Kızlar sezeryanla dogum sonrası korse kullanan varmı ...

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
5.176
1.221
39
kızlar sezeryan sonrası korse kullandınız mı kullandıysanız nasıl bı korse kullandınız benım gobegım halen var 35 gun oldu dogum yapalı

ah şekerim moralini bozmak gibi olmasın.keşke 30 günde inebilseydi şu göbek.ama maalesef.ben 8.5 ay önce yaptım sezeryanla doğumu.korse kullanmadım.yürüyüş yaptım.kısmen indi ama tamamen inmesi için zaman ihtiyaç var.ayrıca korse sağlıklı değil...mutlaka iner birgün:))güle güle büyüt bebişini...

canım ben hemen hemen doğumdan 1 ay sonra kullanmaya başladım korseyi.dikişlerime acı vermedi.allaha şükür bi zararı olmadı..göbeğimde kalmadı.zaten korse kullanmasan bile göbeğini sıkı tutacak bişiler denemelisin..şu alttan çıtçıtlı zıbın tarzı badiler varya onlardan deneyebilirsin.onlarda sıkı tutuyo..

canım ben hemen hemen doğumdan 1 ay sonra kullanmaya başladım korseyi.dikişlerime acı vermedi.allaha şükür bi zararı olmadı..göbeğimde kalmadı.zaten korse kullanmasan bile göbeğini sıkı tutacak bişiler denemelisin..şu alttan çıtçıtlı zıbın tarzı badiler varya onlardan deneyebilirsin.onlarda sıkı tutuyo..

canım tsk ederım bılgın ıcın nasıl korse kullandın sadece bel ıcın olandanmı yoksa ayaktan gıyılendenmı

canım tsk ederım bılgın ıcın nasıl korse kullandın sadece bel ıcın olandanmı yoksa ayaktan gıyılendenmı

canım benimkisi bütündü..mayo şeklinde desem daha iyi anlatmış olurum sanırım..alttan çıtçıtları vardı..sıkı tutuyodu ama ağrı yapmıyodu..zaten bi denersin acı verirse dikişlerine giymezsin :1yes2:

canım benimkisi bütündü..mayo şeklinde desem daha iyi anlatmış olurum sanırım..alttan çıtçıtları vardı..sıkı tutuyodu ama ağrı yapmıyodu..zaten bi denersin acı verirse dikişlerine giymezsin :1yes2:[/QU

merhaba caelia bende 2007 ocakta doğum yaptım korse falan kullanmadım ama biraz göbeğim kaldı.acaba bundan sonra korse giysem göbek gidermi ki,sen hemen mi kullanmıştın.cevabın için şimdiden teşekkürler

merhaba canım ben 2003'de doğum yaptım ve korse kullandım göbeğini toparladığı bir gerçek ben daha önce iki ameliyet geçirdiğim için öncekilerden kalma bir şişlik vardı ama yine faydası oluyo.ben paçalı olan korselerden kullandım giyip çıkartması kolay oluyo diğerini denemedim ama biraz geçikmişsin.bebeğinin yaşı uzun olsun

merhaba esma ben 2002 de doğum yaptım ve doğumumun 3.günü doktorum bana korseyi giymem gerektiğini söyledi ve giydirdide zaten doğuma gelmeden önce valizime illa korsemi koymamı eklemişti sözlerine hiçbir zararınıda görmedim dikişlerime acıda vermedi ama doktorum söylemişti ve belden olan korseden giydim sadece

kızlar bende kullanmayı düşünüyorum..
doğumdan ne kadar sonra korse kullandınız?
sürekli mi taktınız? ve son soru
ne kadar süre taktınız göbek yok olana kadar mı?

ya hurma bala bende göbegim kalsın istemiyorum:KK43:((
normal dogum yapanlarda giyebilirmi.
dogumdan ne kadar sonra giymeliyiz
bana cevap yazarmısın

kızlarbende merak ediyorum bu korse kullanımını. en korktuğum şey göbek kalması. acaba nette satılan bir adres biliyormusunuz?

:1no2:selamlar ben 4 ay önce doğum yaptım (sezeryan)malum göbek bel korsesi takıyorum onada yeni başladım sayılır mekik hareketleri yapsam zararı olurmu yadaa beklemem gerekse nezaman sonra başlamalıyım bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim hepinize bebişlerinizle sağlıklı mutlu günler diliyorum....

vallahi ben 2006'da epidural sezeryan ile doğum yaptım.doktorum daha ameliyattan çıkar çıkmaz bacaklarımın uyuşukluğu geçtiği anda bana korse önerdi. hem dikişlerimi tutacağını ve acı hissetmeyeceğimi söyledi hem de dikis yerinde kat izi olmayacağını anlattı. doğum yaptığım hastanenin içinde satılıyordu zaten. sadece doğum sonrası takılan bir korse. bayağı sert bisey olmasına rağmen dikislerim hiç acımadı zarar görmedi, dikis yerimde hiç kat izi yok dümdüz. yaklasık 4 ay kullandım. hiç bir zararını görmedim.

vallahi ben 2006'da epidural sezeryan ile doğum yaptım.doktorum daha ameliyattan çıkar çıkmaz bacaklarımın uyuşukluğu geçtiği anda bana korse önerdi. hem dikişlerimi tutacağını ve acı hissetmeyeceğimi söyledi hem de dikis yerinde kat izi olmayacağını anlattı. doğum yaptığım hastanenin içinde satılıyordu zaten. sadece doğum sonrası takılan bir korse. bayağı sert bisey olmasına rağmen dikislerim hiç acımadı zarar görmedi, dikis yerimde hiç kat izi yok dümdüz. yaklasık 4 ay kullandım. hiç bir zararını görmedim.

merhaba nasıl bir korse kullandığınızı tarif eder misiniz. Sadece bel için miydi. yandan ayarlanabiliyor mu? Lütfen markasını veya korseyi tarif eder misiniz. Doktor bana da sezeryan dedi ve ben göbeğim kalacak diye çok korkuyorum. Bırde hangi hastanede doğum yaptınız acaba ben de ıstanbuldayım ama hala karar veremedim.

Aranıza yeni katıldım. Herkese merhaba...
Bende yeni hamileyim benim cok guzel bir kızım var dogumdan sonsa korse takmadım ve sezeryanla oldugu icin son 5 kiloyu vermedim ve hepsi gobegimde şimdi 4 haftalık hamileyim bu sefer korse takmak istiyorum zarar vermeyecek bir korse bulmalıyım kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum tesekkurler

Merhaba İstanbul da hangi hastanede dogum yaptınız ordan bizlerde korse alalım
teşekkürler

kızlar sezeryan sonrası korse kullandınız mı kullandıysanız nasıl bı korse kullandınız benım gobegım halen var 35 gun oldu dogum yapalı

o göbek hıc gıtmeyecek ben doğumdan sonrakı gun korseyı gıydım hıc bır zararı olmadı cok faydasını bıle gordum bence sen gıymekten gec bıle kalmışsın ben hemen al ve gıy sort gıbı olanlarını tercıh et bence

X