Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
kızlarr yardımmm..ben bi türlü bulamadım bu leslie yi nereden indireceğimiii...bir an önce indirip başlamak istiyorum.iki gündür dükan diyeti de yapıyorum bide bu program olursa çok daha ii olucakk...lütfen link vereblirmisinizz??

canım ben ınternetten izliyorum eve gidince açıyorum neti ordan bulup he izliyorum hem yapıyorum:KK53:

canım ben ınternetten izliyorum eve gidince açıyorum neti ordan bulup he izliyorum hem yapıyorum:KK53:

olmadı ben de öyle yapıcam canım ama bişey merak ediyorum ilk sayfada birsürü farklı videodan bahsedilmiş sen hangisini izliyorsun.ben diyet de yapıyorum bir an önce etki etsin istiyorum acaba hangisini yapmalıyım??

bende bulamıyorum arkadaşlar linki lütfen yardım edin, özelden bile atabilirsiniz linki, ya nerden bulacam şaşırdım kaldım...

3 mil in faydası oldu mu arkadaşım ???

Kısa sürede çok güzel etkileri oluyor gerçekten. Kalçalarımın sıkılaştığını ve şekillendiğini görebiliyorum. hem 50 dakika ideal bir süre ayrıca çok yormadan güzel ter attırıyor. Tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlarrr, sporum şimdi bittiii :)

tam bir aydır bende leslie sansone ile yürüyüş yapmaktayım annemle birlikte. Yalnız biz ancak saat 23.00 - 24.00 arası yapabiliyoruz maalesef. Anca o zaman müsait oluoruz. Yıllardır 6-7 kilo fazlam var ve ne yapsam veremiyorum annemin ise en az 10 kg fazlası var. Üstelik spor yapmadığımızdan vücutlarımız odun gibi olmuştu. Ben 22 yaşındayım mesela ama bağdaş bile kuramam hemen ağrırdı kasıklarım, kaslarım :KK43: Şimdi 1 aydır bunu yapıyoruz + 15 dk da annem ile mekik çekip bel için bir kaç hareket yapıyoruz düzenli. inanın çok faydasını gördüm. Her şeyden önce vücudum yavaş yavaş açıldı. Odunluktan kurtuldum :) Gıdığım bile gitti kızlar bir ayda : )) ama düzenli her akşam 1 saat 15 dk spora ayırıyoruz vaktimizi. Arada kaçamak oluo ama olcak o kadar :) 5 mil programını uyguluyoruz annemle. Çok da eğleniyoruz. Annemde sıkılaşma var, beli ortaya çıkmaya başladı. Benimse basenlerim eriyor ve beli ortaya çıkıyor ayrıca kalçam şekillendi :)) Ve en güzeli sevgilimin ağzından; inceldin mi sen, zayıflamışsın cümlelerini duymak olduuu:KK62: artık her akşam yazarım bende kızlar, hiç yazmadım çünkü denemek istedim yanlış yönlendirmeyelim sizi die, kk ya tekrar teşekkürler, konu sahibi arkadaşa ayrıca teşekürler, onlar sayesinde tanıştım bu kadınlaaa :KK42:

İyi geceeler kızlarr En Büyük KK:nazar:

kızlar ayrıca hep link sormuşsunuz, ben linkten ziyade uyoutube:) dan açıp yapıorum her seferinde, denedim ama hiç indiremedim. Bölesi işime geldi bilgilerinze :)

bend ebi ara tapıyodum o zamanlarda kendimi çok iyi hissediyodum ama epey zamandır koptum tekrar başlıyıcam inşallah :KK8:

hakikaten 5 mil çok kötü yapıyor.ve banada faydası olmuyor.bana 3 mil çok iyi geliyor ona devam ediyorum.. :KK16:

X