Saç Rengi ve Saç Boyama Turuncu kafa :(

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.068
2
arkadaslar ben sarısınım. sac rengimde acık karamel gibi bisi. aslında hersey sac rengimi cok begenir. boya falanmı diye sorarlar.ama güneste turunculasıyor. okuldada arkadaslarla sakalasırken turuncu kafa diyorlar. aslında cok takmıyordum ama bir kız daha böyle dedi. sonradan takmaya basladım.siyaha boyamak istiyorum.ama sac boyası cok zarar verecek biliyorum.o yüzden dogal yollarla siyah sac yapmak mümkünmü diye sorucaktım. :1rolleyes:

arkadaslar ben sarısınım. sac rengimde acık karamel gibi bisi. aslında hersey sac rengimi cok begenir. boya falanmı diye sorarlar.ama güneste turunculasıyor. okuldada arkadaslarla sakalasırken turuncu kafa diyorlar. aslında cok takmıyordum ama bir kız daha böyle dedi. sonradan takmaya basladım.siyaha boyamak istiyorum.ama sac boyası cok zarar verecek biliyorum.o yüzden dogal yollarla siyah sac yapmak mümkünmü diye sorucaktım. :1rolleyes:

canım bu yıl çok moda soğan kabubuğu rengi. sanırım senin de o renk. bu yıl herkes o rengin peşinde koşuyor. başka zaman desen olabilir ama şimdi bence değiştirme.ben de çok beğeniyorum. yaptırmaya çalıştım. eski boyam açık kumraldı. öle bi şey oldu ki saçımın yarısı sarı yarısı kızıl iki ay ölee dolaştım. kızılda boya tutmuyo diye akıttım biraz. senin saç rengine sahip olmak hayal oldu benim için senağlama . ama illa değiştirmek istiyorsan sarı yapabilirsin. kırmızı tonlarının yakıştığı herkese sarı çok yakışır. üstelik yeni çıkanlarda kesinlikle ölee sırıtmaz. papatya suyu ile bunu yapabilirsin. sarı gölge veya çok açık olmayan sarıda saçlarına ışıltı katar rengini daha yumuşatır. siyahtan dönüş çok kötüdür. hiç tavsiye etmem. üstelik çıkanlar daha açık renk olacağı için saçlarını güçsüz zayıf ve bakımsız gösterir. neyse fazla konuştum. karar senin tabii a.s.

canım bu yıl çok moda soğan kabubuğu rengi. sanırım senin de o renk. bu yıl herkes o rengin peşinde koşuyor. başka zaman desen olabilir ama şimdi bence değiştirme.ben de çok beğeniyorum. yaptırmaya çalıştım. eski boyam açık kumraldı. öle bi şey oldu ki saçımın yarısı sarı yarısı kızıl iki ay ölee dolaştım. kızılda boya tutmuyo diye akıttım biraz. senin saç rengine sahip olmak hayal oldu benim için senağlama . ama illa değiştirmek istiyorsan sarı yapabilirsin. kırmızı tonlarının yakıştığı herkese sarı çok yakışır. üstelik yeni çıkanlarda kesinlikle ölee sırıtmaz. papatya suyu ile bunu yapabilirsin. sarı gölge veya çok açık olmayan sarıda saçlarına ışıltı katar rengini daha yumuşatır. siyahtan dönüş çok kötüdür. hiç tavsiye etmem. üstelik çıkanlar daha açık renk olacağı için saçlarını güçsüz zayıf ve bakımsız gösterir. neyse fazla konuştum. karar senin tabii a.s.

sarı yakısırmı bilmemki :uhm: kas rengim siyah. acık tenliyim. kas rengimidemi acsam?

Son düzenleme:
nevki çok haklı canım ben siyahı değiştirmek için 3 yıl uğraştım. boyadım bir türlü alışamadım sonrası hüsran 3 yıl boyunca denemediğim şey kalmadı bir daha siyahı ancak sprey boya ile yaparım diyorum :) istersen sprey boya ile bir boya bak hoşuna giderse boyatırsın ama gitmezse dönüşü çok zor :nazar:

vazgectim yaa siyah yapmaktan dönüsü madem cok zormus. off napıcam ben ya

vazgectim yaa siyah yapmaktan dönüsü madem cok zormus. off napıcam ben ya

sarı yap canım sarı herkese yakışır valla kapkara çağla şikelde bile o kadar asil duruyosa sende süper olur. gerçi bilinenin aksine sarı çok açık tenlilere gitmiyor çok çiğ duruyor, hastalıklı gösteriyor. ama sana kesin yakışır . kaşını da açarsın. özellikle aysun kayacının bi kaş tonu var onu tutturmaya çalış. süper yakışıyo. ama saçının arasına da bir iki üç ton açık sarılarda süper durur parlaklık verir. karar senin sakın siyah yapma ama karakaş karagöz çok keskin yüzhatları demek. iyi açık bir göz makyajı ve her zaman temiz ve çok düzgün bir kaş demek. hele ayva tüylerin varsa göze batar. üstelik cildinde ki problemleri daha fazla gösterir. neyse siyahtan sarıya kızıla her rengi deneyen biri olarak yorumlarım bunlardır canım. kolaylıklar dilerim.

benm saçlarda turuncu güzel evet ama artık beni sıktmaya başladı lady senn gibi bende koyu renge taktım siiyah saça hastayımm bide beyaz tenli olunca can çekiyo ama cidden dönmüyo illet bişey bu hafta sonu saçlarımı koyultuyorum ama hala karraımı veremedim koyu kahvennde siyah drcağını söylüyolar bakalım napıcam ama orta kahve istiyorumm opuyorumnanaktan

X