Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Günaydin arkadaslar,

ben spora aliskin biriyim (gecen seneden beri yüzüyor ve aerobic yapiyorum). Ama yürüyüse gelince cok sIkIlIyordum. Sonra bu site sayesinde Leslie teyze ile tanistim. kaydirigubbakcemile3 Gercekten faydasini gördüm. Dengeli beslenme ile birlikte yapildiginda sonuc alabiliyorsunuz. Özellikle, bacak ve basen problemi yasayanlar icin tavsiye edebilirim. Kilo verisimi cok hizlandirdi. Bacaklarimda gözle görülür br incelme var. 6 gün boyunca her gün yaptim. 1 gün ara verdim.

Simdi 5 mil yapicam. a.s

oradanda denedim ama olmuyo ve burda yardımcı olacak kimse yok galiba yinede teşekkür ederim sana
Canım googleye sendezayıfla leslie yaz
ilk çıkan siteye tıkla
orda bir çok seçenek var,hangi leslie egzersizini istiyorsan onun altındaki rapid linkine tıkla
Rapid free yazan kısımı tıkla kaydet de o başlar kaydetmeye
üyeliğin yoksa iki indirme işlemi arasında 15 dakika beklemen gerek
bu şekilde biraz zahmetli de olsa indir bütün partları
hepsi inince herhangi birisine sağ tıkla buraya çıkart de
:lepi: işlem tamamdır..
İnşallah anlatabilmişimdir..

ne yaptıysam bi türlü indiremedim şu lessliyle yürüyüşü sinir oldum indiriyorum

açmak için ugraşıyorum yok bilmem ne part 2 gerek giyor onu indiriyorum başka bişi istiyo sinir oldum

biri yardımcı olurmu acep
ilk çıkan siteye tıkla
orda bir çok seçenek var,hangi leslie egzersizini istiyorsan onun altındaki rapid linkine tıkla

ilk çıkan siteye tıkla

cevabın için teşekkür edrim fakat ben bunu indirdim gecen akşam çalıştı ama sabah acyıgında açmadı nedense

çok teşekkür ederim fakat başka oynatıcı yok başkasının bilgisayarından indirip cd ye kopyalayacagım inşallah olur komşuya söledimopuyorumnanaktan

Kolay gelsin sana,ben böyle eğlenceli egzersiz,hareket,yürüyüş vb yapmamıştım daha önce,çok sevdim bu Leslie'yi ben :asigim:

3mil,tekme ve yürüyüş,4 mil really big mil olanı indirdim..5millik olan da iniyor bir gün birini bir gün birini yaparım artık kaydirigubbakcemile2

bende çok merak ettiğim için indirmek istiyordum birde çok göbrgim var karnım sarkık onun için yapmak istemiştim:teselli:

walk away your weistline diye bir çeşidi var bel çevresi falan için onu indirseydin bari,gerçi bele bağlanan bir lastik kullanılıyormuş ama kkde çareler tükenmez bulurdun lastik gibi bir şey hihoyyyt

walk away your weistline diye bir çeşidi var bel çevresi falan için onu indirseydin bari,gerçi bele bağlanan bir lastik kullanılıyormuş ama kkde çareler tükenmez bulurdun lastik gibi bir şey hihoyyyt

indirmeye çalışırım çok istiyorum çünkü kendimi beyenmiyorum artık koca bir göbek nefret ediyorum giyinmek istemiyorum okadar bakımlıydım ama şimdi çocuk olduktan sonra göbek kalınca giyinmek süslenmek bile istemiyorum migdem bulanıyo inan

3 mil olanı gönderiyorum,ugyun mudur ?? yüklenmesi biraz vakiizmti alacak sanırım,çok yavaş ohaoldumsmile

X