En sağlam, en kaymayan, en su geçirmeyen bot sizce??

reiki

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009
45
9
görevim dolayısıyla yüksekovaya gideceğim.. orda ilk kışımı geçireceğim.. kışı çok sert, çok karlı, karın erime zamanı ise bol çamurlu oluyormuş.. kışlık bir bot alacağım aslında tabanı bot üstü çizme olsa daha iyi:) tavsiye istiyorum...kaydirigubbakcemile5

scooter marka botları tavsiye ederim bir gram su geçirmez watertight botları var ayagını da sıcak tutar

bende harley davidson tavsiye ederim. altı bot üstü çizme olanından alın. sıcacık, su geçirmez ve çok sağlam.

harley derdim evet çok sağlamdır 2 tane kullandım yine de eskitemedim ama çok rahat olmasını istiyorsan aynı zamanda caterpillar derim (CAT) şu anda alacak olsam kesin onu alırdım.kaç sene kullandım onuda eskitemedim.

sanırım öğretmensin
klasik giyiniosundur onun altına da bot olmazki
neyse dışarda yürürken botlarını giyersin kalın kalın içerdede klasik ayakkabı giyersin

evet harleyler sınıfta olmaz malesef.. sanırım korkuttukları kadar da yokmuş.. bakalım kış gelince göreceğiz..

ve ben yine tipine aldanıp TERGAN çizme aldım.. ama kışın scooter gönderecek annem çok gerekirse..

teşekkürler

cat markasının alaska modelleri var geçen sene gittim sordum aynı senin sorduğun gibi ve aldım botları, şiddetle de tavsiye ediyorum, aradığın bot o bence.

harleyler güzel. lisede almıştım. hala taş gibi.. sadece açık renk olduğu için azıcık pis :kedi: yalnız modeline dikkat et alacaksan. Benimkiler çok ağırdı, her kış ilk giyişimde et keserdi bacaklarımın alt kısmı kaydirigubbakcemile3

valla ayagımda harley var kafamı kırmamak icin yolda buz yuzunden 40 sekle giriyorum...
polarisin gecen sene bi botunu denedim su gecirmiyor ve kaymıyordu..gecen sezondan...

valla ayagımda harley var kafamı kırmamak icin yolda buz yuzunden 40 sekle giriyorum...
polarisin gecen sene bi botunu denedim su gecirmiyor ve kaymıyordu..gecen sezondan...

hadi ya canım çok sevindim bunu duyduma bende hep polaris alırdım fakat geçen yıl bir çizme aldım polaristen oldukçada tuzlu almıştım yani fakat acayip su geçiriyor şimdi yine almam lazım ama inan korkuyorum almaya para boşa gidiyor geçen yılki duruyor işte senin nasıl botmu çizme tarzımı canım birde kaymasın yeter bana

sahibinden-az-kullanilmis-harley-davidson-bot__22421970_0.jpg

bende suanda bundan var...evet su gecirmiyor sıcakta tutuyor fakat alt yapısı kaydırıyor..gerci onlar icinde cozum var...ayakkabıcılarda altına lastik gibi birseyler yapıyorlar karda buzda kaymaması icin...

sahibinden-az-kullanilmis-harley-davidson-bot__22421970_0.jpg

bende suanda bundan var...evet su gecirmiyor sıcakta tutuyor fakat alt yapısı kaydırıyor..gerci onlar icinde cozum var...ayakkabıcılarda altına lastik gibi birseyler yapıyorlar karda buzda kaymaması icin...

bu botların fiyatı nedır cnm ?

X