Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Eki Görüntüle 1070624

Benim iç bacakalrımda fotografta oldugu gibi sorun var iç üst taraf(bikininin altı diyeyim) daire içine alınmıs zaten. O çıkıntıyı Leslie düzeltir mi ?

benimde bacağımda özellikle o bölge sorunlu önceki yıl yaptığımda orayada yararı olmuştu leslienin o bölgede yok olmuştu
tabi sporu bırakıp tekrar löp löp etler abur cuburlar yenilince tekrar eski haline geldi ama çok çabuk şişmanlamadım bu da bir gerçek

Kızlar ben bugun 3 fast milesa başladım konuda her gün aynısını yapmayın falan yazıyordu siz nasıl yapıyorsunuz ya da bi videoyu kac gün uyguluyorsunuz

ben hergün aynı videoyu yapıyorum leslie 3 fast miles olanı ardından mari winsor un videosunu yapıyorum, bazen bir yere gideceksem yürüyorum farklılık olarak bu yürüyüşü görüyorum açıkcası
bunları iki aya tamamlayacağım ardından ebru şallının ya selülitsavarını yada skinny jean adlı çalışmasını yapacağım daha karar veremedim
benim elimde selülitsavar var büyük ihtimal onu yapar ardından skinyy jean i yaparım
iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kızlar ben bugun 3 fast milesa başladım konuda her gün aynısını yapmayın falan yazıyordu siz nasıl yapıyorsunuz ya da bi videoyu kac gün uyguluyorsunuz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

merhaba ben motivasyonumu kaybetmemek için sıkıldıkça değiştiriyorum videoları..

benimde bacağımda özellikle o bölge sorunlu önceki yıl yaptığımda orayada yararı olmuştu leslienin o bölgede yok olmuştu
tabi sporu bırakıp tekrar löp löp etler abur cuburlar yenilince tekrar eski haline geldi ama çok çabuk şişmanlamadım bu da bir gerçek

Ahh canım ya ben bu 4 5 kiloyu almadan önceki fotograflarıma baktım benim buralarım o zamanda aynıymıs ama farketmemişim görmemişim fakat zayıftım o zamanlar. Şimdi biraz alınca oralar gene aynı anlamadım ama umarım düzelecek yılların verdiği bu yaglardan ne kadar zamanda kurtulucam bilmiyorum ama o bölgenin düzelmesini çok istiyorum.
Sen 1.5 ay civarında sonuç görmüştün dimi canım.
Şortla yapınca nasılda sallanıyor oralarım :KK31:
Gerçekten gidicek mi :KK31:

Bende ebru şallının selülit savarına başlamak istiyorum ama çok sıkıcı geliyor kararsızım bir de çok uzun:KK14:

Ahh canım ya ben bu 4 5 kiloyu almadan önceki fotograflarıma baktım benim buralarım o zamanda aynıymıs ama farketmemişim görmemişim fakat zayıftım o zamanlar. Şimdi biraz alınca oralar gene aynı anlamadım ama umarım düzelecek yılların verdiği bu yaglardan ne kadar zamanda kurtulucam bilmiyorum ama o bölgenin düzelmesini çok istiyorum.
Sen 1.5 ay civarında sonuç görmüştün dimi canım.
Şortla yapınca nasılda sallanıyor oralarım :KK31:
Gerçekten gidicek mi :KK31:

canım benimde bacağım yapı itibariyle o şekilde her yanı girintili çıkıntılı geçen yıl leslie başlarken hiç umutlu değildim genetik bu değişmez diyordum ama değişiyor
neden değişmesin ki demek senin vücudunda yağlar orada daha birikiyor yağ yakımı başlayınca illa bir yerlerden gidecek değil mi canım belki yerleşmiş olması biraz zorlar zaman alır ama ille gider merak etme canım
evet ben tam gelişmeyi bir buçuk ayda aldım ama ikinci haftadan itibaren hafif hafif değişimler başlamıştı

Bende ebru şallının selülit savarına başlamak istiyorum ama çok sıkıcı geliyor kararsızım bir de çok uzun:KK14:

Tatlım banada çok uzun geldiğinde hiç baslayamadım ona 21 gün.
1 hafta daha az olan yeni çıkardıgı dvd yi denesen. Yarın 3.günüm olacak benim afedersin ama popom bacakalrım öyle agrıyor ki oturup kalkarken çok agrıyor ama yinede yapıcam kararlıyım.

canım şöyle yapabilirsin ilk gün olduğu gibi yap konuşmalarını dinle aklına not et
ikinci günden itibaren sevdiğin bir diziyi ya da showu falan aç plates görüntüsünü ekrranın küçük bir köşesine al sesini kıs hareketi yap aynı zamanda dizini falan izle ben bazen öyle yapıyorum genelde beyaz showu yada okan bayülgenin ya da cem yılmazı falan acıyorum eğlenceli oluyor

canım benimde bacağım yapı itibariyle o şekilde her yanı girintili çıkıntılı geçen yıl leslie başlarken hiç umutlu değildim genetik bu değişmez diyordum ama değişiyor
neden değişmesin ki demek senin vücudunda yağlar orada daha birikiyor yağ yakımı başlayınca illa bir yerlerden gidecek değil mi canım belki yerleşmiş olması biraz zorlar zaman alır ama ille gider merak etme canım
evet ben tam gelişmeyi bir buçuk ayda aldım ama ikinci haftadan itibaren hafif hafif değişimler başlamıştı

İnan ki bende öyle diyorum bide eski fotoları görünce aynı oldugunu gördüm ya bugün dedim değişmicek herhalde ama üniversitede falan böyle bi durum yoktu yani incecikti.
Aynen canım pantolon zor geçiyor ordan işin kötüsü pantolondan da belli oluyor. Yağları elimle sıkıp bacagımın şekline bakınca aslında güzel ve ince o yaglar ve basenler yüzünden kalın görüntü olusuyor.

1 haftayı devirdim allahın izniyle ve her gün 3 mil 4 mil vs karısık yaptım 2 3 program yani.

sdktm diyet yapmışmıydın canım ben bildiğimiz diyet yapmıyorum ama çok dikkat etmeye calısıyorum.

İnan ki bende öyle diyorum bide eski fotoları görünce aynı oldugunu gördüm ya bugün dedim değişmicek herhalde ama üniversitede falan böyle bi durum yoktu yani incecikti.
Aynen canım pantolon zor geçiyor ordan işin kötüsü pantolondan da belli oluyor. Yağları elimle sıkıp bacagımın şekline bakınca aslında güzel ve ince o yaglar ve basenler yüzünden kalın görüntü olusuyor.

1 haftayı devirdim allahın izniyle ve her gün 3 mil 4 mil vs karısık yaptım 2 3 program yani.

canım aynen benimde o iç tarafı sıkınca o kadar güzel görünüyor ki olacak ama olacak sütun gibi olacagız :)

sdktm diyet yapmışmıydın canım ben bildiğimiz diyet yapmıyorum ama çok dikkat etmeye calısıyorum.

canım şöyle söyliyim sana ben çok pis bir beslenme tarzına sahibim yemekle falan hiç aram yoktur günüm tamamen abur cuburla geer karnımı çikolata ve kolayla geçiriyorum ve bunu bir türlü değiştiremiyorum o yüzden bende diyet yok yani :KK43:(

canım aynen benimde o iç tarafı sıkınca o kadar güzel görünüyor ki olacak ama olacak sütun gibi olacagız :)

canım şöyle söyliyim sana ben çok pis bir beslenme tarzına sahibim yemekle falan hiç aram yoktur günüm tamamen abur cuburla geer karnımı çikolata ve kolayla geçiriyorum ve bunu bir türlü değiştiremiyorum o yüzden bende diyet yok yani :KK43:(

İnşallah canım olsun ama 1 ay ama 3 ay sonra biz çalışalım yeter ki şuanda kalkıp Leslie yapmak istiyorum ama yemegi sinmedim henüz.
Bende bogazıma cok duskunum ama canım hiç öyle kola çikolata falan çekmez özellikle makarna delisiyim..

İnşallah canım olsun ama 1 ay ama 3 ay sonra biz çalışalım yeter ki şuanda kalkıp Leslie yapmak istiyorum ama yemegi sinmedim henüz.
Bende bogazıma cok duskunum ama canım hiç öyle kola çikolata falan çekmez özellikle makarna delisiyim..

işte böyle şeyleri orantılı yiyince sağlıkla ama benimkiler berbat :KK43:
birazdan bende leslie yapacağım :)

işte böyle şeyleri orantılı yiyince sağlıkla ama benimkiler berbat :KK43:
birazdan bende leslie yapacağım :)

Kolayı azalt canım ben eşimi vazgeçirdim çok sağlıksız ve içeriği çok pis gerçekten. Bir bardagında bile ne kadar şeker var yahu.

Kolayı azalt canım ben eşimi vazgeçirdim çok sağlıksız ve içeriği çok pis gerçekten. Bir bardagında bile ne kadar şeker var yahu.

öyle yapmaya çalışıyorum canım arkadaşlara bizimkilere tembihledim ben alınca içince bana kızın izin vermeyin falan diye :))

:KK1::KK1: umarım basarılı olursun canım hadi gidelim leslie yapalım ne yapıcaksın sen hangisini ?

burn 30 yaptım geldim ..

bugünün raporu

pilates
leslie 3 mil
burn 30
sabahta yürüyerek kursa gidip gelmiştim toplamda 30 dk ediyor.

burn 30 yaptım geldim ..

bugünün raporu

pilates
leslie 3 mil
burn 30
sabahta yürüyerek kursa gidip gelmiştim toplamda 30 dk ediyor.

şu burn youtube da mi var sadece dns ayarları nasıl değişiyor ya baktım yapamadım sanırım benimkinin işletim sistemi farklı tarif edilen yerleri bulamadım

X