bütün kızlar toplanalım=))) fikirlerimizi paylaşalım

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar çok yakın arkadaşım canım ciğerim arkadaşım işyerinde birinden hoşlanıyomuş ve hoşlandıgı kişininde hoşlandıgını düşünüyo.:lepi:ama işyerinde farklı kısımlarda olukları için çok karşılaşamıyorlar. sizce arkadaşım nasıl bir ortam yaratmalı? CADIARZUya da ne yapmalı cocuga yakınlaşması için fırsat vermelı????ne yapsın kalemmi istesin napsındelikafadulden ne biliyim işte süper fikirlerinizin olacagını düşünüyoruzhihoyyyt

Facebookta arkadaş olarak eklesin! hihoyyyt
Sonra nasılsa mesajdır , dürtmedir, çettir derken konuşmaya başlarlar. delikafadulden

Aaa ismini bile bilmiyorsa olmaz tabii canım,hemen öğrenmişte eklemiş gibi. Ben biraz daha uzaktan da olsa ahbaptırlar selamlaşıyorlar gibi düşündüm. :/

benim aklım hep facebook cinliklerine çalışıyor galiba :KK70: mesela arkadaşın facebookta şirketiyle ilgili bir grup açamaz mı,sonra bütün şirketteki herkese mesajla davet gönderip sonra da ekleyemez mi, malum kişi de dahil !

benim aklım hep facebook cinliklerine çalışıyor galiba :KK70: mesela arkadaşın facebookta şirketiyle ilgili bir grup açamaz mı,sonra bütün şirketteki herkese mesajla davet gönderip sonra da ekleyemez mi, malum kişi de dahil !

o arkadasımında aklına geldı ama ozamanda komık olmazmı ya:eek: yanı cocuk anlar belkı kendı ıcın grup actıgını falan:eek:

ya sabahları merhaba günaydın
akşamlarıda ii akşamlar desin öle öle yakınlaşırlar zaten :roflol:

o arkadasımında aklına geldı ama ozamanda komık olmazmı ya:eek: yanı cocuk anlar belkı kendı ıcın grup actıgını falan:eek:

hmm arkadaşın çok aşırı mı belli etti ki hoşlandığını canım :kedi:
aman azıcık anlasın yaa ilk adımı biri atmayacak mı ki kaydirigubbakcemile2
hem çok bariz belli bir durum değil bence, şirket içi kaynaşma amaçlı bir grup işte :jeyyar:

hmm arkadaşın çok aşırı mı belli etti ki hoşlandığını canım :kedi:
aman azıcık anlasın yaa ilk adımı biri atmayacak mı ki kaydirigubbakcemile2
hem çok bariz belli bir durum değil bence, şirket içi kaynaşma amaçlı bir grup işte :jeyyar:

bende ona şirkette kaynaşmanın bi yolunu bul diyorum ama yolunu bulamıyo

gördüğü zaman selam verip halini hatırını falan sorsun
zamanla zaten çocukta adım atmaya başlar
ama zaman versin biraz kendine çocuk hoşlanıyorsa zaten oda düşünüyordur nasıl yaklaşayım diye.

hımmm ben olsam ısyerındekı o cocugun etrafındakı kısılerle zamanla kaynasırdım nasıl olsa en sonunda ona ulasırdım
sureklı guleryuzlu canayakın bı taqblo cızerdım ole ole guzel ızlenım bırakıp cocugunda yakınlasması ıcın fırsat olmus olurdu
zaten ısyerndekı ınsanlara tanımasan da ıyı aksamlar felan demek zamanla muhabbet fırsatı verıyor

X