Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Ikisi de diyecegim ben cünkü ikisi de kardio calismalari kapsamina giriyor ve disarda yürüyerek kilo verip forma giren cok insan taniyorum. Leslie farki tüm vücudu calistiran hareketler de yaptirmasi. Özellikle agirliklarla yapinca kaslari cok güzel calistiriyor. Benim kendi adima leslie yapmamin sebebi evde kücük cocuklar oldugundan her gün, her havada disarda yürüyemedigim icin. Leslie nin hangi videosunu yaptin? Eger yeterince formdaysan yavas videolarini yapman sana fayda saglamaz kosmali, ziplamali olanlardan yapman lazim. Ekstra olarak eline 1,5 lt lik su siseleri alabilirsin yürürken.

cok formda oldugum söylenemez ama yasımdan dolayı olabilir küçügüm de daha :) Ve hangisini yaptıgımı hatırlamıyorm ama video süresi 55 dk flndı normalde o kdr tempolu yürüsem sırılsıklam olurum yani :KK17: ama bunda hiç terlemedm yormadı da ama haklısınız daha üst seviyeyi denemeliyim belki de :) Tesekkürler

Canım öncelikle merhaba, ben dışarda yürüyüş sevmiyorum sıkılıyorum ve terlemiyorum. Belki daha iyidir temiz hava bol oksijen vs ama ben Leslieden daha cok zevk alıyorum hemde çok yoruluyorum her tarafımın çalıştıgını hissediyorum. Bunları yazan ben Leslieye çok önyargılıydım yaptıkça sezmeye basladım etkilerini.
Herkeste farklı oluyor demek ki .. Birde dışarda ki gerçek bu evdeki gerçek değil gibi bi durum değil aslında bu Leslie daha çok step aerobik tarzı oldugu için dısarda ki yürüyüşten çok farklı.

Başlayalı 10 gün oldu defterim var not tutuyorum hangi gün neleri yaptım diye ve 10 günde tabiki çok büyük fark gördüm diyemem daha kısa bi zaman ama etkilerini hissediyorum. Özellikle pantolonlarımı giyerken bacak kısmı zorlamıyr hemen giriyor ve daha güzel duruyor üstümde. Kollarımda inceliyor gibi geldi bana. Giydiğim trençkottan anladım .. Keza karın bölgemdede hissediyorum.

Bıkmadan usanmadan yapmaya devam edicem artık. Hatta Pazartesi günü iş seyahatine gidiyoruz eşimle otelde bile yapmayı düşünüyorum :)

O zaman biraz da bunla devam ediyim verilcek kilo cok bende nasolsa :)) Bende bacak ve koldan cok sikayetciyim faydasını görürüm inşallah yapıcam ve bi 10 gün sonra da yazarım farklılık hissedersem (yürüyüşten farklı olarak yani)

Hadi bi mari winsor yapayım dedim 18 dk yandım tutuştum :KK1::KK1:
Süper birşey cidden daha önce denedim ama devamlılık şart sanırım bundada..

sdktm arkadaşım mari dogru bi seçimm :13:
Pilatesimi bitireyim ebru ile buda var aklımda .. LEslie ve Mari olur o zaman programım.

3 Mile + Bacak egzersizlerimi tamamladım :) Ara ara yapıyrum denk geldikçe ama bugünden itibaren hergün yapmaya özen göstericem motivasyonumun artması içinde burada sizlerle yaptıklarımı paylaşıcam :)

Veee bennnnn 2 ay önce 73 kilo iken şuanda 66 olmanın verdiği mutluluktaan bi 3 mile daha yaparım sanıyorum :KK37::KK37:
Ama tabiki bu kadarı kafi falza zorlamamk lazım bünyeyii :KK54:

3 Mile + Bacak egzersizlerimi tamamladım :) Ara ara yapıyrum denk geldikçe ama bugünden itibaren hergün yapmaya özen göstericem motivasyonumun artması içinde burada sizlerle yaptıklarımı paylaşıcam :)

Veee bennnnn 2 ay önce 73 kilo iken şuanda 66 olmanın verdiği mutluluktaan bi 3 mile daha yaparım sanıyorum :KK37::KK37:
Ama tabiki bu kadarı kafi falza zorlamamk lazım bünyeyii :KK54:

Süper kilo vermissin canim tebrik ederim. Sonuc alanlar oldukca cok mutlu oluyorum.

Süper kilo vermissin canim tebrik ederim. Sonuc alanlar oldukca cok mutlu oluyorum.

Çok tesekkür ederim.. İç bacaklarım ve baldırlar biraz sarkık olduğu için bu defa hergün ara vermeden yapmayı planlıyorum birde bacaklardan kurtulursaam yaz benim için harika geçicek :))

Çok tesekkür ederim.. İç bacaklarım ve baldırlar biraz sarkık olduğu için bu defa hergün ara vermeden yapmayı planlıyorum birde bacaklardan kurtulursaam yaz benim için harika geçicek :))

Önceden baslamak her zaman avantaj. Sonra yaz kapiya dayaninca acilen verilmiyor.

Hadi bi mari winsor yapayım dedim 18 dk yandım tutuştum :KK1::KK1:
Süper birşey cidden daha önce denedim ama devamlılık şart sanırım bundada..

sdktm arkadaşım mari dogru bi seçimm :13:
Pilatesimi bitireyim ebru ile buda var aklımda .. LEslie ve Mari olur o zaman programım.

kesinlikle arıyorum tarıyorum değişiklik yapabilmek için ama marinin yerini tutacak bişey bulamadım

kesinlikle arıyorum tarıyorum değişiklik yapabilmek için ama marinin yerini tutacak bişey bulamadım

Merhaba arkadasım;Bende bugün basen için mari winsor yaptım normalde egzersiz olarak yaptığım hareketler vardı artık buna devam edicem. Etkisini gördünüz mü siz yani işe yarıyormu kalça ve bacak inceltmede ? Benim basenim yok ama afedersin popom biraz büyük geliyor gözüme sizce etki bir egzersiz mi ?

Merhaba arkadasım;Bende bugün basen için mari winsor yaptım normalde egzersiz olarak yaptığım hareketler vardı artık buna devam edicem. Etkisini gördünüz mü siz yani işe yarıyormu kalça ve bacak inceltmede ? Benim basenim yok ama afedersin popom biraz büyük geliyor gözüme sizce etki bir egzersiz mi ?

daha yolun çok başındayım bugün 14.günüm ilk haftadan hafif hafif etkisini gördüm
ama mari sanki kalçadan ziyade basenlere ve bacaklara yönelik gibi geldi bana

daha yolun çok başındayım bugün 14.günüm ilk haftadan hafif hafif etkisini gördüm
ama mari sanki kalçadan ziyade basenlere ve bacaklara yönelik gibi geldi bana

Ben kalçadada etki gösterir diye düsünmüstüm dediğin gibi basenlerim yandı baya ama üst bacak falan erise kalçada küçülür mü sizce ?

Ben kalçadada etki gösterir diye düsünmüstüm dediğin gibi basenlerim yandı baya ama üst bacak falan erise kalçada küçülür mü sizce ?

kalçayada etkisi var ama basen kadar değil sanırım en azından benim için öyle oluyor
bence bacakların ve basenin yoksa tek problemin kalçaysa sadece kalçaya yönelik bir çalışma yapsan daha uygun olur
yok bacak basen gitsin diyorsan yap bence

kalçayada etkisi var ama basen kadar değil sanırım en azından benim için öyle oluyor
bence bacakların ve basenin yoksa tek problemin kalçaysa sadece kalçaya yönelik bir çalışma yapsan daha uygun olur
yok bacak basen gitsin diyorsan yap bence

Bacaklarımda kalın ama işte sadece kalçayı bacakları çalıştıran bi egzersiz bulamadım sizin varmı bildiğiniz ?
Çok soru sordum sanırım kusura bkmayın lütfen baslamısken hepsine aynı anda başlayıp program olusturmaya çalısıyorum.. :KK17:

Mari ben de hiç işe yaramadı o kadar yaptığım halde. Bana tamamen zaman kaybı olarak geliyor.
Tamam hareket her zaman iyidir, boş durmaya göre ama 8 dakikalık videolar bile daha etkili bence. Yapanların farklı videolar denemesini tavsiye ederim :)

Bacaklarımda kalın ama işte sadece kalçayı bacakları çalıştıran bi egzersiz bulamadım sizin varmı bildiğiniz ?
Çok soru sordum sanırım kusura bkmayın lütfen baslamısken hepsine aynı anda başlayıp program olusturmaya çalısıyorum.. :KK17:

Xhitdaily nin victoria secret videolarina bir bak canim.

Beklersen yarin eklerim bi kac tane su an telefondan yaziyorum.

Beklersen yarin eklerim bi kac tane su an telefondan yaziyorum.

Çok memnun olurum. Sizin önerdiğiniz videoları aradım fakat bulamadım malesef. Birde jillian micheals 30 day shred yaptınızmı daha önce bu konularda bilgilisiniz sanırım o yüzden soruyorum. Ayrıca ilginiz içinde teşekkür ederim :)

X