Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
callaneticse başlamadan önce34-36 arası ara beden olan pantolonuma giremiyordum hala aynı kilodayım ama call dan sonra girebiliyorum..
o yüzden şiddetle tavsiye ediyorum .. fakat tartı oy na mı yor :KK19:

sorma kabus o göbek zaten

evet gidecek mi bakalım leslie devam umarım işe yarar

yoğurt ve yeşil çay bol tüketmek lazım yağ yakmaya ciddi anlamda yardımcı.

ev yapımı yoğurt evimde olmazsa olmazım zaten yeşil çayda tüketiyorum sık sık:KK6:

derya abla nasılsın nasıl gidiyor spor hayatın.. uğrayamadım ne zamandır ..bende callaneticse devam ediyorum ciddi ciddi faydasını gördüm ama devamlılık saglayamıyorum artık sımardım sanırım.
incelmiş görünüyorum başladıgımdan bu yana kilo vermiş gibi ama tartıya cıkıyorum vucut agırlıgım değişmemiş.
neden böyle. istediğim gibi oldum ama neden tartı oynamıyor. tartı sevmediğim rakamı gösterirken hamile kalmak istemiyorum onun üstünede kilo eklenecek nasılsa.
ne yapmam gerek sence ?

bu arada karbonatlı su içiyorum bol bol..
yeşilçay içiyorum ..

Iyiyim canim sen nasilsin? Ben ara vermeden devam ediyorum 57 kg indim cok sükür. Callaneticsi ben bir türlü yapamadim gitti. Faydasini anlatiyor yapanla r ama kilo verdirmiyor dogru. Kilo verebilmek icin kardio yapman lazim canim baska türlü olmaz. Kardio ve call i kombine edersen faydasini görürsün. O tür calismalarin sistemini anladim ben okuya okuya derindeki kaslari sikistiriyor ve ince görünüm sagliyor. Ama kilolar ve yag aynen kaliyor vücutta. Aman kalsin görüntü önemli diyorsan o ayri tabii.

Iyiyim canim sen nasilsin? Ben ara vermeden devam ediyorum 57 kg indim cok sükür. Callaneticsi ben bir türlü yapamadim gitti. Faydasini anlatiyor yapanla r ama kilo verdirmiyor dogru. Kilo verebilmek icin kardio yapman lazim canim baska türlü olmaz. Kardio ve call i kombine edersen faydasini görürsün. O tür calismalarin sistemini anladim ben okuya okuya derindeki kaslari sikistiriyor ve ince görünüm sagliyor. Ama kilolar ve yag aynen kaliyor vücutta. Aman kalsin görüntü önemli diyorsan o ayri tabii.

iyiyim abla bende sağol.evet aynen derinde ki kaslara etki ediyor ama işte tartıda oynasın istiyorum kardiyo yapamıyorum dayanamıyorum diyettede boğazımı tutmak pek kolay olmuyor bilmiyor napıcam.. akşam 6dan sonra yememem olayına baslıcam sanırım.. ya da aksam yemeginde bir kase çorba bir bardak ayran böyle böyle düşecek sanırı agırlık bilmiyorum :26:

ahh derya bakalım bende inecek miyim 50 lere yarın anneme gidersem yapamam ama sahilde yürüyeceğim bakalım göbek için ayrı hareketler de yaptın di mi sen sadece leslie yeter mi ki hızlı miller:KK6:

iyiyim abla bende sağol.evet aynen derinde ki kaslara etki ediyor ama işte tartıda oynasın istiyorum kardiyo yapamıyorum dayanamıyorum diyettede boğazımı tutmak pek kolay olmuyor bilmiyor napıcam.. akşam 6dan sonra yememem olayına baslıcam sanırım.. ya da aksam yemeginde bir kase çorba bir bardak ayran böyle böyle düşecek sanırı agırlık bilmiyorum :26:

Acik havada yürüyüs yap canim onu da mi sevmezsin? O da kardio calismasi. Düzenli yaparsan faydasi oluyor. Simdi bebis yokken vaktin de vardir hem.

merhaba hanımlar ben geldim:KK16:

bugun 4 fast mil yapıcam...kilom 58 inş hedefim önce 55 olmak sonra 50 kg olmak ama 50 kılo olmam cok uzak gıbı duruyo ama bakaılım:KK9:

haftaya kayınvalide gelince yapabilecek miyim bakalım ara vermek istemiyorum da bakalım ne olacak:KK6:

callaneticse başlamadan önce34-36 arası ara beden olan pantolonuma giremiyordum hala aynı kilodayım ama call dan sonra girebiliyorum..
o yüzden şiddetle tavsiye ediyorum .. fakat tartı oy na mı yor :KK19:

callanetic hangi video yapıyorsun konuya baktım ama karışık biraz anlayamadım:26:

Aksamüstü büyük oglum kardeslerine bakinca 1,5 saat daha tempolu yürüdüm.

Hizli 2 mil diye bir sey yok canim ben hizli millerden birinin 2 milini yapiyorum su an cok kilo verme derdinde olmadigim icin. Ben de gectigimiz aylarda aylarca gram veremiyordum belki okumussundur sonra birden 2 kg verdim. Bazen vücut direniyor. Karbonhidrat tüketimini dengele, seker ve seker iceren tuzak gidalara dikkat et fazla tuzlu yeme. Kolay gelsin.

Teşekkür ederim..Ben çok yorgun olunca 4 milin ikisini veya 5 milin ikisini yapıyordum demek ki doğru yoldaymışım:KK34:

Dün lesli 1 mil ardından mari winsor pilates buns +10 dk karın egzersizi+50 suquat yaptım.Sıkılınca değiştiriyorum egzersizlerimi yapmamaktan iyidir diye düşünüyorum. bugün henüz yapmadım birazdan başlıyacam...

Bir de leslie uzun vadede (yaza kadar) selülitleri ve simitleri yok eder mi? Bölgesel yapmam gerekir mi?

Son düzenleme:
herkese merhabalar,

leslie benim de kurtarıcım,
tvnin karşısında,
hatta leslie yaparken bebeğimle bile ilgilenebiliyorum,
ona şarkı söylüyorum,
huysuzlanırsa, bazen elime alıp ağırlık niyetine kaldırıp indiriyorum(çok hoşuna gidiyor).
gerçi bazen de hiç yaptırmıyor ama idare ediyoruz.

bir süredir her sabah yapıyorum.
ve diyetteyim, benim de sıkıntım doğum kilolarım ve
sezeryan göbeğimm.
birbirimize destek olursak kurtuluruz.

eskiden sürekli 5 mil fat burning yapardım,
şimdi hergün farklı bir video yapıyorum,
sanki böyle daha iyi oldu.

sizleri de okudum, maşallah herkes çok iyi gidiyor.

ben şimdi 3 fast miles yapacağım,
hepimize kolay gelsin.

4 fast miles yaptım ağırlıklarla . çok iyi terletiyor bu video :)

Cocuklarla 1 saatten fazla yürüdüm ama pek kesmedi. Yemegimi hazmettikten sonra ne yapsam diye düsünüyorum.

Ben ee bugün 3 mîl yaptım. Albüme yeni foto ekledim kızlar . Yorumları bekliyorum

blogilatesten ic bacak hareketleri ve 4fast miles in 3 mili yapildi. Artik pilim de bitti.

X