Kocamn ailesinden nefret ediyorum

yenianne26

ஐ ♥―♥―♥―
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
270
1
evet eşimden memnunum ama ailesınden nefret edıorummmmm :umursamaz:

arkadaşlar hiç kimse hiç kimseyi sevmak zorunda deyil ama insan olarak saygı duymak zorunda kendimizden pay biçelim eşiniz sizin ailenize dese aynı şeyi yada erkek kardeşinizin eşi sizin aileniz hakkında böyle bişey dese ne hissedersiniz

kıslar ben herzaman sunu düşünürüm acaba gelinimizde anneme aileme böyle yapsa hoş olurmu ben neyaparım ozaman diye.evet sevilmeye bilir ama unutmayalımkı eşimiz dünyaya nasıl geldi kım büyüttü lütfen kelimelerimizi ona göre yazalım.kendi ailemize yapılmasını istemediğimiz sözleri eşimizin ailesine yazmaayalım.sevmıyoruz desek yeter bence nefret ediyorum kelimesi dahı ağır ozaman eşimizdende nefret ediyoruz haksızmıyım eşimizde onların bi parçası.arada onlarla sevgi saygı cercevesinde seviye koyarsak bence çok güzel olacak hayatınız ben öyle yapıyorum çok şükür hiçbir sorunumda yok.evet önce banada yaptıkları sey batıyodu ama sonra kendi aileme yapılsa diye düşündüm ve kararımı değiştirdim.tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır

katılıyorum canım sana .Eşimin ailesi çünkü.eşim benim ailemi istemese üzülürdüm gerçekten.

kıslar ben herzaman sunu düşünürüm acaba gelinimizde anneme aileme böyle yapsa hoş olurmu ben neyaparım ozaman diye.evet sevilmeye bilir ama unutmayalımkı eşimiz dünyaya nasıl geldi kım büyüttü lütfen kelimelerimizi ona göre yazalım.kendi ailemize yapılmasını istemediğimiz sözleri eşimizin ailesine yazmaayalım.sevmıyoruz desek yeter bence nefret ediyorum kelimesi dahı ağır ozaman eşimizdende nefret ediyoruz haksızmıyım eşimizde onların bi parçası.arada onlarla sevgi saygı cercevesinde seviye koyarsak bence çok güzel olacak hayatınız ben öyle yapıyorum çok şükür hiçbir sorunumda yok.evet önce banada yaptıkları sey batıyodu ama sonra kendi aileme yapılsa diye düşündüm ve kararımı değiştirdim.tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır

iyi hoshda bazi es aileleri cok acimasiz ..saygisiz ve kötü davranislarda bulunuyo..kimse dogru durdugu yerde ufak tefek olumsuzluklardan es ailesinden sogmaz veya nefret etmez.......senin shansin var iyisiniz..ama es ailesi cok kötü davranislarda bulunsa kimse bunu hosh karsilamaz.....büyük konushmamak lazim..dünyanin bin bi türlü hali var.....

buarada konu yanlış yerde açılmış.
arkadaşlar ben mi göremedim ya da konuyu açan arkadaş mı yazmamış niye nefret ettiğini....
nedenini bilmediğim için bişi diyemicem walla CADIARZU

ben cok adaletli vefakar biriyim..cok zamanlarda hic hosh olmayan davranislarlan karsilastim...ama yinede büyümdür esimin ailesidir diye sustum.....ama hershey bir yere kadar.... esim bile bana hak veriyorsa bi düshünmek lazim...öyleki bazi es aileleri yuvaynin yikilmasina bile sebep olabiliyorlar,,,,

iyi hoshda bazi es aileleri cok acimasiz ..saygisiz ve kötü davranislarda bulunuyo..kimse dogru durdugu yerde ufak tefek olumsuzluklardan es ailesinden sogmaz veya nefret etmez.......senin shansin var iyisiniz..ama es ailesi cok kötü davranislarda bulunsa kimse bunu hosh karsilamaz.....büyük konushmamak lazim..dünyanin bin bi türlü hali var.....

canım evet bazı aileler gelinlere karsı çok acımasız haklısın ama yapılması gereken en güzel sey ney biliyomusun.arada seviyeyi koyup sık görüşmemek yanı elimizden geldiğince saygı cercevesinde yapmak bazı seyleri.düşmez kalkmaz bi allah hepimiz biliyoruz yarınların ne getireceği belli değil.

sadece nefret ediyorum yazmış nedeniyle ilgili hiç bilgi vermemiş.bu arada aileyi fareye benzeten arkadaş çok özel bi şey hakkında yorum yapıyorsun biraz daha düşünceli olursan seviniiriz...

evet sadece bi kac kelimeylen konu acilmasi bencede dogru deyil.....belkide haksizdir veya haklidir....

canım evet bazı aileler gelinlere karsı çok acımasız haklısın ama yapılması gereken en güzel sey ney biliyomusun.arada seviyeyi koyup sık görüşmemek yanı elimizden geldiğince saygı cercevesinde yapmak bazı seyleri.düşmez kalkmaz bi allah hepimiz biliyoruz yarınların ne getireceği belli değil.

keşke herkes dediğiniz gibi şanslı olsa sık görüşmese kayınvalidesiyle aynı evde yaşayanlar var.. hatta kendi halası gelinsin mecbur yapacaksın deyip bile bile, bazen de şekeri çıktığı için altına yapıyor ve kızcağız 3 çocuğuyla halasına ve onun herşeyi yapmaya mecbur gören kayınlarıyla uğraşıp duruyor gelen bağırıyor giden bağırıyor ben sadece yılda 3-4 hafta olanları görüyorum aynı alaca karanlık kuşağı gibi bu durumda olan daha kaç kadın var acaba hayatı tamamen başkalarına hizmet ve karmaşadan oluşan

zaman gelecek bizde kayinvalide olcaz...bazi sözlerimize dikkat etmek lazim....yani fare benzetmesi falan..üzücü bir kelime...

zaman gelecek bizde kayinvalide olcaz...bazi sözlerimize dikkat etmek lazim....yani fare benzetmesi falan..üzücü bir kelime...

çok haklısın canım benım aklımdanda o geçiyodu etme bulma dünyası ne ekersek onu biçeriz sevmek zorunda değiliz eşimizin ailesini ama saygı duymak zorundayız çünkü oğullarıyla evliyiz kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

keşke herkes dediğiniz gibi şanslı olsa sık görüşmese kayınvalidesiyle aynı evde yaşayanlar var.. hatta kendi halası gelinsin mecbur yapacaksın deyip bile bile, bazen de şekeri çıktığı için altına yapıyor ve kızcağız 3 çocuğuyla halasına ve onun herşeyi yapmaya mecbur gören kayınlarıyla uğraşıp duruyor gelen bağırıyor giden bağırıyor ben sadece yılda 3-4 hafta olanları görüyorum aynı alaca karanlık kuşağı gibi bu durumda olan daha kaç kadın var acaba hayatı tamamen başkalarına hizmet ve karmaşadan oluşan

ayni fikirdeyim..hatta almanya gibi yerde ben bi gelin taniyorum kayinvalidesi sirf giciklik olsun diye ..camasir makinasi almiyor evine..yiginca camasirlari saatlerce elinde yikiyormus......ishi ne yikasin diyormus....oda beraber kaliyormus kayinvalide görümce falan....Allah bu durumda olan gelinlere sabir versin...

kayınvalidem de aynen derdi bazen. çok tuhaf yaş ilerledikçe insan hak veriyor ilerde nolucaz degilmi bizde sevilecekmiyiz gelin yada damadımız tarafından :Saruboceq: inşallah Allah sonumuzu hayır etsin.

X