mafoldumben

çıkar merak etme benimde başıma ğeldi
elim kremliyken kıvırmaya çalışırken elim döndü ve kipriklerim koptu ama ğeri geldi merak etmei canım

çıkar merak etme benimde başıma ğeldi
elim kremliyken kıvırmaya çalışırken elim döndü ve kipriklerim koptu ama ğeri geldi merak etmei canım

:1hug: nasil rahatlattin beni bilemezsin saol canim.kirpiklerin cikmasi icin ozel birsey yaptin mi?birde ne kadar surede ciktilar beni bilgilendirir misin lutfen?

6 ayda çıktı canım hiç bir özel şey yapmadım sadece bekleyeceksin merak etme tatlım

Ah canım be bu kaçıncı kirpik kıvırma vakası:)))
Çıkar çıkar gece yatmadan önce kirpik diplerine kulak çubuğuyla çok az miktarda vazelini yayarak sürersen hem daha hızlı, hem daha güçlü çıkar:)
Hint yağı da kullanabilirsin...

Ah canım be bu kaçıncı kirpik kıvırma vakası:)))
Çıkar çıkar gece yatmadan önce kirpik diplerine kulak çubuğuyla çok az miktarda vazelini yayarak sürersen hem daha hızlı, hem daha güçlü çıkar:)
Hint yağı da kullanabilirsin...

tesekkur ederim canim.

kendi haline birak onlar tekrar cikiyor..bendede olmustu aynisi tamamen dökülmüstü ama cikiyor..merak etme cnm :)

kendi haline birak onlar tekrar cikiyor..bendede olmustu aynisi tamamen dökülmüstü ama cikiyor..merak etme cnm :)

kendi haline birakmaktan baska sansim yok zaten canim :kedi:
seninkide 6 ay gibi uzun bir surede mi cikmisti?

geçmiş olsun... başıma gelmedi hiç ama forumda okumuştum yanan kirpikleri bile geri dönen olmuş seninkilerde mutlaka büyür canım...

mrb cnm..bnmde yaklaşık 3 hafta önce faln aynı durum başıma geldi sol kirpiğimde ben badem yağıyla hint yağını karıştırıp sürüorum hem kirpklerimzin uzaması içnde faydalı..

benm de kirpiklerimi dior rimel kopardı...böyle bir şey görmedim...yoğun olduğu için olabilir mi bilmem ama...silerken hep pamuğa geliyolar...

çok üzüldüm ya geçmiş olsun :gitme:
saol canim

geçmiş olsun... başıma gelmedi hiç ama forumda okumuştum yanan kirpikleri bile geri dönen olmuş seninkilerde mutlaka büyür canım...
insallah buyur canim ,buyumezse kotu olur goz kalemiyle kapatmaya calisiyorum.unutup bir yerde yuzumu yikasam rezillik yanii :roflol:

mrb cnm..bnmde yaklaşık 3 hafta önce faln aynı durum başıma geldi sol kirpiğimde ben badem yağıyla hint yağını karıştırıp sürüorum hem kirpklerimzin uzaması içnde faydalı.
ben hint yagini burda nasil bulacagimi bilmiyorum canim.sanirim bisey yapmadan bekleyecegim
benm de kirpiklerimi dior rimel kopardı...böyle bir şey görmedim...yoğun olduğu için olabilir mi bilmem ama...silerken hep pamuğa geliyolar

eger rimelin tarihi gectiyse yada baska bir sebebten bozulduysa kirpiklerin kopmasina dokulmesine sebeb oluyormus.rimelini degistirsen belki duzelir

badem yağı, hint yağı, fındık yağı... bunların kirpikleri besleyip büyütme özelliği tescilli (ilk ikisi bende işe yaramıştı) büyük geçmiş olsun, üzülmeyin, bunları sürmeseniz dahi gelir onlar

düğünümden 1 hafta önce kopardım ben de o şekilde:KK43: o kadar üzülmüştüm ki. ama bi hafta içinde yerine geldiler, zaten burun tarafında olanlar, yani kısalar kopmuştu. badem yağı sürdüm 1-2 kez, bi de uzayana kadar likid liner kullandım,kimse anlamıyodu.

düğünümden 1 hafta önce kopardım ben de o şekilde:KK43: o kadar üzülmüştüm ki. ama bi hafta içinde yerine geldiler, zaten burun tarafında olanlar, yani kısalar kopmuştu. badem yağı sürdüm 1-2 kez, bi de uzayana kadar likid liner kullandım,kimse anlamıyodu.

dugunden 1 hafta once ne sinir bozucu bir durum olmustur o kadar stresin icinde bide kirpik dusun.neyseki seninkiler 1 haftada cikmis.benim de burnuma yakin olan taraftakiler koptu ama daha 1-2 kirpik disinda bir gelisme yok onlarda kopmadan kurtulanlar mi pek emin degilim :) .bende goz kalemiyle kapatmaya calisiyorum.yerimseniben

badem yağı, hint yağı, fındık yağı... bunların kirpikleri besleyip büyütme özelliği tescilli (ilk ikisi bende işe yaramıştı) büyük geçmiş olsun, üzülmeyin, bunları sürmeseniz dahi gelir onlar

tesekkur ederim thor burda birtek badem yagi buldum onuda cok fazla suremiyorum acikcasi unutuyorum :eek:
umutla bekliyorum cikmalarini

X