Ebru Şallı..

bengu38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
750
3
12110107.jpg

12120141.jpg

ebrusalli1.jpg

ebrey5.jpg

Herseyi bildigini zanneden bu plastik cerrahi mucizesini hic sevmiyorum!:eek:klava:

evet kızlarya güzel ama bana hiç cekici ve sempatik gelmiyor :dilcikar:

Eskiden pek sevmezdim ama şimdi seviyorum tatlı biri fiziği dışında yüzünü hala çok beğenmem.

Son düzenleme:
ben pek beğenmiyorum hemen hemen her tarafı estetik hiç doğal değil ve allah vergisi bi güzelliği yok...

kendidi dort dortluk ilan eden bi kadin,
cocuk bakmayi bi o biliyomus gibi,bide akil veriyoya,sinir oluyorum,sen once git kaslarini dogru durust al,kadin bozuntusu:1closedeyes:

eski halleri çok daha güzelmiş
hafif balık et....
ama şimdi şeytan gibi oldu o kaşlar felan ıykk

bu kadar zayıflamamışken ve estetiğin bu kadar suyunu cıkarmamışken oldukca begenirdim..estetik bile dozunda yapıldıgında güzel..sadece burnunu yaptırsaymış yeterli olurmuş Allah vergisi bir güzelliği varmış bence.

estetik mestetik,ben beğeniyorum..çok çoook beğendiğim bir kadın değil ama güzel buluyorum fizğide çok güzel bence

hiçç doğal degil yaa şimdi bi laf vardır kadın kadını çekemez diye ama alakası yok ya kadın dediginde biraz kalçada olucak ne o öyle düm düz sopa gibi yüzü desen ne bilim estedik işte bakışlarında bile bi yapmacıklık var naniknanik

beğenirim ebru şallı yı ....
ama kahretsin ki,bunu da sallasan her yerinden silikon ,et,ve çeşitli materyaller dökülür:gitme:

beğenirim ebru şallı yı ....
ama kahretsin ki,bunu da sallasan her yerinden silikon ,et,ve çeşitli materyaller dökülür:gitme:

buna ragmen güzellik şöyle olur zayıf böyle kalınır aman efendim bunuda yapın der durur dimi şutarafagitti

Ben beğeniyorum tip olarak.
Ama ağzını açınca işi bitiyo. Ben yurt dışındayken.. diye başlayan cümleler kurup, sonradan görmeyim diye bas bas bağırıyo :hulya:

X