Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
bugün leslieye başlayalı 5.günüm gündüz 4 mil fast yaptım:KK53: hadi baklım bırakmak yok :KK52:hergün yapıyorum aksatmadan 1 ay sonra fark olduğunu anlarsam yazıcam buraya leslie başlamadan önce resmimi çektim:KK76:tabi diyetde doahil sporuma ayrıca günde 1 saat yürüyüş yapıyorum:KK23::21:ins hepimiz istediğimiz vücuda sahip oluruz kızlar:KK9::KK1:

Bende eylulden beri diyet ve lesliye basladim.hep 2 mile yada 3 mile yapardim.ilk defa bu sabahh 4 fast mile yaptim ve tişörtùmù sık suyu cikiyodu o derece terletti.

Hic birakmayalim bu leslie ablayi:KK1:

Selam kızlar 1 ay sonra bildirime geldim kilolar gittikçe vermeside zorlaştı. Bugün itibariyle 56.9um. Benim tek sorunum kollarımda. Ne kadar zayflasamda o kollar istediğim inceliğe bir türlü gelemedi:KK5: Kol yağlarını eritici video bulup başladım. 2 haftadır yapıyorum fakat ne kadar sürede etki eder fikri olan var mı acaba? :26:

Selam kızlar 1 ay sonra bildirime geldim kilolar gittikçe vermeside zorlaştı. Bugün itibariyle 56.9um. Benim tek sorunum kollarımda. Ne kadar zayflasamda o kollar istediğim inceliğe bir türlü gelemedi:KK5: Kol yağlarını eritici video bulup başladım. 2 haftadır yapıyorum fakat ne kadar sürede etki eder fikri olan var mı acaba? :26:

ilk sonucu 5. haftanda alirsin birakma sakin :) ama en iyi halini 12.haftanda istedigin sekle kavusursun:KK34:

tbr ederim 2,5ay hiç brakmadan düzenli olarak mı yaptın canım valla büyük başarı:KK1:maşallah:nazar:

Evet canım haftada 6 gün yapıyorum ben çok gaza geldim:KK9: 1 hafta hiç yapamamıştım gripten dolayı ama o hafta kilo almamıştım Leslie ile nasıl bıraktıysam öyle kalmıştı kilomda. Eskiden mümkünatı yok dizimden yukarı çıkamayan pantolonlar şortlar şimdi çok güzel oluyor. Her gün giyinip aynaya bakıyorum çok motive edici oluyor:KK53:

bayanlar leslie basen ve popo eritiyor mu bilgisi olan var mı:KK76:şimdi 4mil yapıcam:KK24:boşlamak yok:KK20:En Büyük KK
Kesinlikle eritiyor.Bütün vucudu düzene sokuyor..:)
pzt gunu sınavım olmasına ragmen ders calısmayı akşama bırakıp
[h=1]Walk away the pounds with Leslie Sansone - 3 Mile Weight Loss yaptım yaşasınnnn :))) git su bacak yagları biiiiiii giittttttt [/h]
Benim de bütün önceliklerimi bir kenara atıp leslie yaptığım o kadar zaman olmuştur ki:))Anlıyorum seni..1 aydır yapamıyorum ama başlıcam inşallah en kısa zamanda..
Evet canim ama sen tamami gelmedi demistin videonun. 3 mil 45 dk kadar. Baska arkadaslar da gelmedi dediler acaba süresini mi yanlis düsündüler? O zaman gönderebilirim isteyenlere ama ancak Pazartesiden sonra cok uzun sürüyor cünkü birkac gün vaktim olmayacak.
Derya ablacım selamlar uzun zaman giremedin internete leslie de yapamadım.Nasılsın? Yeni katılan çok arkadaşımız olmuş sevindim.İyi ki leslie var.Selam vermeden geçmek istemedim..

Merhaba kızlar :80: bende başladım leslieyle yürümeye. :81: inşallah devamını da getiririm :KK31:

Hoş geldin yengec123. İnşAllah hepimiz istediğimiz kiloya ineriz:KK8:

Bugünkü raporum: Azcık kaçırdım hafta sonu malum..Leslie 3 mil weight loss walk +Victoria sacret angel butt+50 sguat yapıldı..

Kızlar kalori harcamak için güzel bir yöntem söyleyeceğim denedim, test ettim. yürümenin yanında 10-15 dk yapsanız bile çok faydalı olur.
İp Atlamak, çok kalori yaktırıyor... 10 dk da rahat 100 kalori yakabilirsiniz (en az) .30 dk 'da 300 kalori ediyor.ve gerçekten dün 45 dk yaptım 480 kalori yaktım....zaten sürekli ip atlamak mümkün değil ama 20-30 sn atlayıp 10-15 sn dinlenerek çok rahat yapabilirsiniz..
herkese tavsiye ederim... zaten biliyorsunuz ip atlama mutluluk hormonu da salgılıyor...oda diğer bir faydası...tavsiye ederim...

Netten baktım 15 dk 137.5 kalori...:KK53: Müthiş,mutlaka denemeliyim.:KK16:

Bu arada bugün tartıldım.Leslie ile 35.günüm

57.8 den 54.6 ya geldim.:nazar::nazar:

herkese merhabalar,
ne kadar kalabalık olmuşuz,
hep beraber zayıflayalım,
bu durum çok motive edici oluyor.

ben de haftasonu birazcık kaçırdım,
akşamüstü 3 fast mill yaptım, mutluyum.

X