Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Kızlar bir şey soracağım, aklıma çok takıldı. Dün gece biraz sporla ilgili başlıklara, ve kilo verme deneyimlerine göz attım. Bir kaç farklı kişiden şöyle bir şey okudum : "kilo verilmek isteniyorsa, sporla diyet aynı anda yapılmazmış. çünkü o zaman yağlar kasa dönüşürmüş, ama kilo verme olmazmış. önce diyetle fazla kiloların büyük bölümünü vermek lazımmış, üstüne sporlar sıkılaştırmak lazımmış."

şimdi bu benim çok kafamı karıştırdı ve biraz da moralimi bozdu.. doğruluğu var mı bu söylenenin?

benim normal şartlarda 10 kilo vermem lazım aslında, o nedenle diyete başladım ve hem kilo vermememi hızlandırsın, hem de kilo verirken sıkılaştırsın düşüncesiyle de spor yapıyorum. ama kas yapmalıyım, düşüncem henüz yok. zaten lömbür lömbür her yerim. kilo vermek önceliğim benim.

yukarıda belirttiğim düşünceye göre yanlış yapıyor oluyorum, o fikir doğru mu acaba?

Sevgili chloen öyle olsaydi ben sporla 7 kg veremezdim ve her yanim kas icinde olurdu. Kilo vermek icin dengeli beslenme ile kardioya agirlik vereceksin canim ki leslie bir kardio programi ama ayni anda vücudun cesitli bölümlerini calistiriyor. Leslie nin yanisira bölgesel kisa calismalar da yapabilirsin yaglar eridikce bir yandan da kaslarin güclensin daha toparlanmis bir görüntü olsun diye ancak ilk etapta kardio geliyor. Kadinlarin erkekler gibi kasli olmasi o kadar zor bir sey ki... Sen moralini bozma ve sporuna devam et asiri diet de degil dengeli beslen, sekeri ve karbonhidrati azalt. Göreceksin yakinda ilk sonuclari almaya baslayacaksin. Ben basladigimda hemen sonuc göreyim diye her gün aynaya bakiyordum sonra spor egitmeni olan bir tanidigim dedi ki spora baslayinca ilk sonuclari 4 hafta icinde almaya baslarsin ancak. Gercekten de ilk ayin sonunda hizla degisim görmeye basladim.

Arkadaslar leslie ile kaslanmayi beklemeyin zaten. Kilo verip sikilasmak olur ancak. Devam ediyorsaniz ilk aydan sonra yazacaginiz sonuclari cok merak ediyorum.

Sevgili chloen öyle olsaydi ben sporla 7 kg veremezdim ve her yanim kas icinde olurdu. Kilo vermek icin dengeli beslenme ile kardioya agirlik vereceksin canim ki leslie bir kardio programi ama ayni anda vücudun cesitli bölümlerini calistiriyor. Leslie nin yanisira bölgesel kisa calismalar da yapabilirsin yaglar eridikce bir yandan da kaslarin güclensin daha toparlanmis bir görüntü olsun diye ancak ilk etapta kardio geliyor. Kadinlarin erkekler gibi kasli olmasi o kadar zor bir sey ki... Sen moralini bozma ve sporuna devam et asiri diet de degil dengeli beslen, sekeri ve karbonhidrati azalt. Göreceksin yakinda ilk sonuclari almaya baslayacaksin. Ben basladigimda hemen sonuc göreyim diye her gün aynaya bakiyordum sonra spor egitmeni olan bir tanidigim dedi ki spora baslayinca ilk sonuclari 4 hafta icinde almaya baslarsin ancak. Gercekten de ilk ayin sonunda hizla degisim görmeye basladim.

düşen moralimi hemen toparladınnn :KK42: :)

günde 1 adet 3ü 1arada dışında şekerli bir şey yemiyorum / içmiyorum. protein ağırlıklı besleniyorum, oldukça hafif bir diyet programım var. doyucu, ama çok bir şey yemeden doyuyorum. bol domates, beyaz peynir ve yoğurt ağırlıklı gidiyorum özetle.

bugün tam tamına 10 gün oldu diyet + leslie ye başlayalı. 2 kere daha bu kadar yapmam lazım, sonra tartılacağım, hemen geçsin şu kalan 20 günde, sonuçları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Aslında bu şekilde yapmak bana hep mantıklı gelmiştir. Hatta 2 ayda 6 kilo vermiştim bu süre içerisinde spor yapmadım sonrasında callan ile sıkılaşmayı planlıyordum. Zaten o ağır diyetle cardio falan çalışamazdım.

Burada seçilen çalışma önemli bence... Leslienin kasa dönüştüreceğini sanmıyorum. Programları diğer cardio çalışmaları gibi yormuyor. Yani bence... :KK1:

benim de bir arkadaşım oldukça kiloluydu, 1 buçuk yıl içinde 20 25 kilo arası zayıfladı diyetisyen yardımıyla.. şimdi epey zayıf, ama etleri çok yumuşak. kolları ince mesela, ama elleyince yumoş yumoş 70 yaşında teyze gibi.. bacakları da öyle, zayıf olmasına rağmen şort falan giydiği zaman hafif sallanıyor etler..

öyle olmaktansa, belki daha uzun sürede, ama sıkılaşarak kilo vermek çok daha iyi

devam ediyoruuuz :KK1:

benim de bir arkadaşım oldukça kiloluydu, 1 buçuk yıl içinde 20 25 kilo arası zayıfladı diyetisyen yardımıyla.. şimdi epey zayıf, ama etleri çok yumuşak. kolları ince mesela, ama elleyince yumoş yumoş 70 yaşında teyze gibi.. bacakları da öyle, zayıf olmasına rağmen şort falan giydiği zaman hafif sallanıyor etler..

öyle olmaktansa, belki daha uzun sürede, ama sıkılaşarak kilo vermek çok daha iyi

BEn önceki yillarda sadece diyetle kilo verdigim zaman etlerim yumusuyor, zaten iri olan gögüslerimin formu bozuluyordu. Kizimdan sonra gögüse bedenim 1 beden artti su anda formu iyi ve diyetle kilo verip yeniden bozmak da istemiyorum. Spor hareketleriyle de korumaya calisiyorum. Ayrica sporla verilen kilolar biraz uzun zamanda ama sarkmalar olmadan veriliyor.

6 kilodan sonra bende de o yumuşama oldu. :KK1: Callan ile birazda olsa toparladım. Kollarımda ciddi sıkılaşma oldu. Tabi devamını getirseydim sonuç süper olacaktı da işte... :KK14:

Bu arada dün yapmadım. Halsizlik devam edecek mi diye bakacaktım. Neyse bu hafta 5 mil ile devam edeceğim. Sonrasında 1 mil yanında ısınma hareketleri ve callannetics e geçeceğim. :KK53: Daha etkili olacağını düşünüyorum.

6 kilodan sonra bende de o yumuşama oldu. :KK1: Callan ile birazda olsa toparladım. Kollarımda ciddi sıkılaşma oldu. Tabi devamını getirseydim sonuç süper olacaktı da işte... :KK14:

Bu arada dün yapmadım. Halsizlik devam edecek mi diye bakacaktım. Neyse bu hafta 5 mil ile devam edeceğim. Sonrasında 1 mil yanında ısınma hareketleri ve callannetics e geçeceğim. :KK53: Daha etkili olacağını düşünüyorum.

callannetics çok sıkılaştıyor diyorlar, hadi bakalım çok heyecanlı :) dinlen bakalım bugün biraz, 5 mil çok yorucudur illa ki.. yorgunluğun geçerse akşam belki 2 veya 3 mil yaparsın. hatta 1 mil bile olabilir, oturmaktan iyidir :)

ben de dün gece kendimi sakatladım, 3 mil yaptıktan sonra baktım hala nefesim normal, çok kötü olmamışım, başka bir şey ekliyeyim dedim. victoria's secrect mankenlerini çalıştıran bir adamın 15 dakikalık videosunu bulmuştum, hoplamalı zıplamalı yerlerde sürünmeli bir şey. yaptım ama öldüm resmen, sonra baktım sol ayağımın üstüne basamıyorum:))

ben kim, victoria's secret hareketleri kim :KK1:

callannetics çok sıkılaştıyor diyorlar, hadi bakalım çok heyecanlı :) dinlen bakalım bugün biraz, 5 mil çok yorucudur illa ki.. yorgunluğun geçerse akşam belki 2 veya 3 mil yaparsın. hatta 1 mil bile olabilir, oturmaktan iyidir :)

ben de dün gece kendimi sakatladım, 3 mil yaptıktan sonra baktım hala nefesim normal, çok kötü olmamışım, başka bir şey ekliyeyim dedim. victoria's secrect mankenlerini çalıştıran bir adamın 15 dakikalık videosunu bulmuştum, hoplamalı zıplamalı yerlerde sürünmeli bir şey. yaptım ama öldüm resmen, sonra baktım sol ayağımın üstüne basamıyorum:))

ben kim, victoria's secret hareketleri kim :KK1:

Bir kac ay sonra hepsini ve daha fazlasini yapabildiginizi görünce sasiracaksiniz.

kızlar nasılsınız spora devam.....inş bende 3 hafta sonra olusan degişimi yazıcam....ben hızlı 3 mil yapıyorum...o beni yeterince terletiyo.....birgün araylada bisiklet biniyorum...bakalım gitsin kilolar..............

kızlar spordan sonra süt içsem bişey olur mu,zayıflamada sıkıntı olmaz demi? bide leslie ile spor yaparken aralarda durmadan 1 litre su içiyorum,sizde içiiyo musunuz ?

lesli ile yürüyüş yaparken gün içinde ekstra mekik cekmeye gerek var mı...göbek ve bel cevresi için?

kızlar cok soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim.......

kızlar spordan sonra süt içsem bişey olur mu,zayıflamada sıkıntı olmaz demi? bide leslie ile spor yaparken aralarda durmadan 1 litre su içiyorum,sizde içiiyo musunuz ?

lesli ile yürüyüş yaparken gün içinde ekstra mekik cekmeye gerek var mı...göbek ve bel cevresi için?

kızlar cok soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim.......

Yarim yagli bir bardak süt icebilirsin. Spordan önce ve spor sirasinda bol bol su zaten icmelisin bu cok normal. Eger kendini yeterince formda hissediyorsan haftada 2-3 gün kisa bölgesel hareketler yapabilirsin bir zarari yok aksine o bölgelerdeki kaslari güclendirir. Ancak hedefin kilo vermekse agirlik hep kardioda olmali.

Yarim yagli bir bardak süt icebilirsin. Spordan önce ve spor sirasinda bol bol su zaten icmelisin bu cok normal. Eger kendini yeterince formda hissediyorsan haftada 2-3 gün kisa bölgesel hareketler yapabilirsin bir zarari yok aksine o bölgelerdeki kaslari güclendirir. Ancak hedefin kilo vermekse agirlik hep kardioda olmali.

tesekkür ederim cevabın için...bu kardio da önce yag yakılır demi..hepsi kasa dönüşmez?

ben 1 mile yapıyorum 3 gündür ne zaman 3 mile a geçmeliyim. yardım lütfeeeennnn :KK52:

merhaba
ben leslie başlayalı 2 hafta olcak
ilk hafta 1 mile yaptım
şu an 2 mile deyım
yarın 2. haftamın sonu 3 mile geçecegım
4. hafta 3 mile hızlı yapmayı dusunuyorum
5. hafta 4 mile
6. hafta 5 mile

gibi dusunuyorum

ama dıkkat ettıgım sey 2 mile yaptıgım ılk gun ve 6. gun farkına bakıyorum
artık rahat yapıyorum ve agrılarım azaldı
ama 3 mile de aynı olmaya bılır belkı 2 haftada gecerım

deneyımlı arkadaslar ne dersınız?

ayrıca callanetics yapıyorum
evde trambolınım var 10 dak onda zıplıyorum
bırde tıbet yapıyorum pzt gunu 9. tekrara gececegım

tesekkür ederim cevabın için...bu kardio da önce yag yakılır demi..hepsi kasa dönüşmez?

Kardio leslie gibi programlar, yürüyüs, kosu, yüzme gibi calismalara denir. Baslica hedefi yag yakmaya yöneliktir. Cok asiri yaparsan kas olusabilir tabii ama bizim gibi günde 1-2 saat kardio yapmakla bir sey olmaz.

kızlar leslie nin bazı videolarını indirmek istiyorum nasıl olacak bu bilen var mı?

bu kadın cok tatlı yaa...bide türkce versiyonu olsaydış ne dediğini anlasaydım :) tercüme edebilecek var mı hanımlar?

kızlar leslie nin bazı videolarını indirmek istiyorum nasıl olacak bu bilen var mı?

bu kadın cok tatlı yaa...bide türkce versiyonu olsaydış ne dediğini anlasaydım :) tercüme edebilecek var mı hanımlar?

o kadar cok konusuyor ki hepsini tercüme etmek icin kitap yazmak gerekir. Genel olarak hareketlerin neremize iyi gelecegini anlatiyor mesela karin icin tekme, bacagi öne yana kaldirma hareketleri , kollar icin olanlari v.s. Tabii hareketin ne kadar önemli oldugunu anlatiyor. 60 yaslarinda olduguna kim inanir degil mi?

X