Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
sevgılı papatya
görebıldıgım karnın yok artık :KK52:
göbiş var ama eskısı gıbı degıl (sayende leslıe dısında karın hareketı yapmak şart oldugunu bır kez daha anladım)
kalca da ise şekil daha hoş olmuş

tabı senın kıyafetlerındekı rahatlama ve ilk başta ölçüm yaptıysan son ölçümlerin nasıl ?

genel ıtıbarıyle beğendım tebrıkler kendınle gurur duyabılırsın :KK23:

merhaba
çok teşekkür ederim. en başta ölçüm yapmadım. ağustostan beri haftada 4 gün spor yaptım. bazen leslie bazen slim in 6. ama lesliyi hep ön planda tuttum.
ben kendimi bildim bileli hep göbeğim vardı. genç kızkende vardı. hiç dümdüz olduğunu hatırlamıyorum. fotolara bir kere daha baktım da bel çukurum falan şekillenmiş sanki değil mi?

merhaba
çok teşekkür ederim. en başta ölçüm yapmadım. ağustostan beri haftada 4 gün spor yaptım. bazen leslie bazen slim in 6. ama lesliyi hep ön planda tuttum.
ben kendimi bildim bileli hep göbeğim vardı. genç kızkende vardı. hiç dümdüz olduğunu hatırlamıyorum. fotolara bir kere daha baktım da bel çukurum falan şekillenmiş sanki değil mi?

evet bel cukurun sekillenmiş :KK9:
darısı basımıza :KK42:

mrb arkadaşlar benim dışarda spor yapma imkanım yok küçük bir kızm olduğu için. fazla kilolarım da var doğumdan kalan zayıflamak istiyorum eger bana yardımcı olursanız sevinirim.nereden başlayacağımı bilmiyorum.yardım lütfen

mrb arkadaşlar benim dışarda spor yapma imkanım yok küçük bir kızm olduğu için. fazla kilolarım da var doğumdan kalan zayıflamak istiyorum eger bana yardımcı olursanız sevinirim.nereden başlayacağımı bilmiyorum.yardım lütfen

Leslie nin 3 milini yapmaya baslayabilirsin canim. Bir basla yine yönlendirmeye devam ederiz. Haftada en az 5 gün yapman lazim kilo vermek icin. Bir ay sonra sonuclari almaya baslarsin.

Merhaba kızlar
2 aydır leslie ile yürüyorum. Zaman'ıma göre 3 yada 5 mil yaptım. Bazı zamanlarda da başka videolarda ekledim. Albüm ekledim. Bi bakıp yorumlar mısınız. Ben fotolara bakmaktan şaşı olucam yakında.

benide eklermisin papatya arkadas olarak mrk ediyorum degisimleri

mrb herkese,
cumartsi pazr ve pazrtesi bisi yapmadim moralim bozuktu biraz herseyi bosvermistim,
sali ve cars 4 fast milimi yaptim cok sukur

merhaba gamze hosgeldin,
benimde ayni sekilde bi oglusum var ve genelde evdeyiz, tek hareket sansim leslie
bende yeni basladim sayilir, gel birlikte yapalim
kac aylik kizin?

merhaba gamze hosgeldin,
benimde ayni sekilde bi oglusum var ve genelde evdeyiz, tek hareket sansim leslie
bende yeni basladim sayilir, gel birlikte yapalim
kac aylik kizin?
evet bu fikire bayıldım destekleyici bir arkadaşa ihtiyacım var.bu gun ilk defa denedim leslieyi çok eglenceliymiş gerçekten. ayrıca bu gun doktora gittim diyetisyen için doğumdan kalan kilolar beni çoook rahatsız ediyor.inşallah bu yolda güzelll bir şekilde ilerleriz.bu arada benim kızm 18 aylık senin oğlan kaç aylık

evet bu fikire bayıldım destekleyici bir arkadaşa ihtiyacım var.bu gun ilk defa denedim leslieyi çok eglenceliymiş gerçekten. ayrıca bu gun doktora gittim diyetisyen için doğumdan kalan kilolar beni çoook rahatsız ediyor.inşallah bu yolda güzelll bir şekilde ilerleriz.bu arada benim kızm 18 aylık senin oğlan kaç aylık

26 aylik benim oglus da, boyun kilon, yasin kac canim kac kilo kaldi dogumdan sonra

bende bir hafta oldu leslie ile hareketlere hafta sonları 5 mile haftaiçi 3mile hep beraber zayıflayalım inşaallah

bende dün indirdim linkleri , en geç pazar günü başlıcam :KK76:

76 ile hamile kaldım :KK23::KK23::KK23::KK23: azıcık minicik vereyim.. olmadı aynı kilomda sabit kalayım o bile yeter bana.. :18:

Walk Your Belly Flat Walk Away The Pounds 3 Mile Walk bugün bunu denedim ve çok hoşuma gitti sonunda karın egzersizi var. Bundan sonra hep bunu mu yapsam . Ne dersiniz bana bi yol gösterirseniz sevinirim :nazar:

Walk Your Belly Flat Walk Away The Pounds 3 Mile Walk bugün bunu denedim ve çok hoşuma gitti sonunda karın egzersizi var. Bundan sonra hep bunu mu yapsam . Ne dersiniz bana bi yol gösterirseniz sevinirim :nazar:

Degistire degistire yap derim canim, hem bikmazsin hem vücudunu sasirtmis olursun.

X