Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
merhaba kızlar
ben ne videolar denedim ama en keyif aldığım kesinlikle leslie. ben anladım ki ben öyle yerlerde sürünerek debelendiğim zaman bundan keyif almıyorum. leslinin karın bölgesine de faydası var bence. konusu geçmiş ben de yazayım bari 5 mili sevmiyorum ben. 3 milde bile daha çok terliyorum. bu aralar favorim 3 hızlı mil ve 4 hızlı mil...

Evet ben de çok videolar denedim. Leslie'nin enerjisi çok güzel.

Ben hastayım dün de yapamadım bugün de yapamadım boğazlarım şişti ateşim var ama vicdan azabı çok kötü 5 gündür 4 fast miles yapıyordum aksatmadan şimdi yapamayınca boşluğa düştüm resmen :KK43: yediklerime daha yeni yeni dikkat etmeye başlamıştım oysa ki :KK43: ama şunu söyleyeyim etkisini görüyorsunuz. giydiğim kıyafetlerden anlıyorum vücudumun toparlandığını. Çok güzel videoların var Leslie seni seviyorum :)

merhaba kızlar
ben ne videolar denedim ama en keyif aldığım kesinlikle leslie. ben anladım ki ben öyle yerlerde sürünerek debelendiğim zaman bundan keyif almıyorum. leslinin karın bölgesine de faydası var bence. konusu geçmiş ben de yazayım bari 5 mili sevmiyorum ben. 3 milde bile daha çok terliyorum. bu aralar favorim 3 hızlı mil ve 4 hızlı mil...
aynen ya bende diyorum hep yerde sürünmek bana işkence zaten bende menüsküs var dizimin üstünde kedi pozisyonunda felan yapammam öyle hareket
Tebrik ederim gerçekten maşallah da diyeyim nazar değmesin :) azimle devam edince oluyor..

teşekkürler canım Allah herkesi istediği kg ya kavuştursun inşallah :)

pzt gunu sınavım olmasına ragmen ders calısmayı akşama bırakıp
[h=1]Walk away the pounds with Leslie Sansone - 3 Mile Weight Loss yaptım yaşasınnnn :))) git su bacak yagları biiiiiii giittttttt [/h]

Son düzenleme:
Dün 5 mile başlayıp 3 te bıraktım ama benim 5 milim çok hareketliydi, her hareket yürümü değil, koşma hızıyla yapılıyordu. Acaba bu 5 millerin videolarında böyle farklılıklar mı var:44:

Dün 5 mile başlayıp 3 te bıraktım ama benim 5 milim çok hareketliydi, her hareket yürümü değil, koşma hızıyla yapılıyordu. Acaba bu 5 millerin videolarında böyle farklılıklar mı var:44:

Hizli olan millerden yapmissindir. Onlar daha fazla kalori yaktiriyor ve gün icinde ekstra kalori yakimini sagliyor.

merhabalar, sabah radio hits remix yaptım.
sauna eşofmanı giyiyorum diye mi bilmem,
acayip ter atıyorum.

geoshuk nekadar zamandır squat yapıyorsun,
hiç fark var mı?

biraz inceledim de;
popuyu sıkılaştırıp, kaldırıyormuş,
iç bacağı sıkılaştırıyormuş,
selüliti yok ediyormuş....

belki yarın sabah leslinin peşinden denerim.

rapor: dün akşam 3 mil power yapıldı. size aolay anlatıyorum dün kahvaltı yapıyorum( 2 dilim etimek bir parça beyaz peynir 5 zeytin 1 bardak yeşilçay ) bizim çaycımız ve temizlik personelimiz dedi ki siz çok kg verdiniz etimekle mi diyorlar etimek yerken gördüler ya beni onların bile dikkatını çekmiş ki erkek bunlar çok şaşırdım. he etimek dedim güldüm :) neyse akşam eşim de dedi ki çok fark etti ya dedi baya iltifat etti şaşırdım neyse bu gazla sabah tartıya çıktım ki 1 kg daha vermişim toplam 9 oldu Allahım bi 9 daha versem başka bişey istemem :)

Arkadaşım süpersin, 9kilo çok iyi.
sporla veriyorsun, mutlaka farketmiştir.
tebrik ederim.
nekadar sürede verdin?

ben de sabahları etimek yiyorum,
etimekle zayıflayalım:))

Selam,2 mil+victoria secrett angel butt+50 sguat.

Squat bana da çok zor geliyor:18:Bi ara 100'e kadar geldim devam edemedim..Şimdilik 50-60 arası yapıyorum..:KK34:

bugün leslieye başlayalı 5.günüm gündüz 4 mil fast yaptım:KK53: hadi baklım bırakmak yok :KK52:hergün yapıyorum aksatmadan 1 ay sonra fark olduğunu anlarsam yazıcam buraya leslie başlamadan önce resmimi çektim:KK76:tabi diyetde dahil sporuma ayrıca günde 1 saat yürüyüş yapıyorum:KK23::21:ins hepimiz istediğimiz vücuda sahip oluruz kızlar:KK9::KK1:

bende sabaha guzel basladım leslie ile 3 mil yaptımm sımdıde ders calısmaya baslıyorum bahane yok artık hihihihi :21:

bugün leslieye başlayalı 5.günüm gündüz 4 mil fast yaptım:KK53: hadi baklım bırakmak yok :KK52:hergün yapıyorum aksatmadan 1 ay sonra fark olduğunu anlarsam yazıcam buraya leslie başlamadan önce resmimi çektim:KK76:tabi diyetde dahil sporuma ayrıca günde 1 saat yürüyüş yapıyorum:KK23::21:ins hepimiz istediğimiz vücuda sahip oluruz kızlar:KK9::KK1:

Ben de az sonra 4 Fast mil yapıcam öksürüyorum aslındaama salıdan beri yapmıyorum

Kızlar kalori harcamak için güzel bir yöntem söyleyeceğim denedim, test ettim. yürümenin yanında 10-15 dk yapsanız bile çok faydalı olur.
İp Atlamak, çok kalori yaktırıyor... 10 dk da rahat 100 kalori yakabilirsiniz (en az) .30 dk 'da 300 kalori ediyor.ve gerçekten dün 45 dk yaptım 480 kalori yaktım....zaten sürekli ip atlamak mümkün değil ama 20-30 sn atlayıp 10-15 sn dinlenerek çok rahat yapabilirsiniz..
herkese tavsiye ederim... zaten biliyorsunuz ip atlama mutluluk hormonu da salgılıyor...oda diğer bir faydası...tavsiye ederim...

Son düzenleme:
X