vajinadan gelen mavi su

nehri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2009
2
0
ben 48 yaşında evli bayanım6 aydır aralıklarla iç çamaşırım mavıleşi yor buyuzden dr gittim bazı tahliller yaptı bışıyın yok dedı benım gıbı olanınız varmı lutfen yardım bıktım artık bu durumdan koku felanda yok
:gitme:

ALLAH ALLAH hic duymadim,bi cocuk tedavisi sirasinda ice salinan mavi su cikmisti bikac gun benden,,
sende oyle biseyde yok,sasirdim valla,bende merak ettim simdi,,,,,,,,,umarim kotu bise degildir:Saruboceq:

ben 48 yaşında evli bayanım6 aydır aralıklarla iç çamaşırım mavıleşi yor buyuzden dr gittim bazı tahliller yaptı bışıyın yok dedı benım gıbı olanınız varmı lutfen yardım bıktım artık bu durumdan koku felanda yok
:gitme:

canım ya bişey sorcam bu mavi su pet koyduğunda da geliyomu bazen beyaz çamaşırlarda mavi bir renk olur artık deterjandan kaynaklanıyo olabilir yada çamaşır suyuna bastırdığınızda anlatabildim mi bilmiyorum bundan dolayı mavilik olabilir bir kaç kere bende de oldu ama bundan kaynaklanıyo diye önemsemdim çünkü ne peçetelerde nede pedim böle bir renge rastlmadım

ilginize teşşekkürler aynı şey 64 yaşıdaki annemdede var ayrıca camaşır suyu kulanmıyorum nedenını anlıyamadım pet te kulandım aynen devam ettı umarım bırı cıkarda bana yardım eder

benim bir kotum vardı onu giydiğim zaman iç çamaşırım mavimsi olurdu,birde ne giydiğinize dikkat edin derim ben....

bende ilkez böyle birşey duydum canım senin kadar bende merak ettim şimdi , peki doktor ne diyor oda daha önce böyle birşey duymuşmu hiç

benim bir kotum vardı onu giydiğim zaman iç çamaşırım mavimsi olurdu,birde ne giydiğinize dikkat edin derim ben....

buna bende katılıyorum ama siz içerden geldiğine emin gibisiniz
doktor bişey söylemedimi acaba neden olurmuş veya böyle
olan başka hastalrıda varmıymış?

eğer mavimsi yeşilimsi bi renkse gelen sıvı enfeksiyon olmuşsun vajinal ben olmuştum bi jinekoloğa git tedavisi çok basit bişi ama önemsememezlik etme sonu kötü olabilir

ilk defa duyuyorum çok geçmiş olsun yeşil akıntının enfeksiyon olduğunu biliyorum ama mavi akıntı ne onu bilmiyorum kan tahlili falan yaptırdım demişsiniz ama birde alttan muayene olursanız belki daha iyi olur ama doktorunuz alttanda muayene etmesine rağmen birşeyiniz yok demişse ayrıca annenizdede varmış o zaman fazla takmayın derim.
ama içinizi rahatlatmak istiyorsanız başka bi doktora daha gidin derim ben.

mavi mi :bbo::1shok:
umarım ciddi birşey değildir.

X