Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
bugün baslıyorum kızlar bakalım bende ne etkileri olacak :KK1: gitsin kilolar hedef 5 kilo vermek....tabi 10 olsa süper olur......benimle birlikte spor baslıcaklar beraber paylasalım konusalım bu rada etkilerini....hadi bakalım....

Haklısınız.
Yalnız ben 15 dklık cardio da bile nefes nefese kalıyorum. Enerji falan kalmıyor. Sonrasında pes ediyorum. :/ Benim için yavaş yavaş arttırmak daha mantıklı olacak.

Teşekkürler bu arada...:)

Bir sey degil. O zaman söyle yapabilirsiniz, birer hafta yapip arttirmayi deneyin, zaten birkac kez yapinca insana hafif gelmeye basliyor. Biraz daha bilgi verirseniz yönlendirmeye calisirim. Mesela kac kilosunuz, boyunuz kac? Kac kilo vermeye calisiyorsunuz gibi. Ben diyetsiz verdim ama bu 7 ay icinde beslenme düzenimi kendime bile caktirmadan öyle bir düzene oturttum ki artik kilo almiyorum.

Walk Your Belly Flat - Walk Away The Pounds 3 Mile Walk - YouTube
3 Fast Miles - Walk Away The Pounds - YouTube
Walk away the pounds with Leslie Sansone - Walk Slim: 4 Fast Miles - YouTube
Leslie Sansone 5 Mile Fat Burning Walk - YouTube

Sevgili leslie ci arkadaslar, iste size hizli olan, daha fazla kalori yaktiran calismalarin linkleri. Daha önce vermistim ama arada tekrarlamak iyi oluyor. Bu calismalari deneyip azar azar arttirirsaniz daha faydali olur diye düsünüyorum. Mesela 5 hizli milin icinden 1 mille baslayin ve yavas yavas arttirip bu videoyu tamamlamaya calisin. 60 kg civarinda biri bir milde 80-100 kalori arasi harciyor. Daha kilolu olanlar daha fazla kalori harcamasi yaptirir o yüzden leslie en cok kilolu olanlarin hizli sonuc almasini saglar. Sorulariniz olursa lütfen yazmaktan cekinmeyin, yeter ki hepimiz idealimize ulasalim. Herkese az kilolu, saglikli günler.

merhaba arkadaşlar

Leslie yürüyüş programı videolarını indiremeyen arkadaşlar için kolay indirme aşamalarını yazıyorum

Öncelikle bu linkten Youtube Downloader'ı indiriyoruz
Youtube Video ndir

Bilgisayarımıza Downloader'ı kurduktan sonra Youtube'a girip istediğimiz videoyu yada leslie yürüyüş programını aratıyoruz ve videoyu açıyoruz. Örneğin; Leslie Sansone-Start Walking 2 Mile bu videoyu açtım. Sonra adres çubuğundaki linki kopyalıyoruz:
Leslie Sansone-Start Walking 2 Mile - YouTube

$Adsız.png

resimde göründüğü gibi linki en baştaki çubuğa kopyalayıp add'e tıklıyoruz. sonra start kısmına tıklayıp videomuzu indiriyoruz...

Kolay gelsin

Ne güzel motive oluyorum böyle leslie ile sıkılaşanları okudukça :KK16: 3 gün oldu düzenli olarak başlayalı leslie + diyete. 3 gündür 1 mil yaptım, günde 3 kere sabah öğle akşam şeklinde 1 mil yürüdüm, üzerine 15 dk bir kaç göbek için hareketler yaptım.

Bu sabah yine 1 mil yaptım, sonra baktım çok yorulmamışım, 2 millik videoyu açtım onu da yaptım. sabah toplam 3 mil yapmış oldum.

1 milde öyle çok yorulmuyorum, sanırım artık 3 mile tamamen geçme zamanı geldi.

selam kızlar bende dün direk 5 mil den basladım....5 mil i hafife almısım yordu beni ya.....bugunde 5 mil yapıcam bu yagların erimesi gerekiyor .....

peki arkadaslar nasıl bir diyet uyguluyosunuz spor yaparken?

selam kızlar bende dün direk 5 mil den basladım....5 mil i hafife almısım yordu beni ya.....bugunde 5 mil yapıcam bu yagların erimesi gerekiyor .....

peki arkadaslar nasıl bir diyet uyguluyosunuz spor yaparken?

ben öyle pek katı diyet listelerine uyamıyorum, çünkü maksimum 3 4 gün dayanabiliyorum, sonra da hevesim kaçıp bırakıyorum. o nedenle şimdi sağlık beslenmeye yöneldim. bir diyet listesine benzetilecekse, karatay diyetiyle taş devri diyetinin karması gibi bir şey.

ekmek hiç yemiyorum, kahvaltıda 2 domates 2 yumurta ve bol peynir yiyorum.

öğlen yemek alışkanlığım hiç olmadı maalesef, o nedenle bir şey yemiyorum.

akşam da 6. 6.30 gibi akşam yemeği yiyorum. ilk gün salata yedim, ikinci gün ton balıklı salata yedim, dün haşlanmış tavuk - yoğurt ve domates yedim. bu akşam da ızgara et ve söğüş domates yiyeceğim.

bu şekilde bir listem var. kendime göre ayarlıyorum. akşam yemeğinden sonra bir şey yemiyorum ve günde 2 bardak yeşil çay içiyorum.

Ben de hic diet yapamam. Hayat boyu dengeli bir beslenme seklini benimsemek daha iyi. Biz esimle yillardir sabah kral gibi, öglen orta sinif, aksam da yoksul gibi yeme prensibine uymaya calisiyoruz. Sabah kahvaltimizi son derece zengin yapiyoruz cünkü gün icinde o enerjiye cok ihtiyacimiz var. Recel, peynir, salam, domates, tost ekmegi, tereyag, yumurta herseyi yiyoruz, Öglen evde ne piserse ayirmadan , aksam da ya bir salata, ya meyve ya da öglen gec ve cok yediysek hic yemiyoruz. Bu sistem en azindan kilo almamamizi sagliyor. Yanisira spor da yaparsaniz bu sistemle kilo da vermemeniz imkansiz, tabii yavas yavas ama kalici kilolar veriliyor böylece. Ben aksamlari genelde bir gün balikli salata, bir gün salamli peynirli salata v.s cesitlendirip yerim. Eger toksam bir kase yogurt ya da bir muz yerim. Aksamlari 18.00 de yemege otururuz böylece sabaha kadar aksam yemegini hazmedebilme imkanimiz oluyor.

Bir sey degil. O zaman söyle yapabilirsiniz, birer hafta yapip arttirmayi deneyin, zaten birkac kez yapinca insana hafif gelmeye basliyor. Biraz daha bilgi verirseniz yönlendirmeye calisirim. Mesela kac kilosunuz, boyunuz kac? Kac kilo vermeye calisiyorsunuz gibi. Ben diyetsiz verdim ama bu 7 ay icinde beslenme düzenimi kendime bile caktirmadan öyle bir düzene oturttum ki artik kilo almiyorum.

Pazartesi başlamayı düşünüyorum. Dediğiniz gibi 1 er hafta yapacağım. Ağır olmazsa yanında belki klasik callanda yaparım. :26:

Aaaah ah :) Kilom 63 boyum 1.58 :/ Tekrar 55 e inmeyi düşünüyorum.

ben öyle pek katı diyet listelerine uyamıyorum, çünkü maksimum 3 4 gün dayanabiliyorum, sonra da hevesim kaçıp bırakıyorum. o nedenle şimdi sağlık beslenmeye yöneldim. bir diyet listesine benzetilecekse, karatay diyetiyle taş devri diyetinin karması gibi bir şey.

akşam da 6. 6.30 gibi akşam yemeği yiyorum. ilk gün salata yedim, ikinci gün ton balıklı salata yedim, dün haşlanmış tavuk - yoğurt ve domates yedim. bu akşam da ızgara et ve söğüş domates yiyeceğim.

bu şekilde bir listem var. kendime göre ayarlıyorum. akşam yemeğinden sonra bir şey yemiyorum ve günde 2 bardak yeşil çay içiyorum.

chloen diyet listemiz hemen hemen aynı... :)
Sonuç ne olacak merak ettim şimdi...)

Son düzenleme:

aynen bende diyet yapamam...saglıklı beslenmek gerek....bende spordan sonra 2 bardak tarcınlı yeşil cay içiyorum:KK16:

Pazartesi başlamayı düşünüyorum. Dediğiniz gibi 1 er hafta yapacağım. Ağır olmazsa yanında belki klasik callanda yaparım. :26:

Aaaah ah :) Kilom 63 boyum 1.58 :/ Tekrar 55 e inmeyi düşünüyorum.

chloen diyet listemiz hemen hemen aynı... :)
Sonuç ne olacak merak ettim şimdi...)

Benim de boyum 1.56 ve neredeyse 65 kilo ile basladim simdi 58,5 kiloyum. Benim de hedefim 55 kg. Insallah hep birlikte bu isi basaracagiz. Basarinin tek sarti kararli olmak ve devamliligi saglamak. Bir gün biraz fazla kacirdiniz mi hic hevesiniz kirilmasin, ertesi gün biraz dikkat edin oldu bitti. Hareket, hareket, hareket. Kardio programlari kilo vermek ve genel vücut yagini yakmak icin tek sart. Leslie de iyi bir kardio programi.

Benim de boyum 1.56 ve neredeyse 65 kilo ile basladim simdi 58,5 kiloyum. Benim de hedefim 55 kg. Insallah hep birlikte bu isi basaracagiz. Basarinin tek sarti kararli olmak ve devamliligi saglamak. Bir gün biraz fazla kacirdiniz mi hic hevesiniz kirilmasin, ertesi gün biraz dikkat edin oldu bitti. Hareket, hareket, hareket. Kardio programlari kilo vermek ve genel vücut yagini yakmak icin tek sart. Leslie de iyi bir kardio programi.

bende de 1..64'e 67 kg gibi korkunç bir oran var, böyle başladım. çok heyecanlıyım ne yalan söyliyim :)) uzun süredir hiç böyle motive olmamıştım.

acaba yeşil çayı spordan önce mi, sonra mı içmek daha yararlı olur? :44:

Yeşil çayı bilmiyorum ama sporla birlikte kaslarımızın daha fazla çalışmasından dolayı günlük içtiğimiz su miktarına 1Lt daha ALKALİ(pH ı yüksek su) su eklemeliyiz. Bu suyu spor sırasında ve sonrasında tüketmeliyiz.

Yeşil çayı bilmiyorum ama sporla birlikte kaslarımızın daha fazla çalışmasından dolayı günlük içtiğimiz su miktarına 1Lt daha ALKALİ(pH ı yüksek su) su eklemeliyiz. Bu suyu spor sırasında ve sonrasında tüketmeliyiz.

Ben karbonatla hazırlardım. 1 ay kadar falan tükettim. Tadı berbattı ve bıraktım. :/

Bu arada yeşil çay yemekten yarım saat sonra içilmeli... Spor ise yemekten 1 saat sonra yapılmalı... Bu durumda spordan önce içilmesi gerekir.

:)

Ben karbonatla hazırlardım. 1 ay kadar falan tükettim. Tadı berbattı ve bıraktım. :/

Bu arada yeşil çay yemekten yarım saat sonra içilmeli... Spor ise yemekten 1 saat sonra yapılmalı... Bu durumda spordan önce içilmesi gerekir.

vay canına, bütün düzenim yanlışmış o zaman :) sporu aç karnına yapıyorum ben, gece sporu bir tek tok karnına oluyor, onu da geç yapıyorum zaten epey. yediklerim kırk kere sindirilmiş oluyordur diye umuyorum

Aç karnına ne kadar doğru olur bilemiyorum. :26:

İlla 1 saat sonra olacak değil... Daha sonraya da ertelenebilir. Yemekten sonra 1 saatin içinde yapılırsa mide bulantılarına ve ağrılarına neden olur.

Bu arada yemekten sonra 2 saat boyunca hiç bir şey yenilmemeli yapılan spor boşa gider. Bu da ek bilgi olsun... :)

bende de 1..64'e 67 kg gibi korkunç bir oran var, böyle başladım. çok heyecanlıyım ne yalan söyliyim :)) uzun süredir hiç böyle motive olmamıştım.

Aslinda 1.64 boya 67 kg korkunc degil ama en azindan kilonun boyla ayni olmasi gerekir derler üst sinir olarak. Ideali ise 10 kg az ama ben 46 kg oldugumu düsünemiyorum ucarim herhalde. Tartiya da fazla takilmamak gerekli önemli olan sporla vücudumuzun aldigi sekil. Ben suna dikkat ettim, simdiki halimden 4-5 kg daha az oldugum zamanlara göre daha sekilli simdi vücudum bu da ancak sporla saglaniyor.

vay canına, bütün düzenim yanlışmış o zaman :) sporu aç karnına yapıyorum ben, gece sporu bir tek tok karnına oluyor, onu da geç yapıyorum zaten epey. yediklerim kırk kere sindirilmiş oluyordur diye umuyorum

Hastane diyetisyenleri şöyle diyor: "Egzersiz yemeklerden 1,5- 2 saat sonra yapılmalıdır.Eğer öğünden önce yapılması gerekli ise 30-40dk önce yapılmalı, önces e sonrası bol sıvı içilmeli.
Dr. Ayşegül Çoruhlu da; yemekten bir saat sonra yapılacak sporun o öğünde aldığın kaloriyi yakacağını söylüyordu bir yerde.

Son düzenleme:

Alkali su karbonatla olduğu gibi limon ya da elma sirkesi ile de hazırlanabilir. Hatta hiç bir şey katmadan pH ı 7,5 un üzerinde bir marka su da tercih edilebilir.

Dr. Ayşegül Çoruhlu'nun kitabından alıntı;

*Öğle yemeğinden 1 saat sonra 2 bardak yeşil çay içilmeli .

*Yemeklerle beraber su dahil,alkol,ayran,meyve suyu,soda vb. hiçbir sıvı içilmemeli. Yemekten 2 saat sonra 1 bardak suya 1 yemek kaçığı limon veya doğal elma sirkesi eklenerek içilmeli.Sindirimi rahatlatır.
Gece boyunca şekersiz bitki çayı serbesttir.

Son düzenleme:
X