Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kepeklenmeye çözüm buldum

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar o kadar yoğun kepeklenme olmuştu ki saçlarımda hatta yoğun dökülmelerimin sebebi kafamdaki kabukların büyük etkisi varmış.
2 ay kadar önce eczaneye giitiğimde saç analizi yaptılar mısır tarlası gibi olmuş saç derilirimi görünce korkmuştum
eczacı raush diye bir kepek şampuanı önerdi aldım 2 ay boyunca yalnız onunla yıkadım saçlarımı ve bugün eczaneye gittiğimde tekrar kontrol amaçlı analiz yaptırdım vee sonuç çok güzell saç diplerim bile gözükmüyordu 2 ay öncesine ama bu ürün gerçekten yok etti kepeklerimi ara ara tortular kalmış saçımda oda şampuandaki ampullerden anca geçiyor sadece tavsiye etmek istedim bu ürünü çok kaliteli ve tamamen bitkisel.:enbuyukkk:

canım kepek ıcın bır cok sampuan avr eczanede onemlı olan kepek nedenı bende baslayacam ama hangısıne karar veremıyorum

öyle canım dolu şampuan var ama dün bir daha eczaneye gittim bitkisel bir şampuan almak için çünkü kepek şampuanım az kaldı işte baktılar diplerime tabi bende gördüm tam geçmemiş geçmeden başka şampuan alma bu raush a devam et dedi herelde bitince yine aynısından alıcam elim mahkum çünkü kafamda o kadar tortu kepekler kaynamışki arınamadı daha tam olarak.

öyle canım dolu şampuan var ama dün bir daha eczaneye gittim bitkisel bir şampuan almak için çünkü kepek şampuanım az kaldı işte baktılar diplerime tabi bende gördüm tam geçmemiş geçmeden başka şampuan alma bu raush a devam et dedi herelde bitince yine aynısından alıcam elim mahkum çünkü kafamda o kadar tortu kepekler kaynamışki arınamadı daha tam olarak.

ya benim sevgilimdede kepek sorunu var ama tam kepek gibi bile deil yani böyle kocaman kocaman deri döküntüsü gibi ve dönemsel oluyor. ama olurkende çok yoğun oluyor. gerçi geçiyo kalmıyo ama yınede olurken çok rahatsız edici birşey. bilmem anlatabildimmi ne olduğunu

bu kepek ve büyük kabuklar bendede oluyor :KK43: ne yapicami bilmiyorum ! bursuru kepek sampuani denedim ama olmuyor gecmedi bi türlü °

ben dermatolojiye gittim raus falan palavra iyi gelmedi birde bende kabuklar gözükmüyor böyle kaşıntı oluyor hemen yağlanma birde diplerimde yara gibiydi ama değildi tortular yapışmış gözeneklerim tıkanmış galiba doktor pirdolinle sedolin yazdı aldım bakalım 1 ay kadar kullanıp bitince görücem şimdiden bişey söylemek istemiyorum.

Arkadaşlar bende vardı bende netrogenenın t-gel diye şampuanını kulandım pahalı ama güzeldi. Şampuan bitti yenisi alamadım tekrar kepek başladı :KK43:

ya aynı dert bendede var kepek ama kabuklu cok kötüü bende bisürü sey denedimm gecmediii :KK43:en iyisi bi dermatoloğa gitmek

raush beş para etmedi.pirdolin verdi dermatolog oda pek yaramadı azaldı şimdilik ama saç diplerim çok kuru ya..

kepek benim de sorunum bazen varlar bazen yoklar anlamıyorum...bir şampuan ii geliyooo kullanıyorum birsüre sonra o da kötü gelmeye başlıyooo:KK43:(

elocon losyon ve konazol şampuan kullanın.bana dua edeceksiniz.Aynı sorün bende de vardı ,yıllarca uğraştım ve sonunda bu ikiliyi keşfettim,ve şu anda saçımdahiçbir sorun yok.losyon ve şampuanı eczaneden alabilirsiniz.

ben kepek için elma sirkesi öneriyorum. hem maliyetli değil hem de saçı inanılmaz yumuşatıyor. saç kremi yerine elma sirkesi kullanıyorum. saçımı şampuanlayıp duruladıktan sonra elma sirkesini azar azar saç diplerime döküp friksiyon yapıyorum, süzülüp saç uçlarıma da ulaşıyor. durulamadan çıkıyorum. ilk duyduğumda durulamazsak kokar diye düşünmüştüm ama saç kuruyana kadar koku uçuyor. havluda bile koku kalmıyor. ayrıca karma cildime tonik olarak da elma sirkesi kullanıyorum, yüzüme de çok iyi geldi. tavsiye ederim.

X