Mystical Açık Parfüm

ArmutTatlisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
3.972
3
Mystical açık parfümlerini kullananlar var mı arkadaşlar kalıcı mı herhangi bi zararını gördünüz mü? Ben parfüme çok para dökmeyi sevmiyorum bi parfüme 50 nin üsütünde para veremem. 50 nin altında da çok beğendiğim bi koku olmadı oldu ama kalıcı olmadı emotion kullanıyorum şu an süper kokuyo çekiyo resmen kokunun içine tenime çok yakıştı ama kalıcı değil 1 saat durmuyo nerdeyse. Privacy kullandım kalıcıydı ama farklı kokular denemek istiyorum. D&p ve athena burda yok. Afyon da yaşıyorum, Afyon da yaşayanlar ve açık parfüm alanlar ya da bilgisi olanlar yardımlarınızı bekliyorum.opuyorumnanaktan

canım mystical parfümleri kalitelidir bende d&p ve mysticaldan alırım cok kalıcı ve yağlı histe bırakmıyor hiçbir zararınıda görmedim için rahat kullanabilirsin

bende d&p ve mystical parfüm kullanırım , ikiside gayet güzel , mysticalde her zaman aldığım özellikle parfümümse Issey Miyake dir , hem çokl kalıcı hemde mis gibi çiçek :)

bende d&p ve mystical parfüm kullanırım , ikiside gayet güzel , mysticalde her zaman aldığım özellikle parfümümse Issey Miyake dir , hem çokl kalıcı hemde mis gibi çiçek :)

issey miyake:lepi:katılıyorum canm sana cok güzel kokuyoooozemuszemus

cnm çok teşekkür ederim ilk fırsatta gidip alıcamopuyorumnanaktan

hepsını kokla ama cok güzellerrrr cıkıyor cunku.orjinalinden daha cok sevdiğim kokular cok oldualkisalkisalkisharf sırasına göre deneyip deneyip alıyorum hiçbirinde aklım kalmasın diye:sm_cool:

Çiçek kokularını çok severim parfümün bitmesini bekliyorum hemen alıcam. Kokular daha sonra kötü bi kokuya dönüşmüyor değil mi? Bazı açık parfümlerde sonradan koku değişiyor kötü oluyor umarım öyle değildir teşekkür ederimm hepinize.opuyorumnanaktan

Çiçek kokularını çok severim parfümün bitmesini bekliyorum hemen alıcam. Kokular daha sonra kötü bi kokuya dönüşmüyor değil mi? Bazı açık parfümlerde sonradan koku değişiyor kötü oluyor umarım öyle değildir teşekkür ederimm hepinize.opuyorumnanaktan

canım yok hiç bişiy olmuyor eğer az parfüm kullanıyosan 30luk al daha kısa sürede bıtıyo hem daha cok parfüm deneme şansın oluyo hemde koku baymıyo bn maaşı alır almaz gttim mystcldan 5tane 30luk aldm cooook mutluyum cooookkkkhihoyyyt

Ben çok parfüm kullanırım cnm ya baya kullanıyorum ama 30 luk alıırm ilk deneme amaçlı. Bu arada ne kadara alıyosun cnm sen?

kızlar dp gibi yağlı his ve alkol kokusu bırakıyormu bende dp başağrısı yapıyor
izmirde varmıdır bide
merak ettim mystical parfüm şimdiCADIARZU

Cnm int araştırdım varmış alsancakta, karşıyaka da ve gaziemirde sitesi var girip bakabilirsin tam adreslerine

teşekkürler canım.adresleri alıyım netten bende.sen denedinmi buarada,dp gibiyse bana dokunuyor dp ninkiler

Ben çok parfüm kullanırım cnm ya baya kullanıyorum ama 30 luk alıırm ilk deneme amaçlı. Bu arada ne kadara alıyosun cnm sen?

30cc 12tl cnm 50cc 15tl bn cok cabuk sıkıldığım için hemen başkasını kullanayım diye hep 30cc alıom sn 50cc alırsan daha uzun gder tatlım cok kalıcılar dene yanikaydirigubbakcemile3

bende mystical açık parfüm kullanıyorum en son jadore aldım kıyafetleri yıkayınca bile kokuyo,kokusun kalıcı yani.sansiroda çok kalıcı tavsiye ederim

bende önceleri dp nin üzerine tanımam diyordum ama kesinlikle mystıcal dıyorum artık şiddetle öneriyorum,,,bu ay stok yaptım önümüzdeki ay 5koku daha var alacağım bulgari dotte,burbery london,sun,oxygene,j.p.g süperler,,hım bide burdaki sunla dp deki arasında dağla var yani

Arkadaşlar D&p nin şişesinin arkasındaki etiketi hiç merak edip okudunuz mu ? Benzophenone -3. bu kimyasal insan sağlığı için çok tehlikeli bir madde. Derinin altına girip kana karışan ve hormanlara kadar etkileyen çok tehlikeli maddedir. Avrupa ülkelerinde kullanımı kesinlikle yasaktır...Benim işim gereği (kozmetik kimyageri ) bu bilgileri sizinle paylaşmak istedim.Benin size tavsiyem açık parfüm kullanacaksanız eğer nobreni kullanın kalıcı ve esans kalitesi gerçekten güzel...

X