Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ewet hayatım süper olacakk
bizim 90 kilo üstü topigimzide bi çok arkadaş yapıyoruz daha dogrusu yapıcaz ama
indiremeyen sorun yaşayanlar var
halledelim
bu başlık altındaa ilerlicez inşallahh
ölçülerimi allalım bu cuma başlayalımm

canım baka bak bak topikte açmış benim citol'üm.
Hayırlı olsun canım
Şunu kesinlikle belirteyim.Ben her akşam leslie abla yürüyüşlerini(3 mile olarak) yapıyorum
Bir düğüne gitmiştik, beni tanıyanlar sen biraz daha kilo vermişsin diyorlar.
Vermedim kilo ama demek sıkılaşma var galiba vücutta,kaydirigubbakcemile2
Akşam işten gelip hemen yemek yapmaya giriyorum mutfağa, eşim gelene kadar 45 dk. olarak yapıyorum.Ardından birde duşumu alıyorum.Gel keyfim gelŞeniz:dance:vereliniortak

Ben de geçen hafta indirdim ama 2-3 kez yapma fırsatım oldu 16 aylık bebeğim var izin vermiyo malesef bende o uyuyunca yapıcam artık..ama inanılmaz ter attırıyor kızlar hem sıkılmadan,hem zorlanmadan hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamadan spor yapıyosunuz süperrr bence deneyin..

İki gündür citol'ün verdiği iki videoyu yani 3 millik olanı yapıyorum, kadına bayıldımm sırnaşık şey Kendimi acaip enerjik hissediyorum :dance: Bir siteden yaptığım hesaplamaya göre 95.991 kalori yakıyormuşum. 5 millik olan direk yağ yakımına yarıyormuş, sanırım kısa zamanda ona başlıcam. İlk haftayı 3 millikle tamamlıyımda :smiley-cool:

Ya ben tüm yaz bunu indirmeye çalıştım beceremedim bunu satın alabileceğimiz bir yer yok mu

diyetisyenim 3 mil olanı tavsiye etti
bir gün yap bir gün dinlen dedi
kilo vermede o işe yarar dedi
bnimde başım çok kalabalık
bi rahatlıyım başlıcam

diyetisyenim 3 mil olanı tavsiye etti
bir gün yap bir gün dinlen dedi
kilo vermede o işe yarar dedi
bnimde başım çok kalabalık
bi rahatlıyım başlıcam

Hangi 3 milliği yapıyosun sen? Benim ele geçiriceklerim listesi aşağıda kaydirigubbakcemile3 Hepsi bitince hergün birini yaparım diye düşünüyorum, hemde sıkılmam :dance: Şimdilik senin eklediğin videolar ve YouTube'daki Walk away the pounds for abs 2 milliğinin birinci partını yapıyorum sırnaşık şey

5 mile fat burning: walk 5 mil yağ yakıcı yürüyüş tempolu hızlı yürüyüşler ve millerin sonlarına doğru jogging(hafif koşu) yapılıyor başka bir mile gelindiğinde tempo hafifliyor,millerin sonuna doğru yine hzılanıyor. metabolizmayı hzılandırıp yağ yakmakta büyük fayda sağlayan bir yürüyüş herhangi bir ekipman kullanılmıyor.

walk away your waistline: 3 mil yürüyüş bel ve cevresini inceltemeye yarayan bir program bele bağlanan bir tür lastik kullanılıyor ayrıca kol kasları da iyi çalışıyor.

Leslie Sansone Women's Walk: 2 mil yürüyüş ilk mil hafif 2. mil tempolu geçiyor sonrada tüm vücudu kapsayan güçlendirici ve sıkılaştırıcı yer hareketleri yapılıyor.süresi 1 saat.

express seri 3 mil: hızlı kilo verme vücut şekillendirmeyi amaçlayan gelişmiş seri

Flat Tummy Healthy Back: karındaki fazlalıklar için 7 dakikalık karın egzersizi günü herhangi saatinde yapabilir egzersizler

Walk Away The Pounds for Abs 3: karın,bel bölgesi ve yanları ,sırt ve kolları şekillendirip sıkılaştırmak için bir program aslında tüm kasları çalıştırıyor

Exercise TV – 3 Mile: daha gelişmiş seviye 45 dakika hızlı ve güçlü adımlı yürüyüş 3 mil.

bugun 2.gunum malesef 1 mill yaptım ıs yerınde unuttum ındırdıgım vıdeoyu ındırmeye calıstım uzun surdu beklemek ıstemedım yarın 4 mill yapıcam

ben bi siteden indirdim 3 mil ve 5 mil olani onlari yapiyorum
özelliklede 5 mil olani acayip ter attiriyo
cok severek ve eglenerek yapiuyorum
tavsiye ederimm

2 mil yürüdüm, gecede Walk away the pounds for abs 2 mili yürümeye çalışıcam sırnaşık şey

ahh ahh
bende bni kendime gelemedim
agır bi buhran var üstümdee
başlasam yürümeye
bacaklarım agrıyo zatenn offfffff

[color="ındigo"]bende 3 mıl olanını ındırdım ve Şımdı yaptım gercekten eglencelı bacaklarım cok agrıdı ama olsun alıŞırım [/color]

citol canım bend 4 ay oldu doğum yapalı 126 ile doğuma girdim şu an 125.5 kiloyum yardımına ihtiyacım var senide 3 ahanelerde görünce vede vermişsin neler yaptın acaba anlatabilirmisin birde bebeğim küçük olduğu için yürüyüşe çıkamıyorum bu lesliyi indirmek istiyorum ama olmuyor

citol canım bend 4 ay oldu doğum yapalı 126 ile doğuma girdim şu an 125.5 kiloyum yardımına ihtiyacım var senide 3 ahanelerde görünce vede vermişsin neler yaptın acaba anlatabilirmisin birde bebeğim küçük olduğu için yürüyüşe çıkamıyorum bu lesliyi indirmek istiyorum ama olmuyor

valla cnm 2009 mart başımıydı subat sonumuydu başladım bi azimle
günde 6 ögün yedim

ana ögünlerde 2-3 dilim yanına ne yemek yaptıysam ondan -salata- yogurt

ara ögünlerde ---------1 er dilimekmek (yanına 3 kaşık yogurt-maydonoz-b,ber -domates)

işe yaradı her harta 1-2 kilo arası gitti

yanlız bu durumu mayıs ayına kadar sürdürdüm
evime inşaat girdi
ev işi ilemi ugraşım ustalara yemekmi yapım
kendime vakit ayıramadım
ne bulduysam yedim
düzenim bozuldu anlıcan
bende ara verme kararı aldım ama
bir daha motive olamadım
verdigim kilonun 6 kilosu kalıcı oldu geri almadım
ama ramazan içinde biraz dikkat ettim ve 104 de kadar gördüm şimdi
108 im